Pure Geometry

Garso–vaizdo ir interjero elementų simfonija

Kai namų pramogos tampa vis patrauklesnės, kaip televizoriai ir namų kino gaminiai gali papildyti svetainės dizainą? Atsakymas slypi tame, kaip įvairiuose gaminiuose įdiegti elementai dera tarpusavyje.

Harmonija, sujungianti gaminių kategorijas

Mūsų BRAVIA® televizorių stulbinančio, aiškaus dizaino paieškos prasidėjo 2010 metais su „Monolithic Design“ linija ir tęsėsi 2013 metais sukuriant „Sense of Quartz“. Kitas etapas 2014 metais buvo „Pure Geometry“. Svarbiausios televizorių savybės įgijo aiškių, minimalistinių geometrinių figūrų formą. Šių minčių įkvėptas dizainas pakėlė žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, užtikrinant, kad televizoriai derėtų su baldais, o taip pat ir su kitomis, dažniausiomis geometrinėmis kambario formomis.

„Sony“ namų pramogos tapo dar patrauklesnės 2015 metais, nes šis estetiškas dizainas persikėlė iš televizorių į pailguosius garsiakalbius, „Blu-ray Disc™“ leistuvus ir kitus gaminius, kurie kartu papuošia kambario „kompoziciją“. Tai naujas harmonijos lygis, o suderinti įrenginiai – tai tik pradžia. Šios sistemos taip pat gerai dera su baldais ir įsikomponuoja į kambario visumą. Prigimtinės kiekvieno išpuoselėto įrenginio savybės yra aiškios, o jų vaidmenys arba funkcijos perteikiamos švariomis geometrinėmis formomis. Kiekvienoje atskirų gaminių kategorijoje yra patraukus sąryšis tarp formų. Įrenginiai natūraliai atrodo kartu, nesvarbu, kaip ar kur jie įrengti, be to, jie puikiai įsilieja į kambario interjerą.

Padarykime funkcijas matomas
Padarykime funkcijas matomas,
jas išryškindami

Kas labiau sukoncentruoja praktinius ekranų, garsiakalbių, stovų ir kitų elementų vaidmenis – tai kontrastiškos tekstūros, pavyzdžiui, šlifuotas metalas ir odos faktūros apdaila. Šios išskirtinės medžiagos suformuoja dalį gaminių dizaino perteikiamos informacijos, kuri išsiplečia į tokias detales, kaip derantis briaunų lenktumas. Štai kodėl šie gaminiai kartu puikiai atrodo bet kurioje kambario vietoje.

Dizainas demonstruoja paskirtį

Tako, vyriausiasis meninis redaktorius

Dizainas yra beprasmis, jeigu jis neįkūnija to, kam yra skirtas gaminio elementas – jo paskirties. Nereikia per daug papildomų detalių. Atmeskite tai, kas nesvarbu, bei leiskite elementui atlikti savo funkcijas ir jūs neišvengiamai prieisite prie geometrinių formų. Šių geometrinių formų aiškumas parodo, jog net skirtingos figūros išties natūraliai atrodo šalia viena kitos. Šios formos kartu atrodo taip natūraliai, kad sukuria vizualią harmoniją tarp gaminių kategorijų.

Aiškus dizainas su lengvumo pojūčiu

„Pure Geometry“ dabar aiškesnis BRAVIA® gaminių serijoje, demonstruojantis svarbias televizoriaus savybes. Pristatome naują BRAVIA® dizainą. Sujungia jūsų svetainę ir jos neapsunkina.

Forma pagal funkcijas

2015 BRAVIA® 4K televizoriai dar labiau dera jūsų svetainėje. Kiekvieno elemento išvaizda buvo tiksliai pritaikyta prie jo funkcijos, todėl kiekvienas įrenginys atrodo preciziškai sutvarkytas. Jo aiškus ekranas yra plonesnis ir labiau primena neišgražintą plokštę. Stovas taip pat gerokai siauresnis, tačiau tvirtas. Aliuminio stovas užtikrina didelio ekrano stabilumą minimaliai liesdamasis su grindimis. Paprastumas atsispindi ir kitose detalėse, tokiose kaip ore kabantis „Intelligent Core“ po ekranu, kuris yra dar plonesnis ir kompaktiškesnis. Šie gylio patobulinimai suteikia televizoriams lengvumo pojūtį.

