HT-A7000

7.1.2ch apsupkite save visišku realizmu

Pajuskite naują įtraukties lygį. HT-A7000 apgaubia autentišku 7.1.2ch erdviniu garsu iš kelių garsiakalbių, įmontuoto žemų dažnių garsiakalbio ir pažangių garso technologijų. Pajuskite veiksmą, vykstantį virš jūsų ir aplink jus. Jausmas, lyg būtumėte veiksmo vietoje.

NAMŲ TEATRO IR GARSO JUOSTOS

7.1.2 kanalų pailgasis garsiakalbis su „Dolby Atmos®“ / „DTS:X®“ | HT-A7000

HT-A7000
7.1.2 kanalų pailgasis garsiakalbis su „Dolby Atmos®“ / „DTS:X®“ | HT-A7000 nuotrauka

RMK

€ 1 299,50

(įsk. PVM)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Geriausias erdvinis garsas iš mūsų pavyzdinio pailgojo garsiakalbio

HT-A7000 turi 7.1.2 kanalus, du į viršų nukreiptus garsiakalbius, kurie sukuria garsą virš galvos, du tiesinius aukštųjų dažnių garsiakalbius ir penkis priekinius garsiakalbius, kurie užtikrins platesnį erdvinį garsą, taip pat integruotą žemųjų dažnių garsiakalbį, skirtą giliam žemųjų dažnių garsui. HT-A7000, kuriame įdiegtos technologijos „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“, sukuria virtualųjį erdvinį garsą, kuris sklinda iš visų pusių, kad galėtumėte visiškai išnaudoti „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X®“ suteikiamus pojūčius.

Vaizdas, kaip „Vertical Surround Engine“ skleidžia garsą virš klausytojo, kad užtikrintų 3D garso patirtį be lubų garsiakalbių
Patirkite garsą iš viršaus 

Dėl „Sony“ virtualiojo erdvinio garso technologijos pailgasis garsiakalbis gali garsą išdėstyti vertikalioje erdvėje – girdėsite trimatį garsą net neturėdami lubose įmontuotų garsiakalbių. Kaip ir „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“, „Vertical Surround Engine“ suteikia tikroviškesnį, kelių matmenų garsą ir kitiems formatams.

Vaizdas, kaip „S-Force PRO Front Surround“ sukuria virtualų erdvinį garsą naudojant tik priekinius garsiakalbius
Erdvinis garsas – paprasčiau 

Naudojant tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ skaitmeninio garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką – garsas jus pasiekia iš abiejų pusių. Galite mėgautis sodriu, erdviniu garsu tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

Žiūrėkite mūsų virtualų erdvinį filmą

Norite išbandyti įtraukiantį HT-A7000 garsą mėgstamiausiuose įrenginiuose? Rekomenduojame užsidėti ausines, kad patirtumėte įspūdingą virtualaus erdvinio garso patirtį.

Išmani garsiakalbio technologija

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kambarį užpildančia akustika, naudodamiesi dviem į viršų nukreiptais garsiakalbiais, kurie sukuria garsą virš galvos, dviem tiesiniais aukštųjų dažnių garsiakalbiais ir penkiais priekiniais garsiakalbiais, kurie užtikrins platesnį erdvinį garsą, taip pat žemųjų dažnių garsiakalbiu, skirtu giliam žemųjų dažnių garsui. 

„X-Balanced Speaker Unit“ unikalios stačiakampio formos ir įprastų garsiakalbių palyginimas
Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

Į viršų nukreipti garsiakalbiai, integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis ir priekinis garsiakalbis turi „X-Balanced Speaker Unit“. Unikali stačiakampė šių garsiakalbių forma maksimaliai padidina diafragmos plotą, todėl atkuriamas galingesnis žemųjų dažnių garsas. Diafragma mažina vidinio garsiakalbio nuotolį, išlaikant garso slėgį, todėl garsas mažiau iškraipomas, vokalas aiškesnis. 

Pasinerkite į itin aukštos kokybės muziką

Mėgaukitės muzika taip, kaip iš tikrųjų norėjo atlikėjai, naudodamiesi aukštos raiškos garsu, kuris užtikrins krištolinį aiškumą. Arba atraskite naują klausymo būdą naudodami „360 Reality Audio“ ir iš tiesų pasinerkite į koncertą ar sesiją studijoje. Su HT-A7000 jūsų muzika atgyja kaip niekad anksčiau.  

