PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija

HT-XT3
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija nuotrauka

RMK

€ 619,04

(įsk. PVM)
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija vaizdai
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija vaizdai
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija vaizdai
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija vaizdai
2.1 kan. televizoriaus pagrindo garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Erdvinio garso mėgėjams

Sklandžiai klausykitės jaudinančio filmų garso arba sodraus didelės raiškos garso. 2.1 kan. virtualiojo erdvinio garso technologija ir integruotieji žemųjų dažnių garsiakalbiai – HT-XT3 atkuria sodrų, galingą garsą, kuris leis pasijusti, tarsi būtumėte įvykių sūkuryje. Vientisas įrenginys po jūsų televizoriumi – vietos tikrai sutaupysite.

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Apžiūrėkite HT-XT3 iš arčiau ir išgirskite, kokį garso gylį atkuria šis kompaktiškas stovo garsiakalbis.

2.1 kan. pailgasis garsiakalbis
Galingi garso takeliai

Šis 2.1 kan. stovo garsiakalbis filmų garso takeliams suteiks sodrumo – 350 W išvesties galia ir du integruotieji žemųjų dažnių garsiakalbiai.

HDMI®
Daugybė prijungimo galimybių

Galite prijungti įvairiausius kitus įrenginius, kuriuose yra HDMI, analoginės įvesties ir optinės įvesties lizdai.

LDAC, „Bluetooth®“ pailgasis garsiakalbis
Išnaudokite visas „Bluetooth®“ galimybes

Leiskite didelės raiškos garsą per „Bluetooth®“ su LDAC, kuris palaiko iki trijų garsų didesnę spartą bitais nei įprastas „Bluetooth®.

Klausykitės tikros garso estrados

„S-Force PRO“ priekinio garso sistema

Ši įtraukiančio virtualus erdvinio garso technologija natūraliai imituoja trimatį garso lauką, todėl galite mėgautis sodriu, itin tiksliu garsu didelėje klausymo zonoje.

Garso pagrindas

Stovo garsiakalbyje esantys du žemųjų dažnių garsiakalbiai atkuria sodrius filmų ir muzikos garsus bei vidutinius tonus. Dviejų juostų koaksialiniai pagrindiniai įrenginiai ir itin aukštų dažnių garsiakalbis tiksliai atkuria bet kokio dažnio garsus.

„Dolby® True HD“

Mėgaukitės aiškiu, itin kokybišku erdviniu HD filmų garsu.

„DTS®-HD Master“ garsas

Suteikite filmams ir muzikai tikroviškumo originalaus studijinio įrašo kokybės garsu.

Kas yra didelės raiškos garsas?

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

Didelės raiškos garsas
44,1 kHz / 16 bitų [CD]
Didelės raiškos garsas
96 kHz / 24 bitų [didelės raiškos]
S-Master HX
„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas atkuria kiekvieną detalę plačiame didelės raiškos garso formatų diapazone be jokių iškraipymų.

DSEE HX
Skaitmeninio garso pagerinimo modulis HX

DSEE HX konvertuoja į aukštesnę raišką suglaudintą skaitmeninę muziką (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir atkuria aukštus bei žemus dažnius, prarastus glaudinant, sukurdama sodrų, savo kokybe didelės raiškos įrašams artimą garsą.

ClearAudio+
Optimizuotas atkūrimas

Suderindama „Sony“ garso technologijas „ClearAudio+“ funkcija optimizuoja garsą, todėl itin aiškiai ir išskirtinai girdite muziką, dialogus ir garso efektus.

Tikslus, plataus diapazono garsas

Galingas garsas, o vietos užima mažai. Viename koaksialios dviejų dažnių juostų garso kolonėlės korpuse puikiai dera žemųjų ir aukštųjų dažnių garsiakalbiai, kuriais atkuriami išskirtinai plataus diapazono žemieji ir aukštieji tonai. Kartu su integruotaisiais žemųjų dažnių garsiakalbiais tai HT-XT3 leidžia atkurti viso diapazono didelės raiškos garsą.

Sukurta išskirtiniam garsui

Pailgajame garsiakalbyje įmontuotas itin aukštų dažnių garsiakalbis dar labiau išplečia ir taip platų dažnių diapazoną, todėl galite mėgautis kokybiškais spengiančiais aukštaisiais ir sodriais žemaisiais garsais.

