Praleisti ir pereiti prie turinio
SF-M serijos UHS-II SD atminties kortelė vaizdai
SF-M serijos UHS-II SD atminties kortelė vaizdai
SF-M serijos UHS-II SD atminties kortelė vaizdai

Funkcijos

Didelio greičio duomenų perdavimas

SF-M serija pasižymi 260 MB/s nuskaitymo greičiu ir 100 MB/s įrašymo greičiu, kad naudojant UHS-II pagrindinius įrenginius perdavimo greitis būtų maksimalus. 10 klasė ir UHS 3 spartos klasė (U3) suteiks galimybę iškart fiksuoti „4K Ultra HD“ raiškos vaizdą. Nuskaitymo sparta iki 260 MB/s padidina darbo našumą, o įrašymo greitis iki 100 MB/s palaiko papildomas fotoaparato funkcijas, pvz., nepertraukiamą fotografavimą serijomis, naudojant UHS-II fotoaparatus.

„File Rescue“

Kartais kas nors nepasiseka ir duomenys, pavyzdžiui, nuotraukos ir failai, sugadinami arba prarandami. Failų atkūrimo programa yra lengvai naudojamas galingas įrankis, padedantis atkurti sugadintus arba prarastus duomenis. Galima atsisiųsti nemokamai atminties kortelių turėtojams.

Atsisiųskite failų atkūrimo programą

Patikimas

Neprilygstamas patikimumas ir patvarumas net naudojant itin intensyviai: atsparumas rentgeno spinduliams, vandeniui, temperatūrai ir smūgiams

Specifikacijos
Išnaudokite visas UHS-Ⅱ palaikančio fotoaparato galimybes naudodami SF-M serijos UHS-II atminties kortelę. Puikiai tinka fotografuojant serijomis. Didelės spartos duomenų perdavimas iki 260 MB/s (skaitymas), 100 MB/s (rašymas)
  • Mėgaukitės dideliu skaitymo / rašymo greičiu naudodami 10 klasės U3

  • Naudokite su nemokama „File Rescue“ programa, kad išsaugotumėte sugadintus duomenis

  • Pasirinkite su 4K suderinamus modelius

Perkėlimo sparta (nuskaitymas)
Iki 260 MB/s
Perdavimo sparta (įrašymas)
Iki 100 MB/s
Greičio klasė
10 klasė (SD spartos klasė), 3 klasė (UHS spartos klasė)
Sąsaja
UHS-II
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka