NAMŲ KINO ŽEMŲJŲ DAŽNIŲ GARSIAKALBIS

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SA-CS9

RMK

€ 240,00

(įsk. PVM)

Priekinis garsiakalbis

Priekinio garsiakalbio įrenginiai: Žemųjų dažnių garsiakalbis
250 mm „Mica“ sustiprinta tinklinė diafragma

Bendrosios funkcijos

Centrinis garsiakalbis
0
Dažnio atsakas
28–200 Hz
Priekinis garsiakalbis
0
Erdvinis
0

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
295 x 345 x 400 mm
Svoris
11,5 kg

Spalvų parinktys

black

Kas sudaro komplektą

  • RCA laidas
  • Instrukcijų vadovas
Placeholder

Funkcijos

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

250 mm aktyvusis žemųjų dažnių garsiakalbis – sodrus žemų dažnių garsas

Mėgaukitės aktyviojo žemųjų dažnių garsiakalbio atkuriamais sodriais žemaisiais dažniais. 250 mm kūginė diafragma gali pajudinti didelį oro kiekį, taip perteikdama rezonuojančias sodrias ir autentiškas žemąsias natas. Žemųjų dažnių garsiakalbis sustiprina filmų ir muzikos žemųjų dažnių garsus, kad galėtumėte mėgautis kelių kanalų namų kino aplinka.

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Tai puikus kompanionas klausantis šiuolaikinės muzikos su stipriais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

Galingus ritmus atkuriantis integruotas stiprintuvas

Suteikite vakarėliui energijos atkurdami stiprius žemuosius muzikos dažnius. Šiame žemųjų dažnių garsiakalbyje integruotas stiprintuvas, kurio išvesties galia iki 115 W. Vibracijai jautri elektros grandinė sumontuota ne korpuse, todėl dėkle susidaro aukštas slėgis, kad būtų atkuriami aiškūs ir galingi žemieji dažniai.

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

Mažesnė vibracija – sodresni žemieji garsai

Vibracijos sumažinimas korpuse labai svarbus atkuriant griežtus, tikslius žemuosius dažnius. Nepageidaujama vibracija slopinama dviem būdais: akustiškai absorbuojant bangas generuojamas įrenginio galinio slėgio ir sušvelninant vibracijas pačiame korpuse. Konstruktoriai parinko garsą absorbuojančių medžiagų tipą ir išdėstymą, kad korpuso vibracija būtų sumažinta iki minimumo.

„Bass Reflex“ sistema atkuria sodrius žemuosius tonus

Žemųjų dažnių garsiakalbis sumontuotas ant tvirto pagrindo, o uždara struktūra atkuria aiškų ir natūralų garsą. Žemųjų dažnių garso išgavimo vamzdeliai slopina nepageidaujamą triukšmą ir pagerina žemųjų dažnių garsų atkūrimą, kad girdėtumėte sodrius, galingus muzikos ir filmų garsus.

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

Dėl nekokybiškų detalių atkuriamas garsas gali skambėti nekokybiškai. Šiame garsiakalbyje naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai: galingas transformatorius, galintis tiekti pastovų maitinimą, patikima elektros grandinė ir didelis radiatorius, kuris mažina temperatūros skirtumus dėl viršįtampio elektros tinkle.

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

Stilinga ir funkcionali apdaila

Daili juoda garsiakalbio apdaila puikiai dera prie šiuolaikinių interjerų. Medžio apdaila puikiai išlaiko formą ir užtikrina, kad garso atkūrimui nedarytų įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai.

Namų kino žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

Kompaktiška konstrukcija mažoms erdvėms

Galingas ir kompaktiškas žemųjų dažnių garsiakalbis lengvai įrengiamas nedidelėse erdvėse. Dėl sumažintos pertvaros srities garsiakalbis sumažina garso lauko iškraipymą ir taip užtikrinamas optimalus aiškumas ir tikslumas.