Galingesnė realybė

Kiekviename „Sony“ televizoriaus ekrane naudojamos unikalios signalų apdorojimo ir skydelio valdymo technologijos, kurių sukuriamas vaizdas gniaužia kvapą.

Sužinokite, kodėl mūsų procesoriai ypatingi

„4K HDR Processor X1™ Extreme“

„4K HDR Processor X1™ Extreme“

Funkcijos:

„Object-based HDR remaster“
„Super Bit Mapping™ 4K HDR“
„Dual database processing“
Dinaminio kontrasto didinimo priemonė
Tikslus spalvų atkūrimas

„4K HDR Processor X1“

„4K HDR Processor X1“

Funkcijos:

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas
„Super Bit Mapping™ 4K HDR“
Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

Tikroviškesnės spalvos ir kontrastas

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Naudojant objektu pagrįsto HDR patobulinimo funkciją analizuojamos ekrane rodomų atskirų objektų spalvos ir pagal jas pritaikomas atitinkamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas nustatomas tik pagal vieną juodos ir baltos spalvų kontrasto kreivę. Kiekvienas objektas tobulinamas atskirai, todėl šis televizorius gali atkurti didesnio gylio, aiškesnės tekstūros ir tikroviškesnius vaizdus.

Mažiau ruožų ir tolygesnis vaizdas

„Super Bit Mapping™ 4K HDR“ 

Saulėlydžio šviesoje galima išvysti tūkstančius tonų, šešėlių ir gradacijų. „Super Bit Mapping 4K HDR“ padeda visa tai atskleisti. Jis leidžia mėgautis 4K televizoriaus vaizdo kokybe be jokių ruoželių, kuriuos galima išvysti kitų televizorių ekranuose.

Be „Super Bit Mapping 4K HDR“
8 BITŲ ŠALTINIS
8 bitų šaltinis, palygintas su „Super Bit Mapping 4K HDR“
PO 14 BITŲ APDOROJIMO

Įžvelkite daugiau detalių – tokią galimybę suteiks triukšmo mažinimo ir konvertavimo į didesnę raišką duomenų bazės

Dviejų duomenų bazių apdorojimas

Viena duomenų bazė naudojama vaizdui išvalyti, sumažinant triukšmą ekrane. Kita duomenų bazė konvertuoja į didesnę raišką ir vaizdą padaro aiškesnį. Šios dvi galingos vaizdo tobulinimo duomenų bazės veikia kartu, dinamiškai patobulindamos pikselius realiuoju laiku. Kiekvienoje duomenų bazėje yra dešimtys tūkstančių nuorodų, kurias sukaupėme iš savo patirties, daugelį metų kurdami televizijos turinį ir filmus.

1. Triukšmo mažinimo duomenų bazė

Suglaudintą triukšmą atpažįsta duomenų bazė, kurioje yra duomenys „prieš ir po“, pagal kuriuos nustatoma, kaip turėtų atrodyti vaizdas, o suglaudintas vaizdo triukšmas pašalinamas.

2. Duomenų bazės konvertavimas į didesnę raišką

Duomenų bazės konvertavimas į didesnę raišką taip pat apima duomenis „prieš ir po“, naudojamus signalui konvertuoti į didesnę raišką ir tikroviškesniam vaizdui sukurti.

Gebėjimas patobulinti kiekvieną nuotrauką

Būtent dėl žinių, įgytų filmuojant ir kuriant populiariausius filmus ir televizijos laidas, mūsų legendiniai „4K X-Reality PRO“ ir „X-Reality PRO“ lustai tokie ypatingi. Kiekvienos scenos modeliai analizuojami ir patobulinami naudojantis unikaliomis duomenų bazėmis, surandant tiksliausią atspalvį, sodrumą ir ryškumą, kad būtų pasiekta neįtikėtina 4K televizoriaus raiška.

„4K X-Reality™ PRO“ logotipas
„X-Reality™ PRO“ logotipas
  • Kiekvienam pikseliui suteikiama tikroviškumo
  • Pagerintas tikroviškumas

Daugybė atskirai valdomų OLED

Ekraną sudaro milijonai automatiškai šviečiančių OLED pikselių, kurie gali būti atskirai suaktyvinti, kad būtų rodomas išties tikroviškas vaizdas. Kiekvienas pikselis šviečia atskirai, todėl dėl OLED technologijos matysite aiškesnes kiekvienos scenos detales, spalvas ir atspalvius.