Grafikas, rodantis suglaudintų failų atkūrimą realiuoju laiku naudojant „DSEE Extreme“

A = Išplėstinė garso dinamika (stygos ir subtilūs niuansai, ne garsesni nei šnabždesys)
B = atstatyti aukšti dažniai (akustinis ir vokalinio instrumento realizmas)

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus į didesnę raišką. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Filmai ir žaidimai atrodo tokie tikri

Žiūrėkite ryškias scenas, kupinas tikrų spalvų ir gylio. Leidžiant per HT-A7000 garsiakalbį, visa išsaugoma originali vaizdo kokybė todėl visiškai pasinersite į filmus. Žaidimai taip pat daug labiau jaudina ir yra realistiškesni, nes HT-A7000 palaiko naujausius formatus.

Konsolė „PlayStation®5“ ir valdiklis kartu su televizoriumi „BRAVIA XR™“, rodančiu sceną iš „Horizon Forbidden West“
Mėgaukitės įtraukiančiais žaidimų ir filmų suteikiamais pojūčiais

Jie įmanomi dėl vaizdo nustatymų, kurie optimizuojami pasitelkus automatinį HDR atspalvių atkūrimą ir automatinį žanro vaizdo režimą prie BRAVIA XR™ prijungus „PlayStation®5“ per šį produktą, kurio programinė aparatinė įranga bus naujinama 2022 m. pavasarį.

Dar žemesni garsai naudojant papildomą žemųjų dažnių garsiakalbį ir galinius garsiakalbius

Norėdami išgauti dar gilesnius žemuosius dažnius, pridėkite papildomą belaidį žemų dažnių garsiakalbį. HT-A7000 su dviejų tipų žemų dažnių garsiakalbiais puikiai susitvarko su žemais dažniais ir balsais, o pasirinktinis belaidis žemų dažnių garsiakalbis sutelkia garsą į žemųjų dažnių diapazoną. Norėdami pajusti dar tikresnę kino patirtį, kai garsas tiesiai už jūsų, pridėkite mūsų papildomus belaidžius galinius garsiakalbius SA-RS3S.


SA-SW5 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš
Žemųjų dažnių garsiakalbis SA-SW5

300 W gilaus, sodraus žemųjų dažnių garso iš 180 mm garsiakalbio su pasyviuoju spinduoliu.

SA-SW3 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš priekio
Žemųjų dažnių garsiakalbis SA-SW3

200 W garso iš kompaktiško 160 mm „Bass Reflex“ žemųjų dažnių garsiakalbio.

SA-RS3S galinių garsiakalbių vaizdas iš priekio
SA-RS3S galiniai garsiakalbiai

Platesnis erdvinis garsas, galimybė tvirtinti prie sienos, iš viso 100 W. 

Vaizdas, kuriame parodyta, kaip HT-A7000 protingai matuoja kiekvieno garsiakalbio padėtį ir optimizuoja kambario garsą
Garso lauko optimizavimas

Nebūtina tiksliai išdėstyti garsiakalbių. HT-A7000 su integruotais mikrofonais tai padaro už jus, išmaniai išmatuodamas kiekvieno garsiakalbio poziciją, vertikaliai ir horizontaliai, ir pritaikydamas garsą prie kambario. HT-A7000 leidžia mėgautis garso lauko optimizavimo funkcija, naudojant papildomus garsiakalbius arba be jų. Įjunkite pradinių nustatymų dalyje arba pagrindiniame meniu.

Geriausia tinka „Sony“ televizoriams

Suporavus su „BRAVIA™“ televizoriais, HT-A7000 sukuria įtraukią audiovizualinę patirtį ir užtikrina aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Tai puikus „BRAVIA“ televizorių garsiakalbis. 

Vaizdas, kuriame parodytas centrinio garsiakalbio garsas iš televizoriaus ir garsiakalbio su „BRAVIA Acoustic Center Sync“
„Acoustic Center Sync“ dar labiau padidina įsitraukimą

Prijungus prie BRAVIA televizoriaus su „Acoustic Center Sync“, naudojant pridedamą laidą, tiek pailgasis garsiakalbis, tiek televizorius tampa centriniu namų kino sistemos garsiakalbiu. Dėl to garsas tiksliai atitinka veiksmą ekrane, užtikrinant išties įtraukiančius įspūdžius.

Garsas tobulai atitinka veiksmą

„Acoustic Center Sync“ leidžia girdėti dialogą tiksliai iš ten, kur scenoje stovi veikėjas. Preciziškai suderinome veiksmą ir garsą, todėl dar labiau įsitrauksite į tai, ką žiūrite. 

Šeima ant sofos, žiūrinti televizorių su HT-A7000 garso sistema, padėta ant marmurinės spintelės.
Ekrano vaizdas, kuriame parodytas filmas su garsiakalbio nustatymais „BRAVIA“ greitųjų nustatymų meniu
Lengvas valdymas naudojant BRAVIA televizorius

Naudojant integruotą naudotojo sąsają, garsiakalbio nustatymai automatiškai rodomi „BRAVIA“ televizorių sparčiųjų nustatymų meniu, kad būtų lengviau valdyti garso režimus, garso lauką ir garsumą.