Itin aukštų dažnių garsiakalbis
Aukščiausios kokybės „Bluetooth®“ transliavimas

Kitokios transliacijų galimybės. „Sony“ sukurtas LDAC kodekas palaiko iki trijų kartų didesnę spartą bitais nei įprastos „Bluetooth®“ ryšio transliacijos, 96 kHz diskretizacijos dažnį ir efektyvesnį kodavimą, kurie padeda atkurti geresnę nei CD garso kokybę.

NFC, „Bluetooth®“ pailgasis garsiakalbis
Prisijunkite akimirksniu

Išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį tiesiog pridėkite prie stovo garsiakalbio ir vienu prilietimu užmegzkite „Bluetooth®“ ryšį.

„Bluetooth®“, „Bluetooth®“ pailgasis garsiakalbis
„Bluetooth“ belaidis srautas

Klausykitės visos savo muzikos puikia kokybe – prijunkite planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną tiesiai prie stovo garsiakalbio per „Bluetooth®“.

Integruotas „Wi-Fi®“
Daugiau jokių laidų

Integruotasis „Wi-Fi®“ suteikia jums daugybę ryšio galimybių, todėl muziką ir garso įrašus galėsite transliuoti iš įvairiausių interneto paslaugų.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Suvienykite muziką

Susikurkite klausymosi stilių su „SongPal“

„SongPal“ – visa muzika vienoje intuityvioje erdvėje. Grupuokite „Sony“ įrenginius, kurkite grojaraščius ir klausykitės muzikos keliuose kambariuose, koreguokite garso nustatymus ir naršykite po muzikos bibliotekas bei interneto paslaugų teikėjų turinį.

„SongPal 3.0“, „Bluetooth®“ pailgasis garsiakalbis
Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Kelių kambarių režimas leis tos pačios dainos klausytis bet kurioje namų vietoje – jį galite valdyti per „SongPal“ programą. Susiekite pasirinktus „Sony“ pailguosius bei kitus garsiakalbius ir leiskite muziką iš kompiuterio ar DLNA tinklo keliuose kambariuose bet kurioje namų vietoje.

Neatsiejama baldų dalis

Aukštos klasės visapusiškas garso sprendimas

Aptakus, minimalistinis HT-XT3 dizainas papuoš bet kurio kambario interjerą. Šis kompaktiškas stovo garsiakalbis su dviem koaksialiais garsiakalbiais ir dviem žemųjų dažnių pagrindiniais įrenginiais gali būti naudojamas kaip televizoriaus stovas. Plonas 8 cm (3,2”) aukščio korpusas lengvai tilps siaurose vietose.

Sukurti vienas kitam

Puikiai dera prie „Sony“ televizorių

Tvirtas ir tuo pačiu kompaktiškas korpusas gali atlaikyti iki 50 kg (110 lb) sveriančius televizorius su iki 165 cm (65”) ekranu. Jo išskirtinis stilius puikiai derės prie paprastų ir dailių „Sony“ televizorių.

4K pralaidumas
Pasiruoškite mėgautis 4K

4K palaikymas

Išlaikykite 4K kokybę – tiesiog prijunkite 4K įrenginį prie HT-XT3 ir per pailgąjį garsiakalbį perkelkite duomenis tiesiai į televizorių – vaizdo kokybei niekas nepakenks – o jūs mėgausitės ryškiu, natūraliu vaizdu ir kambarį užpildančiu garsu.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Sklandžiai klausykitės jaudinančio filmų garso arba sodraus didelės raiškos garso. 2.1 kan. virtualiojo erdvinio garso technologija ir integruotieji žemųjų dažnių garsiakalbiai – HT-XT3 atkuria sodrų, galingą garsą, kuris leis pasijusti, tarsi būtumėte įvykių sūkuryje. Vientisas įrenginys po jūsų televizoriumi – vietos tikrai sutaupysite.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos kokybę

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją 

Išvesties galia (viso)
350 W
Stiprintuvo kanalai
2,1 kan.
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis (1), Eternetas (1), HDMI® vaizdo išvestis (1), HDMI® vaizdo įvestis (3), USB-A (1), „Bluetooth®“ perdavimas (1), „Bluetooth®“ priėmimas (1)
PAGRINDINIO ĮRENGINIO DYDIS – TIK KORPUSAS (P X A X G) 
75 x 8,3 x 35,8 cm
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apžvalgos

Specialistai sako