Pasiruošę papasakoti puikias istorijas

Kompaktiškame FX6 korpuse, paruoštame filmavimo veiksmui, integruotas didelio jautrumo viso kadro vaizdo jutiklis, kuris leis jums filmuoti dar kūrybingiau.

Išleista nauja programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

Išskirtinė laisvė kuriant vaizdingas istorijas
Naudojimo vaizdas
Įspūdinga kinematografinė išraiška
Naudojimo vaizdas
Filmuokite dar kūrybingiau
Gaminio vaizdas
Profesionalus valdymas ir išplėtimo galimybės
Įspūdinga kinematografinė išraiška
Vaizdo pavyzdys
Dėl išplėstinio ISO jautrumo užfiksuokite neįmanoma

Užfiksuokite įžiūrimą vaizdą beveik visiškoje tamsoje, naudodami iki 409600 išplėstą ISO. Dėl viso kadro jutiklio ir išplėstinio šviesos surinkimo filmavimo galimybėms nebėra ribų.

Vaizdo pavyzdys
Stulbinantis „bokeh“ ir kūrybingas filmavimas

Filmuokite nuostabius 4K vaizdus, naudodamiesi viso kadro jutiklio teikiama kūrybine laisve. Užfiksuokite kiekvieną scenos detalę nustatę mažą lauko gylį ir pritaikydami stulbinantį „bokeh“ efektą, kad vaizdas primintų kino filmus.

Kinematografijos spalvų mokslas su „S-Cinetone™“

„S-Cinetone“ spalva, sukurta būtent pripažinimo sulaukusiai „Sony“ kamerai FX9, naudojama kaip numatytasis FX6 vaizdo efektas. Dėl sodrios spalvos ir natūralių odos atspalvių, ryškūs vaizdai užfiksuojami net ir be gradavimo, kartu paliekant daug laisvės apdorojant nufilmuotą medžiagą.

Iliustracija
Dideli pikseliai pasižymi jautrumu ir mažesniu triukšmu

Viso kadro 10,2 MP „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklis su galiniu apšvietimu pasižymi gebėjimu surinkti šviesą. Itin spartus nuskaitymas ir daugiau kaip 15 dinaminio diapazono sustojimų užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę ir mažesnį triukšmą.

Iliustracija
Galingas BIONZ XRTM vaizdų procesorius 

BIONZ XR vaizdo apdorojimo modulis yra itin galingas, todėl puikiai veikia kartu su spartaus nuskaitymo funkcija. Į ateitį orientuotos architektūros modulis leidžia daryti aukštos kokybės nuotraukas greičiau ir paspartina kameros sąsajos veikimą.

Iliustracija
Įspūdingas dinaminis diapazonas išraiškos galimybėms be ribų

Filmuojant su FX6 gerai apšviestose patalpose ir lauke, nustačius bazinį ISO 800 jautrumą, užtikrinamas optimalus dinaminis diapazonas. Sustiprintas ISO 12800 jautrumas skirtas filmavimui prieblandoje, ryte ir vakare. FX6 išsiskiria tuo, kad turi daugiau kaip 15 dinaminio diapazono sustojimų ‒ tai daugiau nei gali suvokti žmogaus akis daugeliu sąlygų ‒ ir suteikia beprecedentės kūrybinės laisvės kalibruojant spalvas ir apdorojant nufilmuotus vaizdus.

Filmuokite dar kūrybingiau
Spartus hibridinis AF tikslumui ir atkaklumui

Plataus lauko AF naudoja išmanųjį sekimą ir jutiklio fazių aptikimą nepertraukiamai sekant objektą beveik visame kadre. (627 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškai apima maždaug 89 % vaizdo srities). Hibridinio AF sistema leidžia tiksliai fokusuoti vaizdą net tada, kai fotografuojama esant negiliam matymo laukui 120p kadrų sparta ir 4K raiška (QFHD).

