Dar geresnės mėgstamos programėlės

Žiūrėdami mūsų išmaniuosius televizorius galėsite pasinaudoti geriausiais mėgstamų programėlių pranašumais ir daugybe unikalių pramoginių funkcijų.

„Google Play“ rasite virš 7 000 programėlių ir žaidimų savo televizoriui  

Kino pojūčiai namuose: mėgaukitės BRAVIA XR™ pridėtais filmais

Daugybė pridėtų filmų laukia jūsų. BRAVIA XR, „Pure Stream™“ ir „IMAX® Enhanced“ technologijos leis matyti įspūdingus vaizdus ir klausytis ekspresyvaus garso.

Dar daugiau studijinės kokybės, pramogų, kaip sumanė kūrėjas

„Creator Calibrated Mode“ BRAVIA XR TV optimizuoja vaizdo nustatymus, kai žiūrite turinį „Netflix“ ir BRAVIA CORE. „Netflix“ „Adaptive Calibrated Mode“ dar labiau optimizuoja jūsų „Netflix“ funkcijas pagal apšvietimo sąlygas jūsų kambaryje, leisdamas mėgautis „Netflix“ turiniu įspūdinga studijine kokybe taip, kaip numatė kūrėjas.

Keturių asmenų šeima sėdi ant raudonos sofos ir įdėmiai žiūri televizorių valgydama spragintus kukurūzus
Štai kaip reikia žiūrėti filmus

Pamatykite visus savo mėgstamus filmus visiškai kitaip daugiau dramos ir tikroviškumo perteikiančiame televizoriaus ekrane, suprojektuotame taip, kad namuose jaustumėtės tarsi kino teatre.

„IMAX Enhanced“ logotipas

Kai kurie „Sony“ televizoriai yra „IMAX Enhanced“ gaminiai, paruošti priimti aukštos kokybės spalvas, kontrastą, aiškumą ir garsą. Jus pradžiugins šio „IMAX Enhanced“ turinį visapusiškai naudojančios įtraukiančios namų pramogos.

„Dolby Vision“ / „Atmos“ logotipas

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

Pramogos, kurios jums patiks. Padedant „Google“.

Daugiau nei 700 000 filmų ir serijų vienoje vietoje. „Google TV“ mėgstamą programėlių ir prenumeratų turinį susistemina kaip tik jums. Ištarkite ir rasite konkretų pavadinimą. Taip pat galite ieškoti įvairesnių rekomendacijų ištardami: „Parodyk man mokslinės fantastikos nuotykių serialų“.