Stereofoninė garso kolonėlė vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Šedevro vertas garsas, knygų lentynos dydis

Klausantis muzikos per SS-NA5ES girdima tokia muzika, kokią ir sukūrė kompozitorius. Unikali aukštųjų dažnių sistema ir rankų darbo garsiakalbių korpusai leidžia jums girdėti natūralius bei tikroviškus garsus.

Girdėkite kiekvieną instrumentą

„I-Array™“ sistema naudoja unikalų garsiakalbių dizainą ir išdėstymą. Ši sistema sujungia kelis garso šaltinius be jokių papildomų ar besimaišančių garsų.

„I-Array“ sistema
Sukurta natūraliam garsui

Europos beržo mediena yra medžiaga, žinoma dėl akustinio rezonanso. Sukurti naudojant tradicinę techniką, todėl užtikrinamas tikslus, bet šiltas garsas.

Skandinaviška mediena
Europos mediena

Standus Europos beržo pluoštas sukuria idealų aidą.

Japoniškas meistriškumo lygis
Japoniškas meistriškumo lygis

Tradiciniais japoniškais medienos apdirbimo metodais sukuriamas tvirtas korpusas.

Dviejų dalių korpusas
Aukštų ir žemų garsų atskyrimas

Garsiakalbyje dviejų dalių korpusas izoliuoja žemųjų dažnių garsiakalbį nuo kitų tvarkyklių. Taip išvengiama vibracijų pertekliaus ir užtikrina aiškų bei natūralų garsą.

Lentynoms tinkamo dydžio šedevrai

Kiekviename lentynoje statomame garsiakalbyje yra 4 tvarkyklės: vienas 25 mm ir du 19 mm minkštieji aukštųjų dažnių garsiakalbiai bei 130 mm aliuminis kūgio formos žemųjų dažnių garsiakalbis, skirtas žemiesiems dažniams.

Lentynoje statomi garsiakalbiai su 4 tvarkyklėmis
Paruošta namų kino teatrui

SS-NA5ES veikia nepriekaištingai su ES garsiakalbių komplektu, taip sukuriant itin tikrovišką muzikos atkūrimą bei įspūdingus filmų garso takelius.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Garso kolonėlė su 2 bangų diapazonais, 4 pagrindiniais įrenginiais, „Bass Reflex“

  • „I-Array“ aukštųjų dažnių garsiakalbio sistema natūraliam garsui

  • Rankų darbo, tvirtas europietiškos medienos korpusas

  • 2 dalių korpusas žemųjų dažnių garsiakalbiams izoliuoti

  • Dažnio diapazonas nuo 45 Hz iki 45 kHz

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka