Gryna juoda spalva. Gražiai derantis garsas. Tai „Sony OLED“.

OLED TV matysite puikius grynos juodos ir ryškių spalvų vaizdus. Tačiau „Sony OLED“ tuo neapsiriboja – mūsų unikali vaizdo kokybės technologija suteikia gyvybės smulkioms detalėms ir užtikrina įtraukiantį garsą bei minimalistinį dizainą. 

Gryna juoda spalva vaizdams suteikia gylio 

OLED ekrane atskirai valdomi milijonai savaiminio apšvietimo taškų. Kiekvieną jų galima aktyvinti arba visiškai išjungti, tad žymiai padidėja šviesos ir tamsos skirtumas – galite mėgautis neįtikėtinai gilia juoda spalva ir užburiančiomis šviesomis. Tamsios scenos bus su daugiau detalių, gilesnės ir apčiuopiamesnės.

„Sony“ suderintos spalvos ir kontrastas – papildomas gylis ir realizmas

Su žmogaus perspektyvą analizuojančia XR OLED „Contrast Pro“ funkcija, BRAVIA XR™ OLED televizoriuose spalvos ir kontrastas sustiprinami ryškiose zonose, kad galėtumėte mėgautis kontrastu, pasižyminčiu gryna juoda spalva, ir aukščiausio lygio ryškumu, kas anksčiau buvo tiesiog neįmanoma. Pamatykite vaizdą su realistišku gyliu, kuris atsiskleidžia tarp objekto ir fono. Detalės yra itin aiškios, net tamsiuose šešėliuose ar peršviestose zonose. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ dar labiau patobulina vaizdus, pasitelkdamas pažintinį intelektą, kad vaizdus matytumėte taip, kaip jūsų akys regi pasaulį.

Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas „Edge“ tipo LCD televizoriaus ekrane
„Edge“ tipo LCD televizorius
Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas OLED televizoriaus ekrane
Įprastas OLED televizorius
Iki smulkiausių detalių atkurtas papūgos vaizdas „Sony“ OLED televizoriaus ekrane su „Pixel Contrast Booster“ technologija
„Sony“ OLED televizorius su XR OLED „Contrast Pro
Dinozaurų vaizdas, parodantis, kaip „Acoustic Surface Audio“ technologija garsą groja iš tinkamos vietos.
Ekrane įmontuotas garsiakalbis, garsas it kino teatre 

Dėl „Acoustic Surface Audio+“ technologijos „Sony“ OLED televizoriuose garsas sklinda tiesiai iš ekrano, todėl tiksliai suderinamas garsas ir vaizdas, tad veiksmas ekrane daug labiau įtraukiantis. Išgirskite garsą tinkamoje vietoje. 

Scena svetainėje, vaizduojanti erdvinio garso efektą su XR „Surround“
Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Su BRAVIA XR viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. Dėl XR erdvinės technologijos erdvinis garsas sklinda iš šonų ir vertikaliai, taip suteikiant 3D garso įrašo pojūtį be lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių.