Transliavimo paslaugos 

Dėl „Google Cast™“ per garsiakalbius galite klausytis iš asmeninio įrenginio transliuojamos muzikos, radijo stočių ir interneto transliacijų. Transliuoti galite iš „Android“ telefono arba planšetinio kompiuterio, „iPhone®“, „iPad®“, „Mac®“, „Windows®“ nešiojamojo kompiuterio arba „Chromebook“. Su „Spotify Connect™“ valdykite per garsiakalbius atkuriamą muziką įdiegta „Spotify Connect™“ programa.

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

Dėl „Sony“ garsiakalbiuose įdiegtos „Google Cast“ galite transliuoti muziką iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Paspauskite mygtuką „Cast“ ir klausykitės muzikos programų, interneto radijo stočių ir interneto transliacijų per garsiakalbius.

„Google Cast“ logotipas

Naudojant „Sony“ belaidžius garsiakalbius galima „Google Cast“ kelių kambarių funkcija.

Kaip klausytis muzikos naudojant „Google Cast™“

„Spotify“ logotipas

Dar geresnis klausymasis namuose

Leiskite „Spotify Connect™“ per namų garsiakalbius ir naudokite „Spotify Connect™“ kaip nuotolinio valymo pultą. Mėgaukitės muzika kartu. „Spotify Connect™“ rasite viską. Akimirksniu pasiekiami milijonai dainų. Raskite patinkančios muzikos arba leiskite „Spotify Connect™“ groti kitus kūrinius. „Spotify Connect™“ veikia telefone, planšetiniame kompiuteryje, kompiuteryje ir namų garsiakalbiuose. Visada rasite tinkamos muzikos, kad ir ką darytumėte.

Kaip leisti muziką naudojantis „Spotify Connect™“

Su „SongPal“ klausykitės muzikos ir atlikite kelias užduotis vienu metu

Moteris tikrina išmaniojo telefono bateriją.

Jokių rūpesčių dėl baterijos veikimo trukmės

Mėgaukitės naudodamiesi muzikos transliavimo paslauga ir nesirūpinkite dėl išmaniojo telefono baterijos veikimo trukmės.

Vyras kalba telefonu ir klausosi muzikos per belaidžius „Sony“ garsiakalbius.

Transliuokite ir kalbėkite išmaniuoju telefonu

Jei sulaukėte skambučio, dar nereiškia, kad turite nutraukti muzikos atkūrimą. Kalbėkite ir klausykitės transliuojamos muzikos.

Moteris žaidžia ir klausosi muzikos per belaidį „Sony“ garsiakalbį.

Klausykitės muzikos ir žaiskite vienu metu

Kad malonumas būtų dar didesnis, vienu metu išmaniajame telefone galite klausytis mėgstamos transliuojamos muzikos ir žaisti.

Įrenginiai suderinami su „Google Cast“

Suderinami įrenginiai skirti „Spotify Connect™“