HT-X8500

Kino teatro aplinka, galingi žemieji dažniai

Klausydamiesi per šį 2.1 kan. „Dolby Atmos®“ ir DTS:X® pailgąjį garsiakalbį su įtaisytais žemųjų dažnių garsiakalbiais pajuskite kino teatrui prilygstantį trimatį erdvinį garsą. Plonas elegantiškas įrenginys puikiai derės su TV.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

2.1 kan. „Dolby Atmos®“ / DTS:X® atskiras pailgasis garsiakalbis su integruotu žemųjų dažnių garsiakalbiu | HT-X8500

HT-X8500
2.1 kan. „Dolby Atmos®“ / DTS:X® atskiras pailgasis garsiakalbis su integruotu žemųjų dažnių garsiakalbiu | HT-X8500 nuotrauka

RMK

€ 400,00

(įsk. PVM)
Imituojamas 7.1.2 erdvinis garsas sklinda iš visų pusių 

Mėgaukitės jaudinančiais „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X®“ potyriais viename ploname įrenginyje su mūsų naujausia erdvinio garso technologija „Vertical Surround Engine“. Kad ir kokiame kambaryje būtumėte, pažangi DSP technologija užtikrina, kad du priekiniai garsiakalbiai atkurtų stiprų, kino teatrui prilygstantį garsą visur aplinkui, taip pat ir viršuje.

Vertikalaus garso iliustracija
Patirkite garsą iš viršaus 

Dėl „Sony“ virtualaus erdvinio garso technologijos pailgasis garsiakalbis garsą gali išdėstyti vertikalioje erdvėje, todėl galėsite patirti 3D garsą be būtinybės naudoti lubose įmontuotų arba į viršų nukreiptų garsiakalbių. Be „Dolby Atmos“ ir DTS:X, „Vertical Surround Engine“ taip pat užtikrina kitų formatų realistišką, kelių dimensijų garsą.

Erdvinio garso iliustracija
Erdvinis garsas – paprasčiau

Naudodama tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką taip, kad garsas jus pasiektų iš abiejų pusių. Nereikia galinių garsiakalbių, todėl galite mėgautis sodriu erdviniu garso tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

Rinkitės savo poreikius geriausiai atitinkančius nustatymus

Mygtukas kiekvienam garsui – pasirinkite tinkamiausią pagal tai, ką žiūrite arba ko klausotės.

Klausykitės gilaus žemų dažnių garso

HT-X8500 centrinėje dalyje integruotas galingas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis, todėl galite mėgautis sodriu žemųjų dažnių garsu ir neapkrauti gyvenamosios erdvės įranga.

Plonas ir elegantiškas 

Vos 890 x 64 x 96 mm dydžio HT-X8500 yra plonas, kompaktiškas ir nekrintantis į akis įrenginys, derantis prie jūsų BRAVIA televizoriaus. Išskirtiniai konstrukcijos elementai: tvirtos metalinės garsiakalbio grotelės ir žemųjų dažnių garsiakalbio vamzdeliai iš abiejų pusių.

4K HDR piktograma
Mėgaukitės visų filmų 4K HDR kokybe

4K HDR 18 Gbps signalo perdavimas ir HDCP 2.2 / HDCP 2.3 – HT-X8500 atkurs naujausius namų kino sistemos formatus.

Lengva prijungti prie jūsų garso ir vaizdo sistemos

Prijunkite žaidimų pultą, UHD „Blu-ray™“ leistuvą arba televizijos priedėlį, taip pat televizorių su HDMI ir optinėmis skaitmeninėmis įvestimis.

Belaidžio ryšio piktograma
Belaidis prisijungimas prie jūsų televizoriaus

Naudodami „Sony BRAVIA“ televizorių, palaikantį „Bluetooth®“ siųstuvą, galite siųsti garsą į pailgąjį garsiakalbį belaidžiu ryšiu

„HDMI“ logotipas
„HDMI eARC“ vieno laido jungtis

„HDMI eARC“ suteikia galimybę suderinamame televizoriuje mėgautis naujausiais erdvinio garso formatais, išsiskiriančiais didele sparta bitais, pvz., „Dolby Atmos®“ ir DTS:X®.

Leiskite muziką pasitelkę „Bluetooth®“ technologiją
Transliuokite visą mėgstamą muziką

Susiekite HT-X8500 su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Bluetooth®“ technologiją ir leiskite albumus ir grojaraščius.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Šis 2.1 kan. „Dolby Atmos®“ / „DTS:X®“ pailgasis garsiakalbis su integruotu dvigubu žemųjų dažnių garsiakalbiu ir „Vertical Sound Engine“ užtikrina kino teatrui prilygstantį trimatį erdvinį garsą, o jo elegantiška konstrukcija lengvai telpa priešais jūsų televizorių.
  • 2.1 kan. „Dolby Atmos“ / DTS:X ir „Vertical Sound Engine“

  • Integruoti žemųjų dažnių garsiakalbiai užtikrina sodrų žemųjų dažnių garsą

  • Plona žemo profilio konstrukcija dera prie jūsų televizoriaus

  • Garso režimų mygtukai geresnės kokybės filmams, muzikai, žaidimams, naujienoms ir sportui

  • 4K HDR suderinamumas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,