Vaizdo pavyzdys
Vaizdo pavyzdys
Akių aptikimo realiuoju laiku AF ir veido aptikimo funkcijos

Akių aptikimo realiuoju laiku AF ir veido aptikimo funkcijos leidžia tiksliai ir stabiliai fokusuoti žmones filmuojant interviu, renginius ir kitas situacijas. Vaizdas apdorojamas realiuoju laiku, todėl akys fokusuojamos tiksliai, net jei yra nukreiptos stačiai aukštyn arba žemyn, todėl operatorius dėmesį gali skirti geriausio kadro kompozicijai.

Naudojimo vaizdas
Galingas fokusavimo valdymas operatoriams, kurie dirba vieni

Su 7 lygių pasirenkama AF perėjimo sparta ir 5 lygių AF objekto pakeitimo jautrumu galite geriau perteikti savo kūrybines idėjas, keisdami objektus arba, pavyzdžiui, naudodami slenkantį fokusavimą.

Naudojimo vaizdas
Objektyvo žiedo AF objekto pasirinkimas

Pasukus fokusavimo žiedą, kai AF asistento funkcija ĮJUNGTA, iškart pereinama nuo automatinio prie rankinio fokusavimo, todėl galite greitai fiksuoti kitą objektą. Nustojus sukti objektyvo fokusavimo žiedą, AF valdymas grąžinamas į pradinę padėtį.

Vaizdo pavyzdys
Automatinio fokusavimo sritis ir padėtis

Tikslinę automatinio fokusavimo sritį galima nustatyti naudojant lanksčiojo taško, srities ir pločio nustatymus, o jos padėtį pakeisti paprasčiausiai palietus LCD monitorių.

4K, 120 kadr./sek. ir kiekvienas kadras sufokusuotas

Filmuojant didele kadrų sparta, kasdieniai veiksmai tampa akiai maloniais elegantiškais judesiais. FX6 fiksuoja iki 120 kadrų per sekundę (kadr./sek.) 4K (QFHD) raiška. Naudodami „Slow“ ir „Quick“ režimus galite visiškai valdyti fiksuojamų kadrų spartą nuo 1 iki 120 kadr./sek., suteikdami veiksmo siužetui tikslumo, ir stipriai sulėtinti vaizdą iki 5 k. (24 kadr./sek. išvestis).

„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Įdėtasis elektroninis „Variable ND“ filtras

FX6 integruotas „Sony“ elektroninis reguliuojamas neutralaus tankio (ND) filtras. Elektroninį ND filtrą, kitaip nei įprastus ND filtrus, galima keisti nuo 1/4 ND iki 1/128 ND linijiniu būdu arba automatiškai. Jį puikiai tinka naudoti nepastovioje aplinkoje, nes kintant apšvietimo sąlygoms nereikia keisti filtrų arba stengtis išlaikyti lauko gylio.

Profesionalus valdymas ir išplėtimo galimybės
Gaminio vaizdas
Lengvas, modulinis ir tvirtas

Nors FX6 magnio lydinio korpusas sveria vos 0,89 kg, jis be galo patvarus ir tinka filmavimui net ir sudėtingomis sąlygomis. Naudojant nuimamąjį laikiklį, svarbiausios funkcijos visada po ranka. Jas galite reguliuoti vienu mygtuku.

Naudojimo vaizdas
Laikymo ir filmavimo mobilumas

Išmanioji rankenėlė, puikiai tinkanti fotografavimui iš apačios, yra viena iš FX6 modulinės konstrukcijos dalių. Ją galima nuimti ir pritaikyti bet kokiems kitiems darbams, pvz., pritvirtinti prie giroskopinio stovo, drono ar povandeninio dėklo.

Iliustracija
Patvarus ir lengvas magnio korpusas su karkasu

Pagrindinis korpusas, dangteliai ir viršutinė rankenėlė pagaminti iš patikrinto magnio lydinio, taip užtikrinant patikimą veikimą net sudėtingomis sąlygomis. Karkasas sveria nedaug, tačiau yra itin tvirtas ir patvarus – tai suteikia daugiau mobilumo.

Architektūra, apsauganti nuo perkaitimo

Ventiliavimo sistema ir pagrindo konstrukcija saugo įrenginį nuo perkaitimo filmuojant didele sparta ir 4K (QFHD) raiška. Šilumos šalintuvų skaičius, oro ėmiklių ir ventiliatorių forma, netriukšmingo ventiliatoriaus vieta ir oro srauto takai – visa tai buvo įrengta atlikus tikslius skaičiavimus, siekiant užtikrinti optimalų ventiliavimą.