HT-A7000 garsiakalbis ant marmurinės spintelės po „BRAVIA“ su kelių padėčių stovu
Pailgojo garsiakalbio padėtis

Jei turite „BRAVIA“ televizorių su kelių padėtų stovu, galite pakeisti televizoriaus stovo padėtį ir padėti HT-A7000 po televizoriumi, kad nekristų į akis. 

„Omnidirectional Block“ dizainas

HT-A7000 ir papildomi garsiakalbiai sukurti pagal bendrą daugiakrypčio bloko koncepciją. HT-A7000 konstrukcija puikiai dera su papildomais garsiakalbiais. Dėl įmantriai užapvalintų kampų, sudarančių vientisumo įspūdį, garsas sklinda plačiai. Sodrių medžiaginių tekstūrų derinys pabrėžia garsiakalbio gebėjimą įsilieti į bet kurios svetainės aplinką.

Mėgaukitės muzika su visa šeima 

Lengvai pasiekite populiarias muzikos transliavimo paslaugas, tokias kaip „Spotify“ ir leiskite savo mėgstamus albumus ir grojaraščius, naudodami „Chromecast“ ar „Apple AirPlay 2“. Pakvieskite savo šeimos narius ir pradėkite vakarėlį. 

Šeima mėgaujasi muzika svetainėje su televizoriumi ir HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės
„Bluetooth®“ logotipas
„Bluetooth®“ ryšys

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Bluetooth®“ technologiją. 

„Wi-Fi®“ logotipas
„Wi-Fi“ transliavimas

Prisijunkite prie interneto naudodamiesi integruotu „Wi-Fi“ ryšiu ir srautu leiskite muziką iš jūsų namų tinkle esančių įrenginių.

„Spotify Connect™“ logotipas
„Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

„Apple AirPlay“ logotipas
„Apple AirPlay 2“

Bendrinkite muziką ir kt. iš savo mėgstamų „Apple“ įrenginių į pailgąjį garsiakalbį. Visai tai – vienu bakstelėjimu.

Viskas, ką mėgstate, – išties įtraukiantis garsas

Išmanus algoritmas įprastiems erdvinio garso takeliams ir netgi stereofoniniam garsui suteikia viršuje sklindančio garso, todėl viskas, ko klausote, pavirs įtraukiančiais garso suteikiamais pojūčiais. Norėdami įjungti šią funkciją, tiesiog paspauskite nuotolinio pultelio mygtuką „Immersive AE“.

Šeima ant svetainės sofos žiūri televizorių su HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės ir išjungtu įspūdingu AE.
Įspūdingas AE išjungtas
Šeima ant svetainės sofos žiūri televizorių su HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės ir įjungtu įspūdingu AE.
Įspūdingas AE įjungtas
Vaizdas, kuriame parodytas asmuo, valdantis HT-A7000 garsiakalbį per „Google Home“
Valdymas balsu

Suderinama su įrenginiais, kuriuose veikia „Google Assistant“ ir „Chromecast built-in“, bei įrenginiais, kuriuose veikia „Amazon Alexa“. Įtraukite HT-A7000 į garsiakalbių grupę naudodami „Google Home“, kad galėtumėte leisti muziką, keisti garsumą ar valdyti kitas funkcijas balsu.

Nustatykite per kelias sekundes 

HT-A7000 galima naudoti vos išėmus iš dėžutės. Tiesiog prijunkite jį prie tinklo, prijunkite prie televizoriaus naudodami HDMI eARC jungtį ir įjunkite. USB, optinis ir analoginis garsas bei HDMI įvestis ir įvestis (eARC) bei S-CENTER OUT suderinamuose BRAVIA modeliuose: visos reikalingos jungtys norint mėgautis kvapą gniaužiančiais erdvinio garso suteikiamais pojūčiais.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite visiškai naują įtraukimo lygį. HT-A7000 apgaubia jus autentišku 7.1.2 kanalų erdviniu garsu: keli garsiakalbiai, „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“. Pajuskite veiksmą, vykstantį virš jūsų ir aplink jus.
  • „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“ užtikrina kelių dimensijų garsą

  • „Immersive Audio Enhancement“ įprastiems erdvinio garso takeliams ir netgi stereofoniniam garsui prideda garso iš viršaus

  • Aukštyn nukreipti garsiakalbiai, tiesiniai aukštųjų dažnių, integruotas žemųjų dažnių, 5 priekiniai garsiakalbiai padės įsitraukti į filmus

  • Garso lauko optimizavimas palengvina sąranką

  • Belaidžio ryšio funkcija, leidžianti leisti muziką srautu

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apžvalgos

Vartotojai sako