FX3

Nauja kinematografinė laisvė

„Sony FX3“ iš „Cinema Line“ leidžia įgyvendinti entuziastingų turinio kūrėjų vizijas. Kinematografinė išraiška suderinama su patikimumu ir patogumu, kad būtų patenkinti šiuolaikinės kūrybinės bendruomenės poreikiai. Šią kompaktišką ir lengvą kamerą paprasta neštis ir naudoti. 

Išleista nauja programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

2022 m. „Reddot“ apdovanojimo logotipas „Geriausias iš geriausių“.
„iF Gold Award 2022“ apdovanojimo logotipas
Atrakinkite duris į profesionalaus kino pasaulį

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Vaizdo pavyzdys
Padidinama kinematografinė išraiška
Vaizdo pavyzdys
Sukurta taip, kad būtų patogu filmuoti vienam
Vaizdo pavyzdys
Išplečiamumas ir valdomumas turinio kūrėjams

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Padidinama kinematografinė išraiška
Viso kadro fiksavimas net prieblandoje

FX3 viso kadro vaizdo jutiklis suderinamas su naujoviškai šviesos surinkimo būdais, kad galėtumėte fiksuoti aiškius ir kokybiškus vaizdus net prieblandoje. Standartinį filmams skirtą ISO jautrumą, 80–102 400, galima išplėsti iki 409 600. 

Platus dinam. diapazonas kūrybinei išraiškai

FX3 užtikrina 15+ sustojimų dinaminį diapazoną, kad prisitaikytų prie įvairios aplinkos: nuo gerai apšviestų vidaus ir lauko erdvių iki kadrų ryte ir vakare. Užfiksuokite kiekvieną niuansą ir pasiekite kinematografinę spalvų gradavimo laisvę.

Stulbinantis „bokeh“ ir kūrybingas filmavimas

Užfiksuokite sceną kinematografine 4K raiška, pasinaudodami negiliu matymo lauku, stulbinančiu „bokeh“ efektu ir kinematografine laisve, kurią užtikrina viso kadro jutiklis.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„S-Cinetone™“ kinematografijos spalvų mokslas

„S-Cinetone“ spalvos, sukurtos pripažintai „Sony FX9“ kamerai, yra numatytoji išvaizda FX3 kameroje, skirta kinematografinei išraiškai. Ji tiksliai sureguliuota taip, kad patenkintų šiuolaikinių turinio kūrėjų poreikius: sodrios spalvos ir natūralūs odos tonai, derantys su kitomis „Cinema Line“ kameromis be gradacijos. 

4K 120 kadr./sek ir kiekvienas kadras sufokusuotas 

Dėl FX3 didelio tikslumo AF ir didelio greičio skaitymo galimybių net naudojant didelę kadrų spartą užfiksuojami detalūs 4K vaizdai. „Slow and Quick“ („S&Q“) režimas leidžia visiškai kontroliuoti filmavimo kadrų spartą, kad galėtumėte fiksuoti nuostabias judesių sekas naudodami iki 5 kartų sulėtinimą (su 24p išvestimi). 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Vaizdo pavyzdys
10 bitų „S-Log3“ ir HDR įrašymas – tolygios gradacijos

„S-Log3“ gamos kreivė ir „S-Gamut3.Cine“ įgalina filmavimą su spalvų atkūrimu plačiame dinaminiame diapazone; jos taip pat leidžia montavimo etapu sujungti filmuotą medžiagą su kadrais iš kitų „Cinema Line“ kamerų. Be to, HLG („Hybrid Log-Gamma“) HDR vaizdų profilis įgalina tiesioginį HDR (HLG) atkūrimą suderinamuose televizoriuose be montavimo būtinybės. 

16 bitų RAW HDMI išvestis 

Reikliam medžiagos apdorojimui galima naudotis 16 bitų RAW išvestimi per HDMI jungtį į suderinamus išorinius įrašymo įrenginius, tuo pat metu fiksuojant XAVC HS 4K, XAVC S 4K arba XAVC S-I 4K ir tarpinius failus. RAW vaizdo išvestis yra 4264 x 2408 [16:9], kuri viršija DCI-4K raiškos kokybę.

Trečiosios šalies monitoriaus tvirtinimo prie FX3 vaizdas
„All-intra“, „Long GOP“ ir „Group of Picture“ failų struktūrų vaizdas
Mėgaukitės dideliu detalumu ir tikroviškomis spalvomis

FX3 palaiko 4K vidinį įrašymą, 10 bitų ryškumą ir 4:2:2 spalvų diskretizavimą su „All Intra“ ir „Long-GOP“ glaudinimą. Tai leidžia dar labiau padidinti spalvų skales, išlaikant natūralią gradaciją, kad turėtumėte tikrą redagavimo laisvę.   