Iliustracija
Vaizdo pavyzdys
10 bitų 4:2:2 įrašymas

Įrašykite tiesiai į kamerą nepaprastu 10 bitų gelmės ir 4:2:2 spalvų imties sodrumu, kuris užtikrina žymiai didesnį vaizdo gradacijos, apdorojimo ir komponavimo lankstumą.

Iliustracija
„All-Intra“ kodavimas

Nuo šiol naudojamas ne tik „Long GOP“, bet ir „All-Intra“ kodavimas. Jis atskirai užkoduoja kiekvieną kadrą iki 600 Mbps sparta, kad tiksliau užfiksuotumėte sudėtingus judesius ir sparčiau redaguotumėte.
[1] „All-Intra“ („All-I“) [2] „Long GoP“ [3] Nuotraukų grupė

Naudojimo vaizdas
16 bitų RAW SDI išvestis 

Reikliam apdorojimui galima naudoti 16 bitų RAW išvestį per SDI jungtį į suderinamus išorinius įrašymo įrenginius, kartu fiksuojant XAVC-I failus. RAW vaizdo išvestis yra viso kadro 4 096 x 2 160 arba 3 840 x 2 160 duomenys iš vaizdo jutiklio su pasirenkama 120 / 100 / 59,94 / 50 / 29,97 / 25 / 24 arba 23,98 kadrų sparta.

Vaizdo pavyzdys
Filmavimo režimai kūrybingam darbui

FX6 filmavimo režimai pasižymi iš anksto nustatytais vaizdo efektais, pvz., „S-Cinetone“, todėl filmuojamas vaizdas atrodo puikiai, o „Cine-EI“ režimo „S-Log3“ ir „S-Gamut3“ efektai užtikrina idealų apšvietimą, kas leidžia vaizdus apdoroti iš karto.

Vaizdo pavyzdys
„Scene File“ leidžia keisti vaizdo efektus vietoje

SDR įrašus galite įrašyti keturiais formatais („S-Cinetone“, „Standard“, „Still“ ir ITU709), o HDR – dviem („HLG Live“ ir „HLG Natural“). Prie 16 jungčių galite prijungti importuoto naudotojo 3D LUT ir pritaikyti vaizdo efektą neapdorojant medžiagos.

Gaminio vaizdas
Be galo patogus išmanusis laikiklis ir rankenėlė

„Sony“ ergonominis išmanusis laikiklis ir išmanioji rankenėlė valdomi vienu mygtuku. Naudodamiesi priartinimo ir įrašymo funkcijomis, priskiriamaisiais valdymo mygtukais bei ratuku diafragmai valdyti, galėsite filmuoti valandų valandas.

Gaminio vaizdas
Profesionalus prijungiamumas

Prisijungimą prie daugybės profesionalių sąsajų užtikrina 12G-SDI ir HDMI išvestys, nuotolinė sąsaja, TC jungtys kelių kamerų sinchronizavimui ir „SuperSpeed“ USB 5 Gbps (USB 3.2) jungtis sklandžiam darbui su duomenimis.

Gaminio vaizdas
Kelių sąsajų (MI) jungtis

Per „Sony“ kelių sąsajų (MI) jungtį prie maitinimo, signalizavimo ir perjungimo įrenginių galima prijungti suderinamus „Sony“ priedus, įskaitant belaidžių mikrofonų sistemas, pvz., UWP-D21 arba UWP-D22.

Gaminio vaizdas
Keturių kanalų garso įvestis ir įrašymas

Keturių kanalų garso įvestis leidžia įrašyti išorinių mikrofonų ir integruotojo mikrofono perduodamą garsą vienu metu. Kartu su MI jungtimi galima naudoti belaidžius UWP mikrofonus arba XLR garso adapterius, pvz., XLR-K3M.

