HT-NT3

Plonas įrenginys. Galingas garsas.

Nesvarbu, ar pritvirtinsite prie sienos, ar padėsite po apačia, HT-NT3 stilingo, dailaus dizaino ir didelės raiškos garso derinys leis mėgautis jaudinančiais klausymosi pojūčiais.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

2.1 kan. pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi“ / „Bluetooth®“ technologija

HT-NT3
2.1 kan. pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi“ / „Bluetooth®“ technologija nuotrauka

RMK

€ 770,00

(įsk. PVM)
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Klausykitės tikros garso estrados

„S-Force PRO“ priekinio garso sistema

Ši įtraukiančio virtualus erdvinio garso technologija natūraliai imituoja trimatį garso lauką, todėl galite mėgautis sodriu, itin tiksliu garsu didelėje klausymo zonoje.

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Apžiūrėkite HT-NT3 iš arčiau ir sužinokite, kaip šis itin plonas pailgasis garsiakalbis atkuria 2.1 kanalų erdvinį garsą.

Dolby® TrueHD
Dolby® TrueHD

Pritaikius „Dolby® TrueHD“ glaudinimo formatą galite mėgautis švariu, didelės raiškos garsu.

DTS-HD™
DTS-HD™

Pritaikius DTS-HD formatą, dinamiškas erdvinis garsas suteiks filmams ir muzikai tikroviškumo.

Prisijunkite

Išplėsti turimos namų kino sistemos galimybes labai paprasta: 3 HDMI įvestys, 1 HDMI ARC išvestis, USB įvestis ir optinė skaitmeninio ir analoginio signalo jungtys – prijungsite bet kokį savo įrenginį.

4K pralaidumas

Išlaikykite 4K vaizdo kokybę nuo šaltinio įrenginio iki pat vaizdo ekrane – 4K pralaidumo funkcija leidžia persiųsti duomenis per pailgąjį garsiakalbį nepakenkiant vaizdo kokybei, be to, galite naudoti HDCP 2.2.

4K pralaidumas
Kas yra didelės raiškos garsas?

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

Kas yra didelės raiškos garsas?
44,1 KHZ / 16 BITŲ [CD]
Kas yra didelės raiškos garsas?
96 KHZ / 24 BITŲ [DIDELĖS RAIŠKOS]
S-Master HX
„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas

Mūsų „S-Master HX“ stiprintuvas yra skaitmeninis, todėl nebereikia naudoti analoginių komponentų, kad būtų sumažintas triukšmų lygis grįžtamojo signalo sistemoje, o jūs galite mėgautis iškirtinai švariu garsu.

DSEE HX
Skaitmeninio garso pagerinimo modulis

Net muziką iš interneto transliacijų paslaugų galite konvertuoti į didesnę raišką DSEE HX™, todėl galite mėgautis sodriu garsu, kuris beveik prilygsta didelės raiškos garsui.

ClearAudio+
ClearAudio+

Pradedant žaidimų režimu, baigiant filmų ar muzikos režimu – „ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad jie derėtų prie žiūrimo ar klausomo turinio.

Sukurta išskirtiniam garsui

Pradedant garsiakalbio konstrukcija, baigiant ištobulintomis garso technologijomis – kiekvienas HT-NT3 elementas sukurtas taip, kad garso kokybė būtų aukščiausia.

Susijunkite su savo muzika

Įvairių belaidžio ryšio technologijų ir aukštos kokybės garso kodekų rinkinys leis mėgstamos muzikos lengvai klausytis aiškiu ir švariu garsu.

Aukštos kokybės belaidės garso transliacijos

Kitokios transliacijų galimybės. „Sony“ sukurtas LDAC kodekas palaiko iki trijų kartų didesnę spartą bitais nei įprastos „Bluetooth®“ ryšio transliacijos. Efektyvesnis kodavimas ir 96 kHz diskretizacijos dažnis – LDAC padeda atkurti geresnę nei CD garso kokybę.

Klausykitės netrukdydami be jokių laidų

Mėgaukitės garsu be laidų netrukdydami kitiems

Siųskite muziką iš pailgojo garsiakalbio į bet kuriuos „Bluetooth®“ įrenginius, įskaitant naujausias su LDAC suderinamas didelės raiškos ausines.

Netrukdydami klausykitės be jokių laidų
NFC
Prisijunkite akimirksniu

Tam tikrų modelių išmaniuosius telefonus prie pailgojo garsiakalbio greitai prijungsite per NFC.

„Bluetooth“
Transliavimas per „Bluetooth®“

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio per „Bluetooth®“.

„Wi-Fi®“ pailgasis garsiakalbis
Klausymasis belaidžiu ryšiu

Per integruotąjį „Wi-Fi®“ prisijunkite prie interneto ir leiskite garso įrašus iš nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Suvienykite muziką

Lengvas perdavimo valdymas naująja „SongPal“ programa

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite „SongPal“ programą išmaniajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

„SongPal“ programa
Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Naudodami „SongPal“ programa valdomą muzikos klausymosi keliuose kambariuose funkciją, klausykitės tos pačios dainos visuose namuose. Su „SongPal Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ pailguosius garsiakalbius ir garsiakalbius, o tada transliuokite muziką iš įvairių šaltinių, išmaniojo telefono, kompiuterio ar savo DLNA tinklo keliuose kambariuose.

Išplėskite mėgstamų pramogų galimybes

Nesvarbu, ar žiūrite mėgstamą filmą, žaidžiate naujausią žaidimą ar klausotės klasikinės muzikos albumo, HT-NT3 patobulins garsą ir leis jums mėgautis nepakartojamais pojūčiais.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Nesvarbu, ar pritvirtinsite prie sienos, ar padėsite po apačia, HT-NT3 stilingo, dailaus dizaino ir didelės raiškos garso derinys leis mėgautis jaudinančiais klausymosi pojūčiais. Šis plonas vos 6,5 cm (1,95”) gylio pailgasis garsiakalbis pasitelkdamas virtualiojo erdvinio garso technologiją atkuria jaudinantį filmų ir muzikos garsą bei džiugina akį dailiu dizainu.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

Išvesties galia (viso)
400 W
Stiprintuvo kanalai
2,1 kan.
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis (su TV CEC), eternetas, USB-A, „Bluetooth®“ perdavimas, „Bluetooth®“ priėmimas
PAGRINDINIO ĮRENGINIO DYDIS – TIK KORPUSAS (P X A X G) 
107 x 8,6 x 6,5 cm
ŽEMŲJŲ DAŽNIŲ GARSIAKALBIO DYDIS (P X A X G) 
19 x 38,2 x 38,5 cm
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,