Vieno palietimo funkcija

NFC (artimojo lauko ryšys) – tai belaidžio ryšio technologija, kurią naudodami galite greitai užmegzti ryšį nedideliu atstumu tarp elektroninių įrenginių, pavyzdžiui, telefonų ir fotoaparatų.

„One Touch Mirroring“
„One Touch Mirroring“

Peržiūrėkite nuotraukas, vaizdo įrašus, žaiskite žaidimus ir naudokitės programomis dideliame ekrane – tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną su NFC prie 2013 m. BRAVIA® NFC nuotolinio valdymo pulto.

Leiskite muziką vienu palietimu

Klausykitės muzikos belaidžiu ryšiu per įvairiausius „Bluetooth®“ garsiakalbius su NFC – tiesiog pridėkite prie jų savo išmanųjį telefoną. Be to, muzikos klausytis galėsite per ausines vos prilietę jas savo išmaniuoju telefonu.

Leiskite muziką vienu palietimu
Nuotolinis valdymas vienu prisilietimu
Nuotolinis valdymas vienu prisilietimu

Fotoaparato užraktą galite valdyti nuotoliniu būdu iš savo mobiliojo įrenginio ir užfiksuotą vaizdą iškart peržiūrėti per „Wi-Fi®“. Vėliau perkeltus vaizdus galite lengvai įkelti į mėgstamą socialinio tinklo svetainę.

Bendrinimas vienu palietimu

Vienu palietimu galite su draugais pasidalyti grupės nuotrauka. Be to, kartu galite persiųsti informaciją apie mėgstamą restoraną, pateikti nurodymus, kaip atvykti į susitikimo vietą, „Youtube™“ nuorodas ir pan. – tai neįtikėtinai patogu.

Bendrinimas vienu palietimu