Praleisti ir pereiti prie turinio

Pristatyta
2017 m. CES renginyje

Uždekite vaizduotę ir atraskite naują pramogų pasaulį, naudodamiesi mūsų naujausiais gaminiais, 2017 m. pristatytais CES – didžiausioje elektronikos parodoje pasaulyje.

#SonyCES

A1

Mąstykite plačiau

Dėl tobulos juodos ir ryškių spalvų tikrovė tiesiog atgyja. Daugiau nei 8 mln. savaime šviečiančių pikselių valdomi tiksliai ir individualiai. „Sony“ OLED TV kontrastas išskirtinis ir neprilygstamas.


Naujas garso lygmuo

Atraskite naujo lygmens įtraukiančią kino teatrui prilygstančią namų garso sistemą su „Dolby Atmos“ ir 7.1.2 kanalų „S-Force Pro Front Surround“.

Susikurkite kino teatrą namie

Šis 4K „Ultra HD“ „Blu-ray™“ leistuvas su „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ palaikymu suteiks kino teatro pojūčių.

Susikurkite savo vakarą klube

Su sodriais žemais tonais ir žybsinčiomis šviesomis pasižyminčiu belaidžiu garsiakalbiu SRS-XB40 surenkite pašėlusį vakarėlį kad ir kur bebūtumėte.

Telpantis delne ir universalus

Išskirt. autom. fokusavimu, nepriekaišt. stabilumu ir intuityv. veikiančiu jutikl. ekranu išsiskiriantys, delne telpantys keičiami objektyvai α6500 pritaikyti neštis bet kur, tad nepraleisite nė akimirkos.

Puikus AF greitis, kompaktiškas dizainas

Naudodamiesi kokybišku kompaktišku fotoaparatu RX100 V, su pasaulyje greičiausiu automatiniu fokusavimu (AF) ir nuolatinio fotografavimo funkcija, norimus kadrus užfiksuosite akimirksniu.

Sužinokite, kas vyksta 2017 m. CES parodoje.

Savo naujausius ir geriausius gaminius pristatėme šių metų CES renginyje. Naršykite toliau pateiktą galeriją ir susipažinkite su ateities gaminiais ir technologijomis.