Namų kino garsiakalbių komplektas vaizdai
Namų kino garsiakalbių komplektas vaizdai
Namų kino garsiakalbių komplektas vaizdai
Namų kino garsiakalbių komplektas vaizdai
Namų kino garsiakalbių komplektas vaizdai

Funkcijos

Puikus jūsų namų kino sistemos papildymas

Pasinerkite į pramogas. Šis garsiakalbių paketas puikiai papildys namų kino sistemą. Galingi ant grindų statomi garsiakalbiai įkvėps daugiau gyvybės filmams ir muzikai, o erdvinis garsas apsups jus iš visų pusių.

Kitokie žiūrėjimo pojūčiai naudojant 5 erdvinio garso garsiakalbius

Klausykitės natūraliai sodraus ir itin aiškaus garso. Šiame namų kino sistemai skirtame garsiakalbių pakete yra du ant grindų statomi garsiakalbiai, du palydoviniai garsiakalbiai ir vienas nedidelis centrinis garsiakalbis. Priekiniuose garsiakalbiuose integruoti du MRC žemųjų dažnių garsiakalbiai, aukštųjų dažnių garsiakalbis ir minkštasis aukštųjų dažnių garsiakalbio kupolas. Jie puikūs žiūrint filmus ir klausantis muzikos.

Itin aukštų dažnių garsiakalbiai – skaidrūs aukštieji dažniai

Mėgaukitės tiksliai atkuriamais muzikos ir pokalbių aukštaisiais tonais. Ant priekinių garsiakalbių sumontuoti WD aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria platų garso lauką, kad kokybišku garsu galėtumėte mėgautis visame kambaryje. Aukštieji garsai atkuriami itin aiškiai ir detaliai dėl didelės raiškos garso technologijos, todėl galėsite mėgautis išskirtiniu garsu, kad ir kur sėdėtumėte.

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Mėgaukitės galingesniais ir skaidresniais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Kokybiškos jungtys – švarus garsas

Blogas komponentų prisijungimas gali turėti stiprų poveikį bendrai garso kokybei. Mūsų namų kino garsiakalbiuose panaudotos kokybiškos triukšmą mažinančios jungtys, kad galėtumėte mėgautis itin aiškiu garsu.

Specifikacijos

  • Universalus 5 kanalų erdvinio garso nustatymas

  • Priekiniai garsiakalbiai turi plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbiais

  • „Bass Reflex“ korpusas, kad duslūs žemieji garsai būtų mažiau iškraipyti

  • Tvirta, aukštos kokybės garso komponentų konstrukcija

  • 2 x 145 W statomi ant grindų, 1 x 145 W centrinis, 2 x 100 W erdvinio garso

Dažnio atsakas
45 Hz–50 KHz
Priekinis garsiakalbis
2
Centrinis garsiakalbis
1
Erdvinis
2
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka