Aiški aplinkosaugos vizija

„Sony“ objektyvai žinomi dėl savo efektyvumo, leidžiančio užtikrintai užfiksuoti bet kurią akimirką. Bet jie dar labiau unikalūs dėl inovacijų, atspindinčių mūsų rūpestį aplinkai.

„Sony“ rūpestis aplinka ir išteklių tausojimas

„Sony“ ne tik kuria kokybiškus gaminius, bet ir siekia iki nulio sumažinti savo gaminių ir veiklos poveikį aplinkai pagal planą „Road to Zero“. Greta begalės privalumų, kuriuos vartotojams teikia lengvesni ir paprasčiau naudojami gaminiai, nuolatinėmis inovacijomis įgyvendiname įsipareigojimą sumažinti energijos ir žaliavų suvartojimą be atliekų kiekį.

Funkcija, grožis ir rūpestis aplinka 

FE 600 mm F4 GM OSS bendras svoris net 10% mažesnis už 500 mm F4 G SSM.   

[1] 500 mm F4 G SSM [2] DSLR-A900 [3] FE 600 mm F4 GM OSS [4] ILCE-9

Sukurtas tausojant

Atnaujinti cilindro komponentai

Peržiūrėjus ir optimizavus cilindro formą bei struktūrą, sukurta konstrukcija, kuriai reikia mažiau išteklių, prisidedanti prie mūsų plano „Road to Zero“. Be to, ir toliau siekiame sumažinti žaliavų naudojimą.

Naudojama mažiau pirminio plastiko

Lyginant su ankstesniais keičiamais objektyvais, pirminio (neperdirbto) plastiko naudojama 34 % mažiau.

Paveikslėlis yra tik iliustruojamojo pobūdžio.

Itin veiksminga objektyvo konstrukcija

Žymiai sumažinti svorį neprarandant kokybės pavyko dėl unikalių „Sony“ XA (itin asferinių) lęšių tikslumo ir pakeitus optinį stiklą lengvu fluoritu.

500 mm F4 G SSM – paveikslėlis
500 mm F4 G SSM

[1] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

FE 600mm F4 GM OSS – paveikslėlis
FE 600 mm F4 GM OSS

[1] Fluorito objektyvas [2] Itin asferiškas objektyvas (XA objektyvas) [3] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

Profesionalus efektyvumas

Dėl puikios „Sony“ lęšių kokybės galite užfiksuoti begalę unikalių ir įspūdingai išraiškingų akimirkų. Itin didelio nuotolio teleobjektyvas leidžia kūrybai pasitelkti diapazoną, nuotolį ir gylį. 

Atradimas profesionaliems fotografams – paveikslėlis
Atradimas profesionaliems fotografams

Fotografų darbą itin didelio nuotolio teleobjektyvais didele diafragma žymiai palengvina magnio lydinio konstrukcija. Mažesnis bendras svoris ir geresnis jo paskirstymas leidžia būti visada pasirengus tobulam kadrui.

Itin aukšto lygio asferiniai XA lęšiai – paveikslėlis
Itin aukšto lygio asferiniai XA lęšiai

„Sony“ XA (itin asferiški) lęšiai gaminami naudojant unikalų, neprilygstamo paviršiaus tikslumo ir stulbinamos skiriamosios gebos procesą. Tai suteikia itin tolygų fono išplaukimą gražiems didelio nuotolio kadrams.

Naujausios inovacijos, atsižvelgiančios į aplinką

Shuhei Kaneko

FE 400 mm F2.8 GM OSS / FE 600 mm F4.0 GM OSS projektų vadovas

Shuhei Kaneko – paveikslėlis

Vystymo proceso metu aplankiau daugelį fotografavimo vietų ir siekiu efektyvaus atvaizdavimo, lengvo komponavimo sekant subjektą bei mažesnio svorio patogiam nešiojimuisi – savybių, leidžiančių užfiksuoti geriausią toli esančių subjektų judesio įspūdį.

Greta naujos optikos konstrukcijos ir mažesnio svorio, pasiekto naudojant magnio lydinį, taip pat rūpinamės aplinka ir mažiname išteklių naudojimą, įskaitant lęšius ir pirminį plastiką.

Naujausios „Sony“ technologijos siejasi ir su rūpinimusi aplinka, o kaip inžinierius norėčiau pasakyti, kad tie stiprūs kūriniai, kuriuos fotografai pateikia visam pasauliui yra paženklinti ir mūsų rūpesčio aplinkai, kurio vedini kūrėme savo keičiamus objektyvus.

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis
Paveikslas „Kupinas nuostabių idėjų“
Kupinas puikių idėjų

„Sony“ sukūrė viso kadro sluoksniuotąjį CMOS vaizdo jutiklį su integruota atmintimi, skirtą efektyviajam α9. Taip buvo pagamintas mažesnis ir lengvesnis fotoaparatas profesionalams, kuriam naudojama mažiau išteklių.

Gaminio vaizdas
Tvarumas skamba puikiai

Pagal savo „Road to Zero“ ir 2025 m. Žaliojo valdymo programas „Sony“ siekia 10 % sumažinti pradinio plastiko naudojimą vienam gaminiui (neįskaitant pakuočių), palyginti su 2018 finansiniais metais. Daugiau kaip 10 metų garso pramonėje tobuliname perdirbtas medžiagas ir naudojame jas savo dizainuose.

Vaizdas – „Aibo“
„Aibo“

Susipažinkite su nauja, tikrą revoliuciją sukelsiančia pakuote. „Aibo“ gaminiai pristatomi kruopščiai supakuotoje ir nuo pažeidimų apsaugotoje kartoninėje pakuotėje, pagamintoje iš 50 % perdirbtų PET (polietileno tereftalato) plastikinių butelių.