„Sony“ OLED televizorius su kalnų peizažu ekrane

„Sony“ OLED patikimumas

Mūsų OLED televizoriai sukurti taip, kad būtų išvengta vaizdo išdegimo. „4K HDR Processor X1™ Extreme“ aptinka, jei ekrane yra statinis vaizdas ir perjungia pikselius, kad būtų išvengta išdegimo ar vaizdo išlaikymo.

Neprilygstamas kontrastas – gilesnė juoda, ryškesnės šviesios vietos

Foninis apšvietimas „Backlight Master Drive“ pateikia neregėtą dinaminį diapazoną su neįtikėtinai gilia juoda spalva ir itin ryškiomis šviesiomis sritimis. Tai įmanoma dėl procesoriaus „4K HDR X1™ Extreme“. Ši foninio apšvietimo sistema pasižymi itin tankia šviesos diodų struktūra, unikaliu pritemdymo algoritmu ir optikos konstrukcija.

Foninio apšvietimo valdymas
FONINIO APŠVIETIMO VALDYMAS
Foninio apšvietimo valdymo ir „Backlight Master Drive™“ palyginimas
FONINIS APŠVIETIMAS „MASTER DRIVE“ 

DISCRETE LED CONTROL

Absoliuti kontrolė, visiškas meistriškumas

Siekiant didžiausio „Backlight Master Drive“ efektyvumo, naujas ir pažangus algoritmas valdo itin tankią šviesos diodų struktūrą. Kiekvienas diodas valdomas atskirai, todėl sukuriamas ypač tikslus vaizdas.

Šviesa ten, kur jos reikia

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Foninis apšvietimas „Backlight Master Drive“ pasižymi unikaliu dizainu – šviesos diodų skleidžiama šviesa sutelkiama į vieną vietą, todėl sumažėja šviesos išsklaidymas ir atspindžio efektas, kurį galima pastebėti kituose „Full array“ šviesos diodų televizoriuose. Užtikrinama, kad kiekvienas šviesos diodas skleistų tiesų spindulį, o vaizdas būtų aiškus, su ryškiomis šviesiomis vietomis ir tamsiomis juodomis sritimis.

Įprastinė konstrukcija

Įprastinė konstrukcija

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Užfiksuojamas platus tamsių ir šviesų atspalvių diapazonas

Skleidžiamos šviesos intensyvumas tiksliai subalansuojamas visame ekrane: vienos vietos pritemdomos, o kitos išryškinamos – taip „X-tended Dynamic Range PRO™“ leidžia atkurti tris kartus platesnį šviesumo diapazoną nei tradiciniai televizoriai su šviesos diodų foniniu apšvietimu. Bet kokio šaltinio vaizdas pagerinamas, kad būtų pasiekiama HDR artima kokybė ir platesnis šviesumo diapazonas.

Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Kartais atrodo, kad kai kuriuose ekranuose matomi sporto ir greito veiksmo vaizdai susilieja. Mūsų naujausia „X-Motion Clarity“ technologija užtikrina, kad vaizdas būtų tolygus, ryškus ir aiškus. Kiekvienas „mirksnis“ yra kontroliuojamas ir jo trukmė optimizuojama, o ryškumas padidinamas, kai reikia, todėl nieko nepraleisite.

1. „X-Motion Clarity“

2. Tradicinis televizorius

Nauji žiūrėjimo pojūčiai

HDR technologija

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) išplečia vaizdo dinaminį diapazoną, o kartu išgaunamas ryškesnis kontrastas tarp šviesiausių baltų ir tamsiausių juodų tonų. Pikseliai tampa dar aiškesni, nepriklausomai nuo raiškos, ir suteikia vaizdams gyvybės. Šviesesni, kontrastingesni ir spalvingesni HDR filmai ir televizijos laidos labiau prilygsta originaliam įrašui ir režisieriaus vizijai, todėl galite mėgautis tikroviškais vaizdais.

Platesnė spalvų gama

TRILUMINOS™ ekrane puikiai atkuriami raudoni, žali ir mėlyni atspalviai – šias spalvas itin sunku televizoriuose atkurti tiksliai. Jis atkuria menkiausius atspalvius, todėl vaizdas tiesiog puikus.