Iš naujo atrandamas garsas

Gražūs vaizdai turi būti rodomi kartu su nuostabiu garsu. Dėl „Sony“ televizoriuose integruotų unikalių ir pažangių garso technologijų atsidursite veiksmo centre – tai pramoga, kuri jus sužavės.

Sound-from-Picture Reality™

Visiškai naujas daugiamatis garso lygmuo

Dėl „Acoustic Surface Audio+™“ ir televizoriaus centrinio garsiakalbio režimo garsas sklinda tiesiai iš ekrano centro, o už televizoriaus esančios pavaros vibruoja, kad sukurtų garsus, kurie judėtų kartu su vaizdu. Be to, du žemųjų dažnių garsiakalbiai perteikia galingus žemuosius tonus ir sukuria erdvinį efektą, todėl garsas pasklinda po visą kambarį.

Paverskite A9F centriniu garsiakalbiu
Garsas, sklindantis tiesiai iš centro

TV centrinio garsiakalbio režimas

Prijunkite stiprintuvą prie išvesties jungties, esančios TV užpakalinėje dalyje, kad paverstumėte jį aukštos kokybės centriniu garsiakalbiu. Su „Acoustic Surface Audio+™“ kiekvieną filmo ar koncerto žodį ir pastabą girdėsite tiesiai iš ekrano.

Garsinis ekranas 

Dėl „Acoustic Surface Audio+™“ technologijos garsas sklinda tiesiai iš ekrano. Dvi už televizoriaus esančios naujoviškos pavaros švelniai vibruoja sukurdamos garsus, judančius kartu su vaizdu, kad dialogus ir specialius efektus girdėtumėte tinkamoje vietoje.

Garsas sklinda iš ekrano lyg girdėtumėte jį gyvai

Užimkite vietą priekinėje eilėje. „Sound-from-Picture Reality™“ ir „Acoustic Multi-Audio™“ garso technologija užtikrina, kad atsidursite muzikinių koncertų ir filmų veiksmo centre.

Keturi priekiniai garsiakalbiai

Keturi priekiniai garsiakalbiai, optimaliai įrengti televizoriaus viršuje ir apačioje, imituoja garsą, sklindantį iš ekrano centro, todėl vaizdai ir garsai tiksliai dera tarpusavyje. 

Garsą paskirstantys aukštųjų dažnių garsiakalbiai

Du garsą paskirstantys aukštųjų dažnių garsiakalbiai, pridėti prie televizoriaus gale esančios garso sistemos, imituoja garsą, sklindantį iš ekrano centro, tiksliai suderindami vaizdą su garsu. 

Vibruojantis rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbis
Rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbis

Vibruojantis rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbis leidžia garsui sekti paskui veiksmą ir suteikia išties betarpiškus potyrius.

Ištobulinama kiekviena akimirka 

Kad ir ką žiūrėtumėte, „Sony ClearAudio+“ garso technologijos automatiškai sureguliuoja televizoriaus garsą, kad jis skambėtų tikroviškai ir įtraukiančiai.