Įtraukiantys sporto pojūčiai
Jūsų bilietas pirmoje eilėje

Naudodami pažangias vaizdo ir garso technologijas, „Sony BRAVIA®“ televizoriai perkelia sportą tiesiai į jūsų svetainę ir atkuria tikrovišką vaizdą bei trimatį atmosferinį garsą.

Neapsiribokite mažu ekranu

Kiekvieną veiksmo elementą stebėkite 4K HDR raiška ir matykite dar daugiau dideliame televizoriaus ekrane. Kiekvienas kambaryje esantis žmogus gali puikiai matyti dėl mūsų „X-Wide AngleTM“ technologijos, kuri leidžia matyti firminį išskirtinės kokybės „Sony“ vaizdą bet kokiu kampu.

Nepertraukiamas našumas

Ikoniškoms sporto akimirkoms reikia aiškumo. „Sony X-Motion ClarityTM“ televizoriuje nesusilieja net greičiausios scenos, kuriose mušami rekordai; jos sklandžios ir aiškios, todėl galite patirti kiekvieną ratą, šuolį ir pergalę.

Tradicinis televizorius
TRADICINIS TELEVIZORIUS
„X-Motion Clarity“
TELEVIZORIUS SU „X-MOTION CLARITY“

IMITUOJAMAS VAIZDAS

Įtraukiantis, visada tiksliai sinchronizuojamas garsas

Kitaip nei televizoriuose su po ekranu esančiais garsiakalbiais, „Acoustic Multi-Audio™“ išdėsto du garso padėtį nustatančius garsiakalbius televizoriaus gale, todėl garsas tiksliai atitinka veiksmą ekrane, o atskiri stiprintuvai padidina slėgį ir stabilumą. Jaučiatės tarsi būtumėte perkelti tiesiai į stadioną ar prie finišo linijos.

„Acoustic Multi-Audio“ galima XH90 65 col. ir didesniuose įrenginiuose, taip pat XH95 55 col. ir didesniuose. Atskiri stiprintuvai („Bi-Amp“) galimi XH95 55–75 col. dydžio televizoriuose.

Sportui sukurta „Sony BRAVIA®“
Mūsų geriausi 4K LCD – XH95 serija

Įprastuose televizoriuose naudojama tik viena LED eilė; „Sony“ „Full Array LED“, kurią valdo galingas „Picture Processor X1™ Ultimate“ procesorius, išdėsto LED visame ekrane, todėl XH95 televizoriuje atskleidžiama kiekviena smulki varžybų detalė.

XH90 serija – spalvingas ir kontrastingas sportas

XH90, kurį valdo „Picture Processor X1™“, įtraukia jus į rungtynes: kiekviena detalė atkuriama „Full Array LED“ formatu ir rodoma stulbinančia „4K Ultra HD“ raiška.

A8 serija – galingi, gražūs, užburiantys

Tas pats procesorius, kuris veikia mūsų 8K televizoriuose, valdo A8, todėl atkuriami stulbinamos OLED vaizdo kokybės renginiai, o vaizdas sklandžiai sinchronizuojamas su mūsų „Acoustic Surface AudioTM“ garsu.

Manote, kad jūsų erdvė per maža? Nebūtinai.

Dėl pažangesnių vaizdo technologijų ir dizaino net mažuose kambariuose išnaudojami didelio ekrano teikiami pojūčiai. Didelės raiškos ekranai leidžia būti arčiau veiksmo, o plonesni krašteliai maksimaliai padidina ekrano dydį nepadidinant bendro televizoriaus dydžio.

Būkite arčiau veiksmo
Būkite arčiau veiksmo 

Šiandieniniai 4K didesnės raiškos televizoriai pasižymi ryškiu ir lygiu vaizdu net sėdint šalia ekrano ar žiūrint į didelius ekranus. Rekomenduojame, kad TV aukštis atitiktų du trečdalius atstumo tarp TV ir jūsų žiūrėjimo padėties. Žiūrėjimo atstumas: ①55 col.: 100 cm ②65 col.: 120 cm ③75 col.: 140 cm ④85 col.: 160 cm

Toks pats televizoriaus dydis – didesnis ekranas
Toks pats televizoriaus dydis – didesnis ekranas

Mūsų naujausi televizoriai turi plonesnius rėmelius, todėl dabar galite rinktis didesnį ekraną nedidindami bendro televizoriaus dydžio. Žiūrėjimo įspūdžiai bus labiau įtraukiantys, nes susitelksite į veiksmą, o ne į ekraną supantį rėmą.