CES 2016

Ką tik pristatyta CES 2016

Savo naujais įspūdingais gaminiais, kuriuos pristatysime CES 2016, siekiame išplėsti inovacijų galimybes ir užtikrinti, kad visada galėtumėte mėgautis jaudinančiomis, nepamirštamomis pramogomis.

Ideali konstrukcija išskirtiniam vaizdui

Pritaikius išmaniąją „Slim Backlight Drive™“ technologiją šis 4K HDR televizorius atkuria kvapą gniaužiančios kokybės vaizdą, nors yra labai plonas.

4K aiškumas ir išskirtinis didelio dinaminio diapazono kontrastas

Pasiimkite ir pirmyn

„h.ear go“ belaidis garsiakalbis pasižymi išskirtine garso kokybe, lengvu prijungimu ir neprilygstamu mobilumu. Taigi, jei norėsite pasilinksminti, tikrai būsite pasirengę.

Atgaivinkite smagias akimirkas

Puikaus vaizdo veiksmo scenos. Siekite su užsidegimu. Kaskart kaip iš naujo. 4K „Handycam®“ padės atgaivinti įsimintinas akimirkas.

Ribas nustato tik jūsų vaizduotė

„Life Space UX“ pakeis jūsų pramogas namuose

Mes, dirbantys „Sony“, siekiame padaryti tai, ko nedaro kiti. Vadovaujantis šiuo principu sukurti mūsų naujieji „Life Space UX“ gaminiai, kuriuose pastebima mūsų aistra technologinėms naujovėms ir dizainui. Sužinokite daugiau apie toliau pateikiamus gaminius.

  • Stiklinis garsiakalbisStiklinis garsiakalbis
  • LED lempučių garsiakalbisLED lempučių garsiakalbis
  • Nešiojamasis itin trumpo židinio projektoriusNešiojamasis itin trumpo židinio projektorius

Susipažinkite su CES 2016 „Sony“ naujovėmis

Šiais metais CES pristatėme visas savo naujausias technologijas ir naujoves. Peržiūrėkite toliau pateikiamas mūsų nuotraukas ir pamatykite patys.