Gaminio vaizdas
Dvi XLR įvestys ir patobulintos garso funkcijos

FX6 rankenėlėje integruotos dvi nepriklausomos garso įvestys ir lengvai pasiekiamos XLR jungtys profesionaliems išoriniams mikrofonams. Per MI jungtį galima prijungti ir UWP serijos belaidžius mikrofonus.

Gaminio vaizdas
Didelės raiškos 2,76 mln. taškų lankstus LCD skydelis

3,5 col. LCD ekrane galima tiksliai sufokusuoti vaizdą net sudėtingomis sąlygomis. Lankstus tvirtinimo padėties ir kampo pasirinkimas leidžia patogiai fiksuoti vaizdus, pasirenkant įvairias nuostatas ir įrengimo galimybes.

Gaminio vaizdas
Spartus meniu su jutikliniu valdymu

LCD ekrane yra lengvai pasiekiamas valdymo meniu. Vienu prisilietimu galite keisti kodeko, vaizdų nuskaitymo, nuotraukos dydžio ir dažnio nustatymus, bazinį ISO jautrumą, fiksavimo režimą ir garso lygį.

Gaminio vaizdas
Du „CFexpress“ A tipo laikmenų lizdai

Du laikmenų lizdai palaiko „CFexpress“ A tipo korteles ir įprastas SDXC UHS-I bei UHS-II korteles, taip užtikrinant greitą buferio valymą ir duomenų valdymą. Palaikomi režimai: vienalaikis, perdavimo, intervalo ir tarpinis.

Tinklo jungtis dideliam mobilumui

„Wi-Fi®“ jungtis leidžia naudotis daugybe pažangių belaidžiu ryšiu pasiekiamų kūrimo funkcijų, pvz., nuotoliniu valdymu išmaniajame arba planšetiniame įrenginyje, ir programa „Content Browser Mobile“. Lengva prisijungti per NFC arba susieti rankomis.

Iliustracija
Iliustracija
Metaduomenys palengvina redagavimą „Catalyst“ 

FX6 įrašo trijų tipų metaduomenis: vaizdo stabilizavimo, klipų žymėjimo ir kameros sukimosi. Tai naudinga peržiūrint ir redaguojant su nemokama „Sony“ programine įranga „Catalyst Browse“ arba nebrangia „Catalyst Prepare“.
[1] Fotografuoti [2] Redaguoti

Techniniai duomenys ir funkcijos

„FX6 Cinema Line“ kamera užtikrina revoliucinį kompaktiškumą ir našumą kūrėjų rankose su savo viso kadro vaizdo jutikliu ir kvapą gniaužiančiu jautrumu. Moderniausios filmo funkcijos suteikia visai kitokį našumą ir kinematografinių vaizdų biblioteką kartu su profesionaliomis sąsajomis ir elektroniniu „Variable ND“ filtru. Pastaba: šios įrangos eksploatavimas gyvenamojoje aplinkoje gali sukelti radijo trukdžių.
  • Viso kadro charakteristikos su didelio jautrumo ir išankstinio nustatymo kinematografijos vaizdu

  • Moderniausios filmo funkcijos, įskaitant „Real-time Eye AF“ ir veido aptikimo funkciją „Face Detection“

  • 4K (QFHD) didelės kadrų spartos 120 kadr./sek. įrašymas

  • Įdėtasis elektroninis „Variable ND“ filtras

  • Kinematografijos spalvų mokslas su „S-Cinetone“

JUTIKLIO TIPAS
35 mm viso kadro, vieno lusto CMOS vaizdo jutiklis
Pikseliai
Maždaug 12,9 megapikselių (iš viso), maždaug 10,2 megapikselių (efektyvus)
JAUTRUMAS
ISO 800/12800 („Cine EI“ režimas, D55 šviesos šaltinis)
INTEGRUOTI OPTINIAI FILTRAI
Aiškus, tiesinis kintamas ND (nuo 1/4ND iki 1/128ND)
LAIKMENOS TIPAS
B lizdą galima naudoti konfigūravimo duomenims įrašyti., „CF express Type A“ / SD kortelė (x2)
LCD
8,8 cm (3.5 tipas), Maždaug 2,76 mln. taškų
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako