SD ATMINTIES KORTELĖS

SF-M serijos TOUGH specifikacijos UHS-II SD kortelė

SF-M series (T)
SF-M serijos TOUGH specifikacijos UHS-II SD kortelė nuotrauka

64 GB

SF-M64T

Kaina nenurodyta

128 GB

SF-M128T

Kaina nenurodyta

256 GB

SF-M256T

Kaina nenurodyta

512 GB

SF-M512T

Kaina nenurodyta

SF-M serijos TOUGH specifikacijos UHS-II SD kortelė vaizdai
SF-M serijos TOUGH specifikacijos UHS-II SD kortelė vaizdai
SF-M serijos TOUGH specifikacijos UHS-II SD kortelė vaizdai
Tvirčiausia pasaulyje SD kortelė

Pristatome tvirtą, spartų SF-M serijos TOUGH specifikacijos modelį

Fotografuojant sudėtingomis sąlygomis, puikiai tinka mūsų SF-M serijos TOUGH specifikacijos SD kortelės. Šios tiek profesionaliems fotografams ir videografams, tiek fotografijos mėgėjams skirtos kortelės yra pakankamai tvirtos fotografuojant ekstremaliomis sąlygomis. Nepriekaištingas patikimumas ir spartus greitis užtikrina tokį našumą, kokio jums reikia veiksmui užfiksuoti. 

18 kartų didesnis atsparumas lenkimui
Pati tvirčiausia: 18 k. atsparesnė lenkimui 

SF-M serijos TOUGH specifikacijos kortelė yra vientiso dizaino ir pagaminta iš itin tvirtos dervos, todėl ji 18 kartų atsparesnė lenkimui nei įprastos SD kortelės. Tvirtumas, kuriuo galite pasitikėti.

IP68 klasės atsparumas vandeniui ir dulkėms
IP68 klasės atsparumas vandeniui ir dulkėms

Mūsų SF-M serijos TOUGH specifikacijos korteles galima iki 72 val. laikyti panardintas 5 m gylio vandenyje, be to, jos yra visiškai atsparios dulkėms. Taip užtikrinama visiška apsauga fotografuojant bet kokiomis sąlygomis.   

Atspari nukritimui iš 5 metrų aukščio
Atspari smūgiams: atspari kritimui iš 5 m aukščio

Pagaminta iš akmens kietumo medžiagų ir pasižyminti vientisu dizainu, SF-M serijos TOUGH specifikacijos kortelė atspari kritimui iš 5 m aukščio.

Pirmoji pasaulyje vientiso korpuso konstrukcija
Pats tvirčiausias vientiso korpuso dizainas

Novatoriško vientiso korpuso SF-M serijos TOUGH specifikacijos kortelės pagamintos iš itin patvarių medžiagų, todėl ir profesionalūs fotografai, ir mėgėjai galės jaustis ramiau, kad ir kur fotografuotų. 

Pirmoji pasaulyje SD kortelės konstrukcija be lankų
Be briaunų ir be apsaugos nuo rašymo jungiklio

SF-M serijos TOUGH specifikacijos kortelėse nebėra įprastoms SD kortelėms būdingų trapių jungties briaunų ir apsaugos nuo rašymo jungiklio, nes šios dalys yra lengvai pažeidžiamos ir gali sukelti duomenų įrašymo problemų.

Didelis patvarumas ir patikimumas reikliems profesionalams

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sparta, kuria galite pasitikėti

Nesvarbu, ar esate profesionalus fotografas, darantis didelės raiškos nuotraukas, 4K raiškos dokumentiką kuriantis videografas ar atokius kraštovaizdžius tyrinėjantis fotografijos mėgėjas, – SF-M serija užtikrina veiksmui užfiksuoti reikalingą greitį. Ji užtikrina greitą tarpinės atminties išvalymą po serijų fotografavimo ir efektyvų turinio perkėlimą į kompiuterį.


Spartus įrašymo greitis
Spartus įrašymo greitis

Dėl spartaus iki 150 MB/s įrašymo greičio kortelės palaiko ilgesnių didelės raiškos nuotraukų serijų įrašymą ir greičiau išvalo tarpinę atmintį.

Žaibo greitumo atsarginės kopijos ir duomenų perkėlimas
Žaibo greitumo atsarginės kopijos ir duomenų perkėlimas

Daugiau laiko skirkite fotografavimui ir negaiškite laiko nuotraukų perkėlimui ar atsarginių kopijų darymui. Dėl spartaus iki 277 MB/s siekiančio nuskaitymo greičio net ir didžiausius medijos failus į kompiuterį perkelsite per kelias sekundes. 

Optimizuota didelės raiškos vaizdo įrašams su V60
Skirta didelės raiškos vaizdo įrašams su V60 

SF-M serijos kortelės palaiko V60 vaizdo įrašų greičio klasę, užtikrinančią stabilų 4K įrašymą ir didelės spartos vaizdo fiksavimą. Puikiai tinka didelės raiškos vaizdo įrašams filmuoti.

Veikia patikimai, nes turi tvirtą užnugarį

Speciali programinė įranga pasirūpina, kad jūsų kortelė veiktų puikiai net pačiame darbų įkarštyje.

„SD Scan Utility“ nuskaito ir stebi jūsų atmintį
Tikrinkite ir stebėkite kortelės būklę

Laikui bėgant visos SD atminties kortelės nusidėvi ir duomenys įrašomi į kortelę nebe taip patikimai kaip anksčiau. „Sony Media Scan Utility“ nuskaito jūsų SD atminties korteles ir praneša jums, kai jos pasiekia ribas.

Galima atkurti prarastus failus

Net jei kažkas nepasiseka, išvenkite tragedijos naudodami specialią programinę įrangą, kuri atkuria netyčia ištrintus ir sugadintus nuotraukų bei vaizdo įrašų failus.

„File Rescue“ atkuria prarastus failus

Techniniai duomenys ir funkcijos

Patvarumą užtikrinantis tvirtas karkasas ir bebriaunis dizainas skirti fotografuoti atšiaurioje aplinkoje ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Dėl spartaus nuskaitymo ir įrašymo greičio šios kortelės puikiai tinka visų tipų fotografijai ir 4K vaizdo įrašams.
  • TOUGH specifikacijos kortelė, išsiskirianti atsparumu sulaužymui ir smūgiams

  • Kortelė neturi briaunų ir apsaugos nuo rašymo jungiklio – dėl tokio dizaino ji yra patikimesnė ir nelūžta

  • IP68 klasės atsparumas dulkėms ir vandeniui

  • Mėgaukitės sparčiu iki 277 MB/s nuskaitymo ir iki 150 MB/s įrašymo greičiu

  • Naudodamiesi specialia programine įranga galite stebėti savo kortelės būklę ir sužinoti, kada artėja jos įrašymo ciklų riba.

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka