Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

Viduje yra gimbalo mechanizmas

„Sony“ subalans. opt. „SteadyShot™“ – unik. stabiliz., kurio stabiliz. mechanizmas apie 13 k. veiksm. už kitas opt. sist.. Užfiksuokite skland., prof. atrodančius vaizdus net tada, kai visiškai priartinsite vaizdą ar bėgsite – tam nereikia gremėzdiškų išor. stabiliz.

Kas tas subalansuotasis optinis „SteadyShot“?

Skirtingai nuo įprasto optinio vaizdo stabilizavimo naudojant vieną objektyvo elementą, „Sony“ subalansuotuoju optiniu „SteadyShot“ manipuliuojamas visas objektyvo įtaisas ir kartu vaizdo jutiklis – tai veiksminga net ir labai priartinus vaizdą ar naudojant galingą sujudinimo koregavimo funkciją.

Įprastinės optinio vaizdo stabilizavimo sistemos vaizdas
Įprastinė optinio vaizdo stabilizavimo sistema

Tipiški opt. vaizdo stabiliz. pakeičia tik vieną objektyvo elementą ir nepakankamai kompensuoja susiliejimą nustačius didelį priartinimą arba einant ar bėgant. Jie taip pat užfiksuoja vaizdus objektyvo kadro pakraščiuose, ir dėl to pablogėja kokybė.

Subalansuotojo optinio „SteadyShot“ vaizdas
Subalansuotas optinis „SteadyShot“

Stabiliz. mechanizmas subalans. opt. „SteadyShot“ pakeičia visą objektyvo įtaisą ir jutiklį. Kadangi yra maždaug 13 k. veiksmingesnis, jis fiksuoja stabilius vaizdus net teleobjektyve ar einant – visada per ryškiausią centrinę objektyvo sritį.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Išmoningumas slypi viduje

„Sony“ patentuotas subalansuotasis optinis „SteadyShot“ turi unikalų stabilizavimo mechanizmą ir algoritmą fotoaparato sujudinimui kompensuoti manipuliuojant visu objektyvo įtaisu ir vaizdo jutikliu – taip perteikiami ypač stabilūs vaizdai.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Mechaninė konstrukcija

Integruoto objektyvo ir vaizdo jutiklio judesys

„Sony“ sukūrė galingą, dar tyliau veik. subalans. opt. „SteadyShot“ mechanizmą. 2 kompakt., energ. taup. varikliais vert. ir hor. manipuliuojamas visas objekt. įtais. ir vaizd. jutikl., galingai koreguojant suliejimo dėl fotoapar. sujud. vert. ir hor. pokrypio ašis, kol sudėt. alg. kompensuoja fotoapar. sujudin. pavert. ašyje sukeltą susiliejimą.

Mechaninės konstrukcijos vaizdas

[1] Horizontalus pokrypis [2] Vertikalus pokrypis

Naudojamo išmaniojo algoritmo vaizdas
Naudojamas išmanusis algoritmas

Atskiria fotoaparato sujudinimą nuo pageidaujamo fotoaparato judesio

„Sony“ PĮ algoritmas įvertina, ar tai nepageid. sujud. (pataisoma), ar sąmoning. judesys (leidžiama). Kai fotoapar. kampinis greičio jutiklis aptinka sujud., ši sistema real. laiku analizuoja unik. vibracijos modelį. Tada netyč. sujud. atskiriamas nuo sąmoning. judesio sumažinant bet kokią laukimo trukmę, kai stebimas jūsų numatytas judėjimas.

Išmanusis automatinis režimas

Tolesnis subalansuotojo optinio „SteadyShot“ palaikymas

„Sony“ išman. aktyvusis režimas naudoja kadrų analizę, kad dar labiau sustiprintų stabiliz. kompensuojant virpesius per visas 5 ašis ir būtų veiksmingas net einant ar bėgant.
[1] Faktinis kadras [2] Faktinis sujud. fotoapar. vaizdas [3] Kompensuojamas kadras

Išmaniojo aktyviojo režimo vaizdas

Veiksmo kameros subalans. opt. SteadyShot

„Handycam®“ sukurtas ir patobulintas mūsų inovatyvusis subalansuotasis optinis „SteadyShot“ dabar galimas ir veiksmo kamerų modeliuose.

* Imituojamas

Optimizuotas vaizdo kamerai

Ryškūs ir stabilūs filmai – jauskitės taip, lyg būtumėte veiksmų sūkuryje

Net ir sudėtingiausiomis sąlygomis veiksmo kamera filmuodami aukštos kokybės filmus, naudokite galingą sujudinimo koregavimo funkciją. Siekiant išlaikyti veiksmingą atsparumą nuo aptaškymo, pasirinktinė subalansuotojo optinio „SteadyShot“ sistema prijungia fiksuotą priekinį objektyvą su itin kompaktišku objektyvu ir vaizdo jutiklio stabilizatoriumi, kad gautumėte stulbinančius, sklandžius veiksmo vaizdus.
[1] Įprastinis modelis [2] Subalansuotasis optinis „SteadyShot“

Filmuokite įspūdingus, stabiliz. filmus su veiksmo kamera

Daugiau jokių sujud., netink. žiūrėti veiksmo filmų, nes subalans. opt. „SteadyShot“ jau čia. Tiesiog komponuokite kiekv. kadrą, o veiksmo kamera užtikrins aukštos kokybės filmų stabil. ir ryšk., kad galėtumėte sutelkti dėmesį į jaudin. akimirkas.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.