HT-ST5000

Naujas garso lygmuo

Atraskite naujo lygmens įtraukiantį kino teatro garsą namuose. „Dolby Atmos“ suteiks galimybę mėgautis trimačiu erdviniu garsu, kuris atims žadą.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

7.1.2 „Dolby Atmos“ pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija

HT-ST5000
7.1.2 „Dolby Atmos“ pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi®“ / „Bluetooth®“ technologija nuotrauka
„What HiFi?“ 5 žbaigždučių apdovanojimas
HT-ST5000, „What Hi-Fi?“ 5 žvaigždutės

„Šis „Sony“ įrenginys skamba nepriekaištingai ir yra kupinas funkcijų, dėl to tai – pirmasis „Dolby Atmos“ pailgasis garsiakalbis, kurį galime rekomenduoti be menkiausios dvejonės“ (2017 m. gegužė)

Didelės raiškos garsas
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių, ir atrodo, lyg atlikėjo klausytumėtės čia pat.

Atraskite visiškai įtraukiantį garsą

7.1.2 kan. „S-Force PRO Front Surround“ technologija

Mūsų virtualusis erdvinis garsas atkuriamas pasitelkus skaitmeninio signalų apdorojimo ir „S-Force PRO Front Surround“ bangų fronto sintezės technologijas, kurios padeda imituoti natūralų, trimatį garso lauką per vieną pailgąjį ir vieną žemųjų dažnių garsiakalbį.

Erdvinio garso iliustracija
Erdvinis garsas – paprasčiau

Naudodama tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką taip, kad garsas jus pasiektų iš abiejų pusių. Nereikia galinių garsiakalbių, todėl galite mėgautis sodriu erdviniu garso tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

„Dolby Atmos“ logotipas
„Dolby Atmos“

„Dolby Atmos“ užtikrina kvapą gniaužiantį tikroviškumą: dėl 360° kampu sklindančio erdvinio garso ir tikslaus garso įrangos išdėstymo, 7.1.2 garsiakalbio kanalai (įskaitant „Phantom Surround Back“) jus apsups garsu iš visų pusių, netgi iš viršaus.

DTS:X logotipas
DTS:X

DTS:X dekodavimas sukuria daugiamatį erdvinį garsą, prisitaikantį prie garsiakalbių konfigūracijos tikruoju laiku. 9 garsiakalbių kanalai (įskaitant fiktyvius erdvinio garso garsiakalbius) ir objektu pagrįstas garso dekodavimas leidžia tiksliai nustatyti garsų vietą.

Kokybiškos medžiagos, optimalus dizainas

Sukurta ir pagaminta naudojant aukštos kokybės komponentus, kad būtų perteikiamas geriausias įtraukiantis garsas.

Maksimali garso ir vaizdo kokybė

Matykite ir girdėkite tiksliausias detales – didelės raiškos garso atkūrimas ir didelis dinaminis diapazonas užtikrins įspūdingą veikimą leidžiant filmus ir muziką.

Didelis dinaminis diapazonas užtikrins ryškų vaizdą

Didelio dinaminio diapazono signalas užtikrina išskirtinį detalumą, spalvas ir kontrastą bei platesnį nei kitų vaizdo įrašų formatų ryškumo diapazoną.

HDR
DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS
HDR2
TRADICINIS
Prisijunkite

Papildykite savo namų kino sistemą, naudodami 3 su HDCP 2.2 suderinamas HDMI įvestis, 1 HDMI ARC išvestį, optinę SPDIF, analoginę AUX ir USB jungtį.

HDMI®
3 HDMI prievadai

Lengvai prijunkite turimą įrangą, naudodami 3 HDMI įvestis ir 1 HDMI ARC išvestį.

USB
USB prievadas

Tiesiog prijunkite USB įrenginį ir mėgaukitės didelės raiškos garsu.

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas
„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas

„S-Master HX“ tiksliai atkuria aukštus dažnius (> 40 kHz) ir sumažina jų iškraipymą.

DSEE HX
Skaitmeninio garso pagerinimo modulis HX

DSEE HX konvertavimo į didesnę raišką technologija naudodama algoritmą analizuoja muzikos įrašus, atkuria prarastą harmoniką ir garso signalus taip, kad jų kokybė beveik prilygtų didelės raiškos garsų kokybei.

Clear Audio+
ClearAudio+

Pradedant žaidimų režimu, baigiant filmų ar muzikos režimu – „ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad jie derėtų prie žiūrimo ar klausomo turinio.

Bakstelėkite ir galėsite klausytis mėgstamos muzikos

Mėgaukitės paprastu ir greitu muzikos atkūrimu per NFC arba naudodami „Bluetooth®“ belaidę technologiją.

Aukštos kokybės belaidės garso transliacijos

LDAC – tai „Sony“ technologija, kuri suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudojant jokių laidų. Perduodama tris kartus daugiau duomenų, LDAC užtikrina kokybišką muzikos klausymąsi be laidų..

NFC
Prisijunkite akimirksniu

Greitai vienu prilietimu per NFC užmegzkite ryšį ir pradėkite transliuoti muziką per imtuvą iš pasirinktų išmaniųjų telefonų.

„Bluetooth“
Transliavimas per „Bluetooth®“

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Bluetooth®“ technologiją. 

Belaidis
Klausymasis belaidžiu ryšiu

Prisijunkite prie interneto naudodami įtaisytąjį „Wi-Fi“, iškart pasiekite tokias muzikos paslaugas kaip „Spotify“ ir kt. naudodami „Chromecast built-in“, transliuokite muziką iš įrenginių, prijungtų prie namų tinklo.

Greičiau pradėkite klausytis

Grįžkite prie mėgstamų melodijų neužtrukdami. Naudodami „Spotify“, tęskite klausymąsi nuo ten, kur sustojote kitame įrenginyje – bakstelėkite specialų muzikos paslaugos mygtuką.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Kokybiškas garsas

Leiskite muziką visuose namuose, naudodami programą „Sony | Music Center“

Tos pačios muzikos klausykitės visuose namuose, naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas – „SongPal“). Naudokitės programa „Sony | Music Center“, kad sugrupuotumėte pasirinktus „Sony“ pailguosius garsiakalbius ir belaidžius garsiakalbius, tada transliuokite iš mėgstamos muzikos paslaugos arba televizoriaus per HDMI, optinę ar analoginę jungtį.

Techniniai duomenys ir funkcijos

7.2.1 kanalų sistema ST-5000, palaikanti „Dolby Atmos“, perteikia kino teatrui prilygstantį trimatį erdvinį garsą, užpildantį jūsų namus.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „Dolby Atmos“ sukuria trimatį erdvinį garsą

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apžvalgos

Specialistai sako