HT-MT500 

Pastebėkite ir išgirskite

Erdvinis garsas ir apgalvotas dizainas, sukurtas jūsų svetainei. Dėl „S-Force PRO Front Surround“ ir optimalių žemųjų tonų iš belaidžio žemųjų dažnių garsiakalbio atrodys, kad klausotės garso kino teatre. 

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

2.1 kan. kompaktiškas pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi“/ „Bluetooth®“ technologija

HT-MT500
2.1 kan. kompaktiškas pailgasis garsiakalbis su „Wi-Fi“/ „Bluetooth®“ technologija nuotrauka

RMK

€ 470,00

(įsk. PVM)
Didelės raiškos garso logotipas
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių ir atrodo, kad atlikėjo klausytumėtės čia pat.

Minimalistinis dailus dizainas

HT-MT500 neutralūs tonai ir minkšti kampai, derantys prie jūsų namų interjero, papildys bet kokią aplinką ir apsups jus garsais.

Svetainė, pripildyta garsų

Technologija „S-Force PRO Front Surround“,
optimalūs žemieji tonai ir sofos režimas leis mėgautis kino teatro garsu tiesiog svetainėje.

Lengva pastatyti,
plonas korpusas telpa visur 

HT-MT500 yra itin plonas ir lengvai montuojamas, plonas korpusas tilps bet kokioje vietoje ir neužstos televizoriaus. 

Atraskite HT-MT500

Pamatykite, kaip kompaktiškas bei stilingas dizainas ir tiksli inžinerija kartu pripildo jūsų namus kino teatrui prilygstančio erdvinio garso ir išmaniai atkuriamos muzikos.

Išgirsite kiekvieną natą

Palaikomas didelės raiškos garsas, todėl nepraleisite nė vieno garso. LDAC technologija užtikrina puikią belaidžių „Bluetooth®“ įrenginių garso kokybę, o DSEE HX suglaudintus garso formatus konvertuoja į didesnę raišką.

LDAC logotipas
Geresnė „Bluetooth®“ garso kokybė

LDAC perduoda apie tris kartus daugiau duomenų (didžiausias perdavimo greitis 990 kbps) nei tradiciniai „Bluetooth®“ garso įrenginiai, todėl galite mėgautis aukščiausia garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garsui.

DSEE HX logotipas
Patobulintas garsas

„Sony“ programinė įranga DSEE HX™ pagerina esamus garso šaltinius (suglaudintus MP3 ar AAC failus), kad jų kokybė beveik prilygtų didelės raiškos garsui, todėl suglaudintus failus konvertavus į didesnę raišką muzika įgauna naujos gyvybės.

Išmanus ir sklandus transliavimas

Naudodami „Spotify“, tęskite klausymąsi nuo ten, kur sustojote kitame įrenginyje – tam bakstelėkite specialų muzikos paslaugos mygtuką.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Kokybiškas garsas

Leiskite muziką visuose namuose, naudodami programą „Sony | Music Center“

Tos pačios muzikos klausykitės visuose namuose, naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas – „SongPal“). Naudokitės „Sony | Music Center“, kad sugrupuotumėte pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius, tada transliuokite muziką keliuose kambariuose.

Sklandus prijungimas, maksimalus valdymas

Valdykite muzikos atkūrimą išmaniuoju telefonu, naudodami programą „Sony | Music Center“. Prisijunkite per „Bluetooth®“ arba NFC ir transliuokite savo muzikos biblioteką iš įrenginio bei namų tinklo arba pasiekite neribotas transliacijas internetu.

„HDMI“ logotipas
HDMI išvestis

Sumažinkite laidų skaičių ir junkite prie suderinamų įrenginių vienu laidu per HDMI garso grąžinimo kanalą (ARC).

USB logotipas
Atkūrimas per USB

Per USB prievadą šone galite prijungti įvairių USB įrenginių ir lengvai atkurti jų turinį.

Belaidžio ryšio logotipas
Klausymasis belaidžiu ryšiu

Prisijunkite prie interneto, naudodami įtaisytąjį „Wi-Fi“, „Bluetooth®“ ar NFC, kad galėtumėte pasiekti tokias muzikos paslaugas kaip „Spotify“ ir transliuoti muziką iš įrenginių, prijungtų prie namų tinklo.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Šis minimalaus dizaino, kad būtų galima pastatyti bet kur, kompaktiškas pailgasis garsiakalbis pripildo jūsų namus įtraukiančių garsų. Mėgaukitės muzika ir filmais didelės raiškos garsu, virtualiuoju erdviniu garsu, kurį užtikrina „S-Force PRO Front Surround“, ir optimaliais bosais sofos režimu.
  • Didelės raiškos garso galimybė

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Kompaktiškas, minimalistinis dizainas

  • „S-Force PRO Front Surround“ sukuria kinematografinės kokybės garsą

  • Klausykitės keliuose kambariuose be jokių laidų

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,