Straipsnio ID : 00171983 / Pastarąjį kartą koreguota : 16/04/2019

Pranešimas apie nutraukiamą palaikymą, skirtas gaminiams su „Windows Vista“ operacine sistema

  Paskelbta: 2017-03-02


  Gerb. klientai,

  „Microsoft® Corporation“ paskelbė, kad 2017 m. balandžio 11 d. nutrauks „Windows® Vista“ operacinės sistemos palaikymą, todėl nuo tos dienos „Microsoft“ nebeteiks saugos naujinių, pataisų ir techninio palaikymo paslaugų.


  Dėl šios priežasties „Sony“ nebegalės padėti kilus naujoms techninėms, kokybės ar saugos problemoms mūsų gaminiuose, jei jos bus susijusios su „Windows Vista“, be to, nebegalėsime pateikti saugos naujinių arba pritaikyti pataisymų ir patvirtinimų jūsų gaminiuose su „Windows Vista“.  Todėl atminkite, kad šie gaminiai gali veikti netinkamai arba būti nesaugūs, jei juos toliau naudosite su „Windows Vista“.


  Kai kurie gaminiai yra suderinami su naujesnėmis „Windows“ operacinės sistemos versijomis.
  Jei reikia daugiau informacijos apie „Windows“ operacinės sistemos suderinamumą ir naujinius, pasitikrin kite konkrečiam modeliui skirtame palaikymo puslapyje.


  Pastaba. „Sony“ negali suteikti pagalbos kilus naujoms techninėms, kokybės ar saugos problemoms mūsų gaminiuose dėl ankstesnių „Windows“ operacinės sistemos versijų, pvz., „Windows® 95“, „Windows® 98“, „Windows® Me“, „Windows® 2000“, „Windows® XP“ ir pan., kurių palaikymą „Microsoft“ jau nutraukė.