„Sony BRAVIA® XG95“ TV – pats
geriausias

„Sony BRAVIA® XG95“ „Full Array LED“ TV
ypatybės

Didelis ekranas, dinaminės sporto pramogos

4K HDR leis pamatyti kiekvieną veiksmo detalę. „Sony BRAVIA®“, sukurtas itin kokybiškam žiūrėjimui dideliame ekrane, visiškai įtraukia į sportą.

Nuotraukos autorius: Mine Kasapoglu

Ryškus ir aiškus, net ir rekordiniais greičiais

Kai kuriuose ekranuose sportas gali susilieti, bet mūsų „X-Motion ClarityTM“ technologija atkuria greitas scenas sklandžiai ir aiškiai. Nesvarbu, ar tai paskutinis posūkis prieš languotą vėliavą ar rungtynes nulemiantis smūgis iš 30 metrų, kiekvienoje sporto akimirkoje išlaikomas ryškumas ir detalės, todėl nieko nepraleisite.

IMITUOJAMAS VAIZDAS

Aukso siekimas iš kiekvieno kampo

Šiame plačiakampyje televizoriuje matysite gyvas, tikroviškas spalvas – net ir iš šonų. Mūsų „X-Wide Angle“ technologija atkuria pribloškiančias TRILUMINOSTM ekrano spalvas ir atspalvius, kuriuos matysite iš bet kurios kambario vietos.

Apdovanojimų pelnę 4K LED televizoriai – sukurta čempionams

Jūsų bilietas į neįtikėtiną realizmą

„Picture Processor X1 UltimateTM“ yra mūsų pati galingiausia technologija, aptinkanti šimtus objektų ekrane, išmaniai paryškinanti šviesumą, detales ir spalvas. Rezultatas – neįtikėtinai tikroviškas renginio vaizdas, tarsi žiūrint priekinėje eilėje.

„X1 Ultimate“
„X1 Ultimate“

IMITUOJAMAS VAIZDAS

Sportas XG95 „Full Array LED“ TV su vietiniu pritemdymu 

Daugelis LED televizorių yra „šoninio apšvietimo“, t. y. šviesos šaltinis yra korpuso šone arba apačioje esanti LED juostelė. Nors tai leidžia gaminti plonus, prieinamus televizorius, jie gerai neatkuria ikoniškų sporto akimirkų, nes šviesios sritys nėra pakankamai šviesios, o juodos sritys gali atrodyti pilkai ar melsvai.

Sporto scenos taip pat gali būti nekokybiškos „tiesioginio apšvietimo“ televizoriuose. Vietoj LED juostelės krašte ji yra tiesiai už korpuso ir siunčia šviesą per ekraną. Daugiau ryškumo, bet gali atsirasti blaškančių spindesių aplink šviesius objektus tamsiame fone, tose tamsesnėse srityse spalvos gali būti ne tokios tikslios, o televizorius bus storesnis.

„Full Array“ LED
ĮPRASTAS KRAŠTINIO APŠVIETIMO LED
„Full Array“ LED
„FULL ARRAY“ LED

IMITUOJAMAS VAIZDAS

„Full Array LED“ su vietiniu pritemdymu atkuria sportą tokį, koks jis ir turėtų būti matomas. Visame ekrane išdėstyti LED ir kiekviena zona valdoma realiuoju laiku, kad vaizde visada būtų atkuriami tikslūs juodi atspalviai ir šviesumo pikai, todėl tos ikoniškos sporto akimirkos atrodo tikroviškai ir ryškiai, tarsi veiksmas vyktų prieš pat jūsų akis.

*Imituojami vaizdai.

Pamatykite, išgirskite, mėgaukitės

Tikroviškas vaizdas ir nė kiek ne blogesnė akustika padės pasinerti į kiekvieną pergalę. Nuostabūs, detalūs 4K vaizdai sinchronizuojami su „Sound-from-Picture RealityTM“, todėl užtikrinamas audiovizualinis veikimas, kuris padarys ne mažesnį įspūdį nei sportinis meistriškumas ekrane.

Tiksliai derantis garsas ir vaizdas sudaro laiminčią komandą

„Acoustic Multi-AudioTM“ technologija prie esamų viso dažnio garsiakalbių prideda du garso padėtį nustatančius aukštųjų dažnių garsiakalbius ir sukuriama „Sound-from-Picture RealityTM“. Ši garso ir vaizdo sinchronizacija sukuria labiau įtraukiančius žiūrėjimo pojūčius; nesvarbu, ar renginys vyksta namų komandos stadione ar ties finišo linija trasoje, „Acoustic Multi-AudioTM“ nukelia jus ten, kur vyksta veiksmas.

Patirkite atmosferą

Sporto garso režimu užfiksuojama arenos atmosfera ir perkeliama į jūsų svetainę.

Sukurta sėkmei

Tvarkingas, minimalistinis XG95 dizainas leidžia sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu – žaidimą.

Vilkite

Papildomi rekomenduojami BRAVIA® OLED televizoriai, skirti mėgautis visais veiksmais aikštėje.

Apdovanojimų pelnęs AG9

Mūsų galingiausias „Picture Processor X1™“ su daugiau kaip 8 milijonais atskirai apšviečiamų ir valdomų OLED pikselių šiame „4K Ultra“ HD TV iki 77 col. ekrane – tai tobulas pasirinkimas sporto gerbėjui, kuris trokšta išvysti kiekvieną smulkmeną.

Atraskite mūsų BRAVIA® televizorių asortimentą

Nuo mūsų 4K LED „XG85“ iki 4K OLED „AG8“ kiekvienas televizorius atidžiai atrinktas, kad galėtumėte mėgautis savo mėgstamiausiomis sporto šakomis.