CP-V3A nešiojamasis išmaniojo telefono kroviklis vaizdai
CP-V3A nešiojamasis išmaniojo telefono kroviklis vaizdai
CP-V3A nešiojamasis išmaniojo telefono kroviklis vaizdai

Funkcijos

Galingas 3 000 mAh talpos ličio jonų polimerų akumuliatorius

Pajuskite galią naudodami „Sony“ pagamintą įkraunamą ličio jonų polimerų akumuliatorių. 3 000 mAh bendras galingumas leis jums vieną kartą visiškai įkrauti išmanųjį telefoną, o naudojant patentuotą „Hybrid Gel“ sudėtį, po 1 000 ciklų, akumuliatorius išsaugos 90 % savo pradinio pajėgumo.

Prijunkite naudodami USB prievadą

Suteikite savo įrenginiui galios. Įkraukite viską, pradedant išmaniuoju telefonu ar nešiojamuoju žaidimų pultu ir baigiant skaitmeniniais fotoaparatais ir vaizdo kameromis. Vienas USB prievadas gali teikti 1,5 A nuolatinę galią iki 70 minučių. Tai itin patogu, jei kelionėje prireikia įkrauti įrenginius.

Įkraukite naudodami USB arba kintamosios srovės šaltinį

Užtikrinkite, kad CP-V3A būtų visada įkrautas ir paruoštas įkrauti jūsų mobiliuosius įrenginius. Prijunkite jį prie kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio naudodami pridedamą USB mikrojungties laidą arba įjunkite į tinklą ir įkraukite naudodami kintamosios srovės adapterį (parduodamas atskirai).

Patogi nešioti plona ir lengva konstrukcija

Nešiojamas CP-V3A sveria tik 86 g ir yra pakankamai mažas, kad atsarginį maitinimo šaltinį visada turėtumėte kišenėje. Tiesiog paimkite, įsidėkite jį į krepšį ir keliaukite, kur tik norite. Plonas ir patvarus aliuminio korpusas, dailus ir elegantiškas dizainas puikiai tiks prie turimų techninių priedų.

Patikrinkite įkrovą pasinaudodami dviem patogiais LED indikatoriais

Stebėkite įkraunamą įrenginį naudodami naudingus LED indikatorius. Žalias indikatorius parodo, kad prijungtą įrenginį visiškai įkrovėte. Oranžinis indikatorius rodo įkrovimo proceso pažangą. Oranžinis indikatorius taip pat parodo kroviklio galios lygį. Tai naudinga patikrinti prieš išeinant iš namų.

Rinkitės iš sodrių spalvų asortimento

Suderinkite techninių priedų spalvas. Galite rinktis iš kelių sodrių ir stilingų šio nešiojamojo kroviklio spalvų, kad jis atitiktų jūsų asmeninį stilių. Rinkitės bet kokią spalvą.

Specifikacijos
  • 3 000 mAh galios

  • Galima pasirinkti iš įvairiausių spalvų

  • Kol įkraunamas išmanusis telefonas, skambinkite ir žaiskite žaidimus

  • 1,5 A išvestis greitam įkrovimui

Maitinimo elemento talpa
Ličio jonų polimerų, 3 000 mAh
Įkrovimo laikas nešiojant
Apytiksl. 3,5 val. (AC) ir apytiksl. 6 val. (iš standartinio USB prievado)
Maitinimo laikas
60 min.
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka