Nešiojamasis kroviklis (5 000 mAh) vaizdai
Nešiojamasis kroviklis (5 000 mAh) vaizdai
Nešiojamasis kroviklis (5 000 mAh) vaizdai

Funkcijos

Plono ir stilingo dizaino, patogus nešiotis

Nešiojamasis kroviklis CP-V5B yra itin plonas ir lengvas, todėl galėsite jį pasiimti ir įsimetę į rankinę neštis bet kur. Be to, dailus ir elegantiškas dizainas bei suapvalinti kampai puikiai tiks prie turimų technikos priedų. 

5 000 mAh: galima iki 1,5 karto įkrauti išmanųjį telefoną 

Nešiojamuoju krovikliu iki jam išsikraunant savo išmanųjį telefoną galite įkrauti iki 1,5 karto. Pasiimkite jį eidami stovyklauti, į ilgą skrydį ar tiesiog naudokite kaip atsarginį maitinimo šaltinį.

„Sony“ saugus įkrovimas

Mūsų nešiojamasis kroviklis pasižymi karščiui atsparia konstrukcija, išmanaus energijos valdymo funkcija ir išskirtine gelio polimerų baterijos technologija – visa tai užtikrina saugų ir patikimą veikimą naudojant pakartotinai.

Sužinokite daugiau apie „Sony“ saugų krovimą

Įkrovimo prijungus funkcija

Prijunkite nešiojamąjį kroviklį prie maitinimo tinklo ir prie įrenginio: abu įrenginiai bus kraunami iš to pačio elektros lizdo. Pirmiausia visiškai įkraunamas prijungtas įrenginys, o tada automatiškai pradedamas krauti nešiojamasis kroviklis.

1,5 A išvestis užtikrina greitą įkrovimą

Įkraukite išmanųjį telefoną taip greitai, kaip naudodami prie kintamosios srovės sieninio lizdo jungiamą kroviklį, – iki trijų kartų greičiau, nei naudodami įprastus nešiojamuosius kroviklius.

Didelis įkrovimo ciklas: Įkraukite 1000 kartų

Dėl gelio polimerų baterijos nešiojamąjį kroviklį CP-V5B galima įkrauti iki 1 000 kartų.

Elegantiškas matinis paviršius

Šis nešiojamasis kroviklis padengtas aukštos kokybės matine apdaila, kuri jūsų stiliui suteiks prabangos ir užtikrins, kad įrenginys neišslys iš rankų.

Galima naudoti su USB įrenginiais

Naudodami pridedamą USB mikrojungties laidą, įkraukite išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, fotoaparatus ir kitus USB įrenginius.

Specifikacijos
Naudodami nešiojamąjį USB kroviklį CP-V5B niekada nepritrūksite energijos ir visada būsite pasiruošę keliauti. Plonas ir elegantiško dizaino kroviklis stilingu matiniu paviršiumi puikiai tilps jūsų rankinėje, o išmanųjį telefoną juo galėsite įkrauti iki 1,5 karto.
  • Integruota 5 000 mAh ličio jonų polimerų baterija

  • Dėl gelio polimerų baterijos galima įkrauti 1 000 kartų

  • 10,3 mm storio, ergonomiškais suapvalintais kampais, kad būtų patogu nešiotis

  • Elegantiškas matinis paviršius

  • Galima iki 1,5 karto įkrauti išmanųjį telefoną

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka