ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLOGIJOS JUMS

Slice of Living

Dar patogesnės pramogos namuose

Jūs neliksite abejingi „Sony“ televizoriaus atkuriamam turiniui, o svetainės interjeras liks neperkrautas. To paslaptis – naujas, remiantis svetainės interjeru, sukurtas gaminio dizainas.

Dizaino paletė
Bet kokiame interjere puikiai deranti konstrukcija 

Įsivaizduokite dizaino paletę, kurią sudaro formos, raštai ir kiti elementai, pastebimi dairantis svetainėse. Dairydamiesi dažniausiai pastebime plokščius objektus, tokius kaip prie sienų prigludę paveikslai, lentynose sukrautos knygos ar ant stalo sudėti indai. Kurdami gaminius vadovavomės būtent šia plokštumų idėja.

Naudodami šią paletę ir plokštumų formas kūrėme naujųjų televizorių išvaizdą ir sugebėjome užtikrinti, kad jų plona konstrukcija išlaikytų harmoniją jūsų svetainėje, bet tuo pačiu atkreiptų į save dėmesį.

Patogaus svetainės interjero kūrimas

Dėl plonesnių korpusų ir kraštelių televizoriai nebėra tokie pastebimi, o kambariai prisideda prie to, kaip mes jaučiamės žiūrėdami. Siekdami užtikrinti išskirtinius žiūrėjimo pojūčius, kurių žmonės tikisi iš BRAVIA™, mes pagalvojome, kad galėtume pasiūlyti daugiau, ir sutelkėme dėmesį į svetainėje jaučiamą komfortą. Platesnė perspektyva, kuri apima ne tik žiūrėjimą, bet ir žiūrėjimą svetainėje, įkvėpė mus sukurti „Slice of Living“ dizainą.

Tako, vyriausiasis meno direktorius

Naujas standartas, rami konstrukcija

Sukurti nesudėtingos konstrukcijos 2016 m. BRAVIA® televizorius įkvėpė svetainės interjeras. Šie televizoriai yra sukomponuoti iš plokščių. Stovo plokštės atrodo kaip išpjautos iš sienos ar grindų, o ekranai primena paveikslus arba langus. Tai ploni televizoriai, kurių neapsunkina nereikalingos detalės. Šios serijos televizoriuose laidus paslėpėme tiesdami juos per stovą. Taip sukūrėme naują ir puikiai jūsų svetainėje derančių elegantiškų televizorių standartą.

ZD9 SERIJA

Solidu, prabangu ir galinga – žiūrėjimo pojūčius sustiprina puikus plokštumų dizainas

ZD9 serijoje suderinta mūsų koncepcijos „Slice of Living“ erdvinė harmonija ir ištobulinta išvaizda – šie aukščiausios kokybės modeliai, pasižymintys rafinuotu dizainu, suteikia nepakartojamų žiūrėjimo pojūčių. Žvelgiant iš priekio matoma tiesiog paprasta juoda plokštuma, todėl žiūrovai gali netrukdomi mėgautis pribloškiančiu 4K HDR (didelio dinaminio diapazono) vaizdu.

Žiūrint iš šono, kur susijungia priekinė ir užpakalinė plokštumos, aukštos kokybės aukso spalvos apvadas užbaigia dizainą išraiškingu metaliniu akcentu ir suteikia papildomą vizualinį matmenį.

Užpakalinėje plokštėje, atkartojant interjero dizaino ir architektūros geometrinius niuansus, vientisas tinklelio raštas užmaskuoja įvairių dalių linijas ir vizualiai papildo aplinką. Konstrukcija visiškai paslepia laidus, todėl įrenginys elegantiškai atrodo žiūrint bet kokiu kampu.

XD94/93 serija

Subalansuotos, grakščios plokštumos

Išskirtinė XD94/93 serijos 4K HDR vaizdo kokybė užtikrinama panaudojant dvi plokštumas, kurios perteikia kokybišką vaizdą. Ekraną ir „Slim Backlight Drive™“ skiria aukštos kokybės aukso spalvos juostelė, puošianti televizoriaus rėmo kraštus. Grakštus plokščias rėmelis vizualiai sujungia visas dalis, įrėmindamas ir pabrėždamas ploną televizoriaus konstrukciją.

Mūsų troškimą sukurti gražią konstrukciją pastebėsite vos žvilgtelėję į šiuos televizorius ir jų stovus. XD94/93 serija išsiskiria elegantiška kūgiška priekine plokštuma, kuri pakelia ir pakreipia televizorių sukurdama lengvumo pojūtį ir užtikrina stabilumą. Aliuminio spalvos apdaila ir sidabriniai stovo tonai papildo televizoriaus dizainą ir dera gyvenamojoje erdvėje.

Šis televizorius gali būti kabinamas ant sienos. Dėl specialios konstrukcijos galinės vėdinimo angos ir laikiklio svetainėje integruotas televizorius tampa tarsi dar vienu langu.

XD85 SERIJA

Tokia pati paprasta XD94 / 93 serijos skydų kombinacija naudojama ir aliuminio rėmu dekoruotoje XD85 serijoje, tik čia nuo viršaus į šonus einanti juostelė yra sidabrinė, o grakšti į vidų nukreipta priekinė stovo plokštuma šiek tiek smailėja.

Dizaino ir inžinerinių sprendimų derinys

Ar žmonėms patinka „Slice of Living“ dizainas? Norėdami tai sužinoti, atlikome apklausas keliose šalyse. Remiantis atsiliepimais apie prototipus, ypač apie stovus (jų buvome sukūrę įvairiausių formų ir kampų, buvome pritaikę kelias spalvas ir naudojome skirtingas medžiagas), išsiaiškinome, į ką turėtume kreipti dėmesį. Pasirinkę dizaino kryptį, pradėjome išsamų aptarimą su inžinieriais. Kuriant sudėtingos konstrukcijos televizorius, padėjo glaudus bendradarbiavimas, todėl mums nereikėjo ieškoti kompromisų.

Yokota, meno direktorius

Naujieji BRAVIA® modeliai – tai ne tik išskirtiniai inžineriniai sprendimai ir dizainas. Pristatydami juos mes siekiame pakeisti jūsų požiūrį į pramogas namuose. Suprasdami, kaip gaminiai siejasi ir sąveikauja su aplinka, mes sugebame perteikti išskirtinę emocinę patirtį, kuri pakeičia supratimą apie žiūrėjimą, klausymą ir žaidimą. Jau šiandien pajuskite skirtumą, kurį į jūsų namus įneš naujieji „Sony“ gaminiai.