Transliavimo paslaugos 

Su „Chromecast built-in“ (anksčiau „Google Cast™“) transliuokit muziką, melodijas, tinklalaides, grojaraščius iš daugiau kaip 100 muzikos programų į garsiakalbius tiesiog paspausdami mygtuką „Cast“. Be to, „Spotify Connect™“ padės valdyti per garsiakalbius leidžiamą muziką naudojant „Spotify Connect™“ programą turimuose įrenginiuose.

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

Naudodami „Sony“ garsiakalbius su „Chromecast built-in“ galite transliuoti muziką, melodijas, tinklalaides, grojaraščius iš mėgstamų programų į garsiakalbius.

„Google Cast“ logotipas

Naudodami „Sony“ belaidžius garsiakalbius mėgaukitės „Chromecast built-in“ klausymosi keliuose kambariuose funkcija.

Kaip leisti muziką naudojant „Chromecast built-in“
„Spotify“ logotipas
Dar geresnis klausymasis namuose

Leiskite „Spotify Connect™“ per namų garsiakalbius ir naudokite „Spotify Connect™“ kaip nuotolinio valymo pultą. Mėgaukitės muzika kartu. „Spotify Connect™“ rasite viską. Akimirksniu pasiekiami milijonai dainų. Raskite patinkančios muzikos arba leiskite „Spotify Connect™“ groti kitus kūrinius. „Spotify Connect™“ veikia telefone, planšetiniame kompiuteryje, kompiuteryje ir namų garsiakalbiuose. Visada rasite tinkamos muzikos, kad ir ką darytumėte.

Kaip leisti muziką naudojantis „Spotify Connect™“
Naudojant programą „Sony | Music Center“ (anksčiau vadinta „SongPal“) galima naudotis keliomis programomis ir mėgautis muzika tuo pat metu
Moteris tikrina išmaniojo telefono bateriją.
Jokių rūpesčių dėl baterijos veikimo trukmės

Mėgaukitės naudodamiesi muzikos transliavimo paslauga ir nesirūpinkite dėl išmaniojo telefono baterijos veikimo trukmės.

Vyras kalba telefonu ir klausosi muzikos per belaidžius „Sony“ garsiakalbius.
Transliuokite ir kalbėkite išmaniuoju telefonu

Jei sulaukėte skambučio, dar nereiškia, kad turite nutraukti muzikos atkūrimą. Kalbėkite ir klausykitės transliuojamos muzikos.

Moteris žaidžia ir klausosi muzikos per belaidį „Sony“ garsiakalbį.
Klausykitės muzikos ir žaiskite vienu metu

Kad malonumas būtų dar didesnis, vienu metu išmaniajame telefone galite klausytis mėgstamos transliuojamos muzikos ir žaisti.

Su „Chromecast built-in“ suderinami įrenginiai
Įrenginiai, suderinami su „Spotify Connect™“
Įrenginiai, suderinami su darbu naudojant „Google Assistant“