[1] „All-Intra“ (All-I)   [2] „Long-GOP“   [3] Vaizdų grupė 

Sukurta taip, kad būtų patogu filmuoti vienam
Patikimas automatinis fokusavimas

Plataus lauko AF su išmaniuoju sekimu naudoja židinio plokštumos fazių aptikimą, kad būtų galima tiksliai sekti subjektą beveik visame kadre. Spartaus hibridinio AF sistema užtikrina tikslų fokusavimą, net fotografuojant esant negiliam matymo laukui 4K raiška ir 120p kadrų spartai (QFHD)

Pažangus sekimo AF stabiliam fokusavimui

Sekimo savybės leidžia stabiliai išlaikyti fokusavimą, kad galėtumėte visą dėmesį skirti kompozicijai. Akių aptikimo AF realiuoju laiku užtikrina tikslų veido ir akių fokusavimą, o sekimas realiuoju laikas pagrįstas „Sony“ DI subjekto atpažinimo algoritmais. 

Tolygūs perėjimai, jutikl. fokus. valdymas 

FX3 apima AF perėjimo greičio septynis nustatymus, kad galėtumėte greitai atlikti slenkantį fokusavimą, ir penkis AF objekto pakeitimo jautrumo nustatymus, kurie nustato, kaip lengvai AF pakeis fokusavimo objektą ar pasiliks prie užfiksuoto. Taip pat galima pasirinkti norimą sufokusuoti objektą paliečiant LCD. 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Kameros savybės įgalina didelį mobilumą, kad ir kur būtumėte

Dėl savo kompaktiškumo ir mažo svorio FX3 sukurta dideliam mobilumui. Pritvirtinta rankena ir angos priedams tvirtinti nenaudojant rėmo leidžia greitai pasiruošti darbui, sklandžiai filmuoti ir greitai susipakuoti. Pagrindinis korpusas ir dangteliai pagaminti iš lengvo magnio lydinio, kuris padidina patvarumą net sudėtingoje aplinkoje.

Kameros struktūros su magnio dalimis vaizdas
XLR rankenos, esančios FX3 kameroje, vaizdas
Pritvirtinama XLR rankena 

Rankeną, kurioje įrengtas XLR adapteris su dviem viso dydžio XLR jungtimis, galima prijungti prie kameros „Multi Interface (MI) Shoe“, kad sudėtingose situacijose, pavyzdžiui, kamera esant žemoje padėtyje, galėtumėte fiksuoti patogiau ir stabiliau. 

Vaizdo stabilizavimas kameroje 

Aktyvusis režimas – kameroje veikianti optinė 5 ašių vaizdo stabilizavimo filmuojant sistema. Siekiant išsaugoti kokybę, giroskopinis jutiklis tiksliai matuoja kameros sujudinimą ir jį optiškai kompensuoja. Dėl to įmanomas stabilus vaizdo įrašas, net filmuojant rankose nenaudojant gimbalo, einant ar naudojant 4K raišką. 

[1, 2] kampinis sujudinimas (išilginis ir kampinis judėjimas) [3, 4] sujudinimas dėl paslinkimo (X ir Y ašys), [5] sujudinimas sukant (Z ašyje)

Kameroje veikiančios optinės 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistemos struktūros vaizdas
Redagavimo kompiuteryje naudojant „Catalyst“ vaizdas
Vaizdo stabilizavimas, lengvesnis redagavimas su „Catalyst“

Kameros sujudinimo metaduomenis įrašo girojutiklis, kad medžiaga, įrašyta laikant kamerą rankose, būtų išlyginta ir stabilizuota montuojant. Naudodami „Sony“ „Catalyst Browse“ / „Catalyst Prepare“, galite lengvai subalansuoti automatinio sujudinimo kompensavimo ir vaizdo apkarpymo lygius. „Catalyst“ leidžia panaudoti įrašytus kameros sukimo duomenis. 

Išplečiamumas ir valdomumas turinio kūrėjams
Priekinė, galinė signal. lemputės 

Signalinės lemputės, esančios FX3 priekyje ir gale, bet kuriuo momentu nurodo, kada kamera įrašo. Jos aiškiai matomos tiek kameros operatoriui, tiek žmogui, vaidinančiam prieš kamerą.

Sukamas jutiklinis LCD monitorius

3.0 tipo (1,44 mln. taškų)) jutiklinis LCD atlenkiamas į šoną, todėl, kai kamera pritvirtinta prie gimbalų, galite lanksčiai parinkti padėjimo vietą ir aiškiau matyti. Dėl jutiklinio skydelio įgalinamas intuityvus meniu, skirtas valdyti daugelį nustatymų. 

Valdikliai, kad galėtumėte filmuoti vieni

Be šešių tinkinamų mygtukų, dažnai naudojami valdikliai lengvai pasiekiami viena ranka, todėl kita ranka laisva valdyti objektyvą ar balansuoti. Korpuse ir rankenoje yra kelios angos varžtams, kad galėtumėte tiesiogiai tvirtinti priedus. 