Vaizdas tiesiog kybo ore
ploniausiame ekrane

X900C serija

Ekrano srityje nėra jokių pagražinimų. Toks gracingas ekranas nusipelno minimalių, elegantiškų geometrinių formų ir tai mes matome X900C serijoje. Paprasčiausiais apvadais įrėmintas ekranas ploniausioje vietoje yra tik 4,9 mm storio, todėl galima suderinti naują konstrukciją su „Sony“ sukurta „briaunos dangos technologija“. Tai, ką žiūrite, – atrodo tiesiog kybo ore. Apačioje stovas iš presuoto aliuminio yra taip pat plonas, tačiau itin tvirtas. Jo priderinta gracinga konstrukcija atrodo besvorė. Tvirtinant ant sienos ekranas priglunda prie sienos, lyg būtų į ją įmontuotas. Ekranas nuo sienos atsikiša apytiksliai 40 mm. Ant galinės sienelės esančios konstrukcijos neužima daug vietos ir yra itin praktiškos – nuo efektyvaus laidų išdėstymo ir ventiliacijos iki išmanaus stovo tvirtinimo detalių išdėstymo. O dėl stilingos, odą primenančios nugarėlės dangos įrenginys patraukliai atrodo iš bet kurios pusės.

Puiki vaizdo kokybė,
ir stiprus garsas

X930C serija

Čia sutinkamos tokios formos, kaip stačiakampė 4K ekrano erdvė ir trikampis stovas, pakankamai erdvus, kad sutalpintų didžiulius garsiakalbius. X930C modelyje atrodo, jog ekranas priglunda prie korpuso, užtikrindamas galingą garso perteikimą. Iš šono dizainas išryškina pleišto formos ekraną su veidrodine danga, pasižyminčia tamsesniais, prislopintais tonais. Galinės sienelės odos faktūros paviršius primena prabangią sofą, todėl ši įranga dar geriau dera svetainėje. O apačioje vientisas aliuminio stovas suteikia stabilumo, bet išlaiko aptakų siluetą. Jis prilaiko ekraną ir garsiakalbius, bet nesveria jų žemyn. Rūpestingai apskaičiuotas balansas sujungia kontrastingas ekrano ir garsiakalbių formas.

Tikro paprastumo pavyzdys

X850C serija

Paprasčiausias savo forma tarp naujausių BRAVIA® modelių, X850C nustato naują 4K televizorių dizaino standartą. Jį sudaro tik svarbiausi elementai – ekranas ir stovas – kurie tobulai dera bet kokiame kambaryje. Šlifuotas paviršius išryškina aiškias briaunas, patraukliai perteikdamas ploną ekraną ir aliuminio apdailą. Įrenginį laiko vientisa aliuminio juosta, suteikianti tvirtą ir masyvią išvaizdą. Stovo veidrodinis paviršius atspindi aplinką, todėl jis tampa mažiau pastebimu.

Įspūdingas dizaino menas, puikiai derantis kambariuose

Yokota, dizaineris

Naujasis BRAVIA® su plonesniu ekranu kaip niekad puikiai atrodo svetainėje. Tačiau, kad įrenginys atrodytų neįtikėtinai lengvas ir grakštus, teko įdėti daug pastangų šlifuojant kiekvieną elementą. X900C televizoriuose mes įdiegėme modernią naują „briaunos dangos technologiją“ ir sumaniai sukonstravome presuoto aliuminio stovą, kuris yra tvirtas ir itin plonas. X930C serijos gaminiuose įrengtas kruopščiai pagamintas aliuminio stovas. Šis dizainas paremtas aukšta gamybos kompetencija.

Dizainas, kuris sieja gaminius ir sukuria interjero harmoniją

Kategorijas sujungiantis dizainas suteikia stulbinančius pojūčius jūsų svetainei perteikdamas vieningą „Sony“ televizorių, pailgųjų garsiakalbių ir „Blu-ray Disc™“ leistuvų išvaizdą bei garsą. Tai nauja perspektyva, kitaip pateikianti namų kino gaminius.

Geometrijos sujungta išvaizda

Ieškodami naujo estetiško dizaino namų kino gaminiams, kuris tiktų prie baldų ir kambario interjero – jau neminint BRAVIA® televizorių – pailgiesiems garsiakalbiams ir „Blu-ray Disc™“ leistuvams neišvengiamai pasirinkome „Pure Geometry“. Pagrindinės savybės buvo susiaurintos, o funkcijos buvo įrėmintos minimalistinėse, geometrinėse formose. Rezultatas – vieningai atrodantys gaminai, puikiai tinkantys prie kambario interjero, nežiūrint, kad suderinti skirtingų kategorijų gaminiai.

