HT-G700

Kino kokybės erdvinis garsas, itin aiškūs dialogai

3.1 kan. pailgasis garsiakalbis su „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X™“ – tai galingas įtraukiantis erdvinis garsas ir itin aiškūs dialogai, todėl galite visiškai pasinerti į mėgstamas televizijos laidas ar filmus.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

3.1 kanalų pailgasis garsiakalbis su „Dolby Atmos®“ / „DTS:X™“ | HT-G700

HT-G700
„HT-G700“ pailgojo garsiakalbio ir belaidžio žemųjų dažnių garsiakalbio vaizdas iš priekio

RMK

€ 449,00

(įsk. PVM)
Girdėkite garsą iš visų pusių su iki 7.1.2 kanalo erdviniu garsu

„Vertical Surround Engine“, mūsų erdvinio garso technologija, leidžia mėgautis naujausių kino garso formatų, pvz., „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X™“, potyriais viename ploname įrenginyje. Trys priekiniai garsiakalbiai ir unikalus garso signalo apdorojimas atkuria „vertikalų“ garsą ir sukuria virtualų erdvinį garsą, kuris, rodos, sklinda iš visų pusių.

Vertikalaus garso iliustracija
Patirkite garsą iš viršaus 

Dėl „Sony“ virtualaus erdvinio garso technologijos pailgasis garsiakalbis garsą gali išdėstyti vertikalioje erdvėje, todėl galėsite patirti 3D garsą be būtinybės naudoti lubose įmontuotų arba į viršų nukreiptų garsiakalbių. Be „Dolby Atmos“ ir DTS:X, „Vertical Surround Engine“ taip pat užtikrina kitų formatų realistišką, kelių dimensijų garsą.

Erdvinio garso iliustracija
Erdvinis garsas – paprasčiau

Naudodama tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką taip, kad garsas jus pasiektų iš abiejų pusių. Nereikia galinių garsiakalbių, todėl galite mėgautis sodriu erdviniu garso tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

Kiekvienam filmui suteikite 7.1.2 garsą tarsi kino teatre

Šiuolaikiniuose kino teatruose aplink jus yra išdėstyti tiksliai suderinti garsiakalbiai taip, kad būtų sukuriama įspūdinga erdvinio garso patirtis. Spustelėkite įspūdingo AE (garso stiprintuvo) mygtuką – „HT-G700“ gali patobulinti net įprastą stereogarsą į 7.1.2 erdvinį garsą, taigi kiekviena televizijos laida ar filmas įgaus erdvinį garsą.

Centrinis garsiakalbis aiškiam dialogui

Specialus centrinis garsiakalbis užtikrina, kad balsai būtų girdimi aiškiai: tiek greiti jūsų mėgstamos televizijos laidos dialogai, tiek šnabždesiai Holivudo filmuose. Tai taip pat puikiai tinka muzikai klausytis – girdėsite net menkiausias detales.

Sodrus, galingas žemųjų dažnių garsas

Galingas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis skleidžia gilesnius, sodresnius žemuosius tonus. Belaidis ryšys suteikia daugiau laisvės spręsti, kur garsiakalbį laikyti.

Rinkitės savo poreikius geriausiai atitinkančius nustatymus

Mygtukas kiekvienam garsui – išsirinkite tinkamiausią garsą pagal žiūrimą ar klausomą turinį. Pasirinkite automatinio garso, standartinio erdvinio garso, kino, muzikos, naktinį ar balso režimą ir reguliuodami žemųjų dažnių garsiakalbio garsumą mėgaukitės dar puikesniais žiūrėjimo pojūčiais.

Kino režimas
Kino režimas

Jauskite ir girdėkite aplink jus vykstantį veiksmą, nes garsas sklinda už jūsų ir padeda dar labiau įsijausti į filmą.

Muzikos režimas
Muzikos režimas

Išgirskite visą mėgstamos muzikos gyvumą ir sodrumą iki menkiausios detalės.

Balso režimas
Balso režimas

Kad ir ką žiūrite – ryto žinias ar sezono finalines rungtynes – šis režimas reguliuoja garso parametrus taip, kad pabrėžtų kalbą, taigi nepraleisite nė žodžio.

Nakties režimas
Nakties režimas

Naktį žiūrite filmą? Ši funkcija optimizuoja garso balansą, kad viską aiškiai girdėtumėte net ir esant mažam garsumui.

Lengvas prijungimas

Prijunkite suderinamą televizorių ar įrenginį belaidžiu „Bluetooth®“ ryšiu arba naudokite HDMI eARC/ARC ar optinę skaitmeninę įvestį visos dažnių juostos garsui išgauti.

„Bluetooth®“ logotipas
Leiskite naudodami „Bluetooth®“

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu naudodami „Bluetooth®“ technologiją.

Svetainėje esanti šeima su HT-G700
Geriausiai išnaudokite savo laisvą laiką

Filmo žiūrėjimas, įrašų kolekcijos peržiūra, muzikos klausymasis ar sportas – kad ir ką jūs ir jūsų šeima mėgtų daryti kartu, „Sony“ pailgasis garsiakalbis tai leis daryti dar smagiau. Laisvą laiką leiskite įsitraukdami į pramogų kupiną turinį.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasinerkite į televiziją ir filmus su galingu, dinamišku erdviniu garsu. Stilingas ir lengvas naudoti, šis „Dolby Atmos®“ pailgasis garsiakalbis pasižymi specialiu centriniu garsiakalbiu aiškesniam dialogui.
  • 3.1 kan. „Dolby Atmos“ / DTS:X su „Vertical Sound Engine“

  • Įspūdingas garso stiprintuvas patobulina garsą iki artimo 7.1.2 kan. garsui

  • Centrinis garsiakalbis aiškesniam dialogui

  • Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis galingiems žemiems tonams

  • Garso režimai aukštesnio lygio filmams ir muzikai

Išvesties galia (viso)
400 W
Stiprintuvo kanalai
3.1 kan.
PAGRINDINIO ĮRENGINIO DYDIS – TIK KORPUSAS (P X A X G) 
980x64x108 mm
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,