Straipsnio ID : 00170536 / Pastarąjį kartą koreguota : 02/10/2017

ATNAUJINIMAS. Svarbus pranešimas, susijęs su VAIO asmeninių kompiuterių maitinimo elementų pakuotėmis VGP-BPS26 – 2016 m. lapkričio 24 d.

  2016 m. lapkričio 24 d.
  „Sony Corporation“

  Gerb. „Sony VAIO“ kliente,

  šiuo 2016 m. kovo 2 d. pranešimo atnaujinimu informuojame, kad vėl nustatėme, jog papildomos VGP-BPS26 maitinimo elementų pakuotės, naudojamos kai kuriuose VAIO kompiuterių modeliuose, gali kaisti dėl gamybinio broko. Dėl šios priežasties į nemokamo pakeitimo programą įtraukiame šiuos susijusius papildomus prietaisus.

  Jei naudojatės pranešimo pabaigoje nurodytais VAIO asmeninių kompiuterių modeliais, spustelėkite čia ir pasitikrinkite, ar ši programa taikoma jūsų maitinimo elementų pakuotei.

  NET JEI JAU ESATE TIKRINĘ SAVO MAITINIMO ELEMENTŲ PAKUOTĘ ARBA JAU PAKEITĖTE JĄ DĖL KOVO 2 D. PATEIKTO PRANEŠIMO, PASITIKRINKITE DAR KARTĄ, AR ŠI PROGRAMA TAIKOMA JŪSŲ MAITINIMO ELEMENTŲ PAKUOTEI.

  Patikrinkite, ar tai taikoma jūsų maitinimo elementų pakuotei

  Jei jūsų akumuliatoriui taikoma ši programa, laukdami, kol jį pakeisime, dėl saugumo išimkite maitinimo elementų pakuotę iš kompiuterio ir prijunkite kintamosios srovės adapterį.

  Atsiprašome už galimus nepatogumus.


  2016 m. kovo 2 d.
  „Sony Corporation“

  Gerb. „Sony VAIO“ klientai,

  Pastebėjome, kad kai kurios VGP-BPS26 maitinimo elementų pakuotės, kurias mums tiekia „Panasonic“ ir kurios yra įdėtos VAIO SVE serijos kompiuteriuose, išleistuose 2012 m. spalio mėn., bei toliau nurodytuose VAIO kompiuteriuose, kurie praeityje buvo pateikti remontuoti, gali perkaisti dėl gamybos broko. Dėl to maitinimo elementų pakuotės gali pradegti. Vykdome nemokamą brokuotų maitinimo elementų pakuočių pakeitimo programą.

  Jei naudojate vieną iš toliau išvardytų VAIO kompiuterių modelių, patikrinkite, ar jūsų maitinimo elementų pakuotė nėra brokuota. Jei įrenginys nurodomas kaip brokuotas, nedelsdami išimkite maitinimo elementų pakuotę iš savo asmeninio kompiuterio. Išėmę maitinimo elementų pakuotę, galite toliau saugiai naudoti savo asmeninį kompiuterį su kintamosios srovės adapteriu, kol maitinimo elementas bus pakeistas.

  Naują informaciją, susijusią su maitinimo elementų pakuočių pakeitimu klientams tvarkaraščiu, planuojame paskelbti iki 2016 m. balandžio mėn. pradžios.

  Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

  Brokuotos maitinimo elementų pakuotės modelis: VGP-BPS26*
  * Kai kurios šio modelio maitinimo elementų pakuotės nėra brokuotos. Norėdami įsitikinti, ar jūsų maitinimo elementų pakuotė yra brokuota, ar ne, galite patikrinti maitinimo elementų pakuotės gaminio kodą.

  Patikrinkite, ar tai taikoma jūsų maitinimo elementų pakuotei

  SVARBU. Būsite paprašyti pateikti toliau nurodytus duomenis.

  1. Maitinimo elemento gaminio kodas (nr. 1 toliau pateiktame paveikslėlyje). Jei jūsų maitinimo elemento kodas nėra 185323711 arba 185323721, pasirinkite Kita.
  2. Maitinimo elemento serijos numeris (nr. 2 toliau pateiktame paveikslėlyje).
  3. VAIO gaminio numeris (nr. 3 toliau pateiktame paveikslėlyje) ir VAIO serijos numeris (nr. 4 toliau pateiktame paveikslėlyje), atskirti brūkšneliu.

  Kaip rasti reikiamus numerius?

  1. Atidarykite VAIO maitinimo elemento skyriaus dureles
   Image
  2. Išimkite maitinimo elementų pakuotę
   Image
  3. Patikrinkite maitinimo elemento gaminio kodą (1) ir maitinimo elemento serijos numerį (2)
   Image
  4. Patikrinkite VAIO gaminio numerį (3) ir VAIO serijos numerį (4)
   Image

  VAIO kompiuterių modeliai, kuriuose gali būti brokuota maitinimo elementų pakuotė

  Toliau nurodyti VAIO kompiuterių modeliai, kuriuose gali būti brokuota maitinimo elementų pakuotė. Brokuotas įrenginys galėjo būti pateiktas kartu su asmeniniu kompiuteriu įsigyjant arba jis galėjo būti įdėtas kaip pakeičiama dalis atliekant remontą.

  Modeliai, kurie galėjo būti parduoti kartu su brokuota maitinimo elementų pakuote įsigyjant kompiuterį:

  SVE1413 serija SVE1513 serija SVE1713 serija

  Modeliai, kuriuose brokuota maitinimo elementų pakuotė galėjo būti įdėta atliekant remontą:

  SVE1411 serija SVE1412 serija SVE1413 serija SVE14A1 serija SVE14A2 serija SVE14A3 serija
  SVE1511 serija SVE1512 serija SVE1513 serija SVE1711 serija SVE1712 serija SVE1713 serija
  VPCCA1 serija VPCCA2 serija VPCCA3 serija VPCCA4 serija VPCCB1 serija VPCCB2 serija
  VPCCB3 serija VPCCB4 serija VPCEH1 serija VPCEH2 serija VPCEH3 serija VPCEJ1 serija
  VPCEJ2 serija VPCEJ3 serija