Kiekviena svarbi funkcija – pavyzdžiui, žavus garso atkūrimas arba įspūdingas vaizdų rodymas – suderinta su tobula geometrine forma ir išskirtine apdaila. Pailgųjų garsiakalbių paprastos geometrinės formos perteikia aukščiausios kokybės garsą sukuriančius elementus, tokius kaip garsiakalbiai ir stiprintuvai. „Blu-ray Disc™“ leistuvuose šios formos perteikia su diskų nuskaitymu ir valdymu susietus elementus, tokius kaip diskų dėklas ir valdikliai. Šios svarbiausios savybės dar labiau išryškinamos matine, blizgančia arba kitaip išryškinta apdaila. Vieningos visos gaminių kategorijos detalės, pavyzdžiui, būdingas briaunų išlinkis, pagerinantis garsą, arba kai kurių paviršių odos faktūros apdaila, sustiprina visos sistemos darną.

Skaidrus ir tvirtas,
kaip ir jo garsas

HT-ST9

HT-ST9

Aukšti garso standartai atsispindi HT-ST9, aukštos kokybės didelės raiškos pailgojo garsiakalbio dizaine. Pailgintas šešiakampis korpusas įkūnija įspūdingą įrenginio garso kokybę ir išvaizdą. Briaunos abejose pusėse suteikia solidumo ir sukuria aptakią, gracingą išvaizdą. Mažiau lygiagrečių paviršių turintis šešiakampis korpusas atsiriboja nuo dėžės formos garso sistemų. O presuoto aliuminio konstrukcija sustiprina solidumo pojūtį ir prabangą, kurios tikimasi iš aukščiausios kokybės komponento. Odos faktūros paviršius puošia šonus. Tai ne tik puikiai dera su BRAVIA® televizoriais, bet ir pabrėžia šio garsiakalbio kokybę. Praktinis, technologinis šios dangos privalumas yra geresnis „Wi-Fi®“ ryšys.

Forma, tinkama dviem praktiškiems įrengimo būdams

HT-CT780 / HT-CT380

Nesuklysite žiūrėdami iš šalies – šių pailgųjų garsiakalbių suformuotas lygiagretainis puikiai atrodo tiek pastačius ant stalo, tiek pakabinus ant sienos. Bet kuriuo atveju HT-CT780 ir HT-CT380 užtikrina įsimintinus klausymo pojūčius. Dėl šios rombo formos dideli įrenginio, kuris dažniausiais statomas priešais televizorių, garsiakalbiai neužstoja ekrano, o yra nukreipti tam tikru kampu aukštyn, suformuodami žemą profilį, kuris neužstoja vaizdo. Kai pailgasis garsiakalbis montuojamas ant sienos, ši forma neužima daug vietos, o garsiakalbis yra nukreiptas tiesiai į išorę. Šis dizainas ne tik užtikrina optimalius klausymo pojūčius žiūrint televizorių, bet ir elegantiškai įsilieja į svetainės aplinką.

Nuostabiai suderinti kubai

BDP-S6500 / BDP-S5500

BDP-S6500 / BDP-S5500

„Blu-ray Disc™“ leistuvai paprastai statomi šalia televizoriaus ir garsiakalbių. Pritaikius itin paprastą stačiakampių formą, sukuriama ideali pusiausvyra su kitais šalia esančiais komponentais. Dėl minimalistinio BDP-S6500 ir BDP-S5500 stiliaus kiekvienas funkcinis leistuvo mazgas užima savo stačiakampį bloką korpuse. Skirtinga apdaila išskiria šiuos žavius kubus – pavyzdžiui, šlifuotas metalas aplink disko dėklą, blizganti valdiklių danga ir matinis pagrindo paviršius. Kartu visa tai suformuoja nuostabią visumą. Formos, sudarančios paprastas geometrines figūras – šiuo atveju, vienas į kitą sudėtus kubus – įkūnija „Pure Geometry“.

Dizainas, atitinkantis gaminio funkcijas

Oikawa, dizaino vadovas

„Pure Geometry“ dizainas – tai kur kas daugiau nei išorinis stilingumas. Koncepcija yra įdiegta pačiose gaminio funkcijose. Pailgieji garsiakalbiai, tiksliai perteikiantys akustiškai idealias formas, priartina mus prie geometrinių figūrų. Kad galėtumėte geriausiai mėgautis maloniais pojūčiais, mes ieškojome dizaino, kuris atskleistų visas gaminio funkcijų galimybes. „Sony“ televizoriai ir namų kino gaminiai pasižymi būtent tokia estetika, todėl net skirtingų tipų gaminiai puikiai dera vienas su kitu jūsų svetainėje.

Vieningas įvairių kategorijų dizainas įspūdingai sujungia jūsų svetainės visumą. Juo pasižymi BRAVIA® televizoriai ir „Sony“ namų kino gaminiai. Išvaizda ir garsai tiesiog susilieja su jūsų kambariu, suteikdami pramogoms užvedančius pojūčius.

„Sony“
„Negative Space“

Parodysime, kas slepiasi už aukščiausios kokybės garso. Susipažinkite dizaino įkvėpimo istorijomis.