Oro srauto, skirto aušinimui kameros korpuse, vaizdas
Nepertraukiamas 4K/60p įrašymas

Kad būtų galima naudoti nepertraukiamą 4K/60p įrašymą, FX3 turi novatorišką šilumos išsklaidymo sistemą. Radiatorių išdėstymas, oro srauto struktūra ir tylus aušintuvas optimizuoja aušinimą net ilgų filmavimų metu.

XLR adapteris ir skaitmeninė įvestis užtikrina kokybišką garsą

Be patogaus kameroje sumontuoto mikrofono, galima prijungti įvairių išorinių profesionalių mikrofonų naudojant viso dydžio XLR jungtis, esančias rankenoje, per skaitmeninę garso sąsają per „Multi Interface (MI) Shoe“. Galimi trys įrašymo formatai, įskaitant 24 bitų 4 kanalų. Skaitmeninis garso įrašymas galimas prijungus skaitmeninį mikrofoną, pavyzdžiui, ECM-B1M, net kai rankena nenaudojama.

XLR jungčių, esančių rankenoje, vaizdas
Dviejų laikmenų lizdų vaizdas
Du didelės spartos laikmenų lizdai 

„CFexpress“ „Type A“ kortelės naujos kartos filmavimo poreikiams, palaiko didelės spartos įrašymą. Kameros lizdai palaiko „CFexpress“ „Type A“ bei įprastas SDXC UHS-I ir UHS-II korteles, o du identiški laikmenų lizdai leidžia filmuoti naudojant perdavimo ar atsarginės kopijos režimus.

Nuotolinis kameros valdymas ir perdavimas tinklu

Tinklo ryšys, per „Wi-Fi®“ ar laidinę „USB“ „Type C“ jungtį, leidžia valdyti nuotoliniu būdu iš telefonų ar planšetinių kompiuterių, naudojant NFC arba susiejant rankiniu būdu. Nuotoliniu būdu galima filmuoti iš kompiuterio su „Sony Imaging Edge Desktop™“ programa arba mobiliojo įrenginio su „Imaging Edge Mobile™“. Užfiksuotus nuotraukų ir filmų failus galima perkelti per didelės spartos FTP. 

Per belaidį tinklą prijungto mobiliojo telefono vaizdas
Redagavimo kompiuteryje naudojant „Imaging Edge“ vaizdas
Nuotolinė peržiūra, fiksavimas ir transliavimas

Įdiegus „Imaging Edge Mobile“, galima fiksuoti iš kompiuterio laidiniu arba belaidžiu būdu, kad galėtumėte dirbti efektyviau ir fiksuoti sudėtingoje aplinkoje. „Imaging Edge Webcam™“ įgalina bendravimą naudojantis aukštos kokybės internetiniais vaizdo pokalbiais. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

FX3 „Cinema Line“ kamera užtikrina didelį jautrumą ir viso kadro kinematografinę išraišką neįtikėtinai kompaktiškoje konstrukcijoje. Dėl geresnio mobilumo, kad galėtumėte lengvai fiksuoti, ir profesionalaus valdomumo šis įrenginys – tobulas kūrybinis įrankis, leidžiantis užfiksuoti kinematografinę viziją bet kur.
  • Viso kadro charakteristikos, didelis jautrumas ir platus dinaminis diapazonas

  • Didelio našumo vaizdo apdorojimo modulis BIONZ XR

  • 4K (QFHD) didelės kadrų spartos 120 kadr./sek. įrašymas

  • Kinematografijos spalvų mokslas su „S-Cinetone™“

  • Didesnis mobilumas, kad galėtumėte dirbti vieni

JUTIKLIO TIPAS
35 mm viso kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor®“ CMOS jutiklis
Pikseliai
Maždaug 10,2 megapikselių (efektyviųjų) filmuojant, maždaug 12,1 megapikselių (efektyviųjų) fotografuojant, maždaug 12,9 megapikselių (iš viso)
JAUTRUMAS
[Filmas] ISO 80-102400 (ISO vertes iki ISO 409 600 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), AUTO (ISO 80–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), [Nuotrauka] ISO 80-102 400 (ISO vertes nuo ISO 40 iki ISO 409 600 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), AUTO (ISO 80–12800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba)
LAIKMENOS TIPAS
„CFexpress Type A“ / SD kortelės (2), vienalaikis įrašymas, rikiavimas, automatinis laikmenos perjungimas, kopijavimas
LCD
7,5 cm (3.0 tipo), TFT, maždaug 1,44M taškų, atidarymo kampas: maždaug 176 laipsniai, sukimo kampas: maždaug 270 laipsnių.
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako