Gryna juoda spalva. Gražiai derantis garsas. Tai „Sony OLED“.

OLED TV matysite puikius grynos juodos ir ryškių spalvų vaizdus. Tačiau „Sony OLED“ tuo neapsiriboja – mūsų unikali vaizdo kokybės technologija suteikia gyvybės smulkioms detalėms ir užtikrina įtraukiantį garsą bei minimalistinį dizainą. 

Gryna juoda spalva vaizdams suteikia gylio 

OLED ekrane atskirai valdomi milijonai savaiminio apšvietimo taškų. Kiekvieną jų galima aktyvinti arba visiškai išjungti, tad žymiai padidėja šviesos ir tamsos skirtumas – galite mėgautis neįtikėtinai gilia juoda spalva ir užburiančiomis šviesomis. Tamsios scenos bus su daugiau detalių, gilesnės ir apčiuopiamesnės.

„Sony“ suderintos spalvos ir kontrastas – papildomas gylis ir realizmas

Naudodamasi unikaliomis technologijomis „Sony“ tiksliai suderino OLED, kad vaizdai būtų įtraukiantys ir nepamirštami. „Pixel Contrast Booster“ paryškina spalvas ir kontrastą šviesiose srityse, suteikdamas realistiškų šešėlių ir atspalvių, gilumo, smulkios tekstūros ir gryną juodos spalvos kontrastą, būdingą tik OLED. Mūsų galingi X1 procesoriai su sudėtingais algoritmais dar labiau paryškina vaizdus, sumažina triukšmą ir optimizuoja spalvas, kontrastą bei ryškumą.

Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas „Edge“ tipo LCD televizoriaus ekrane
„Edge“ tipo LCD televizorius
Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas OLED televizoriaus ekrane
Įprastas OLED televizorius
Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas „Sony“ OLED televizoriaus ekrane su „Pixel Contrast Booster“ technologija
„Sony“ OLED įrenginys su „Pixel Contrast Booster“
Ekrane įmontuotas garsiakalbis, garsas it kino teatre 

„Sony“ OLED televizoriuose garsas sklinda tiesiai iš ekrano, todėl tiksliai suderinamas garsas ir vaizdas, tad veiksmas ekrane daug labiau įtraukiantis. Garsą girdėkite iš tinkamos vietos. 

Minimalistinis planšetinį kompiuterį primenantis dizainas
Unikalus dizainas įtraukiančioms patirtims 

Mūsų minimalistinio, planšetinį kompiuterį primenančio dizaino OLED televizorius optimizuoja ekrano vaizdus ir garsą, kad suteiktų jums įtraukiančią patirtį. Toks dizainas be jokių dėmesį blaškančių elementų puikiai atrodys jūsų svetainėje.