Gryna juoda spalva. Gražiai derantis garsas. Tai „Sony OLED“.

OLED televizoriuje matysite puikius grynos juodos ir ryškių kitų spalvų vaizdus. Su „Cognitive Processor XR™“ galia OLED televizorius vaizdą ir garsą perkelia į naują lygį, naudodamas tikrovišką kontrastą ir įtraukiantį, vaizdą atitinkantį garsą.

Milijonai puikiai valdomų šviečiančių pikselių

Pikseliai OLED ekrane valdomi atskirai, pertekia gilią juodą spalvą ir akinamas šviesas. Su „Cognitive Process XR“ ir mūsų unikalia skydelio valdymo technologija spalvos ir kontrastas taip pagerinamas, kad rodomi išskirtinio tikroviškumo vaizdai.

Platus spalvų spektras tikroviškiems šešėliams ir atspalviams

„Cognitive Processor XR™“, „XR Triluminos Pro™“ galia ekranui suteikia daugiau nei milijardą atspalvių. Naudodamas plačią spalvų gamą ir į žmogų orientuotą procesorių jis analizuoja kiekvienos spalvos sodrumą, atspalvius ir ryškumą, kad perteiktų natūralius šešėlius ir išskirtines detales.

Mūsų plačiausia spalvų paletė, natūrali ir ryški

Mūsų naujajame A95K OLED (QD-OLED) televizoriuje yra milijonai atskirų, savo šviesą skleidžiančių pikselių, galinčių pertekti daugiau spalvų nei kada anksčiau. Kartu naudojant funkciją „Cognitive Processor XR™“, kiekvienos spalvos sodrumas, atspalviai ir ryškumas rodomi išskirtinai detaliai, atskleidžiant subtilius šešėlius ir skirtumus, kuriuos paprastai įmanoma pamatyti tik realiame pasaulyje.

Dinozaurų vaizdas, kuriuo parodoma, kaip „Acoustic Surface“ technologija leidžia garsą tinkamoje scenos vietoje
Ekrane įmontuotas garsiakalbis, garsas it kino teatre

Dėl „Acoustic Surface Audio+“ technologijos „Sony“ OLED televizoriuose garsas sklinda tiesiai iš ekrano, todėl tiksliai suderinamas garsas ir vaizdas, tad veiksmas ekrane daug labiau įtraukiantis. Išgirskite garsą tinkamoje vietoje.