MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai
MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai
MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai
MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai
MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai
MV1 muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginys vaizdai

Funkcijos

Linijiniai PCM ir AAC universaliam įrašymui

Norėdami CD kokybės garso ir lengvo įkėlimo į internetą galite įrašyti suglaudintu linijiniu PCM (LPCM) ar AAC formatais

Plačiakampis 120° „Carl Zeiss® Tessar®“ objektyvas

120° plačiakampiai „Carl Zeiss® Vario-Tessar®“ objektyvai ne tik užfiksuoja aukštos kokybės, didelės raiškos, kontrasto ir spalvų atkūrimo vaizdo įrašus, bet plataus kampo dėka, fotografuojant iš mažo atstumo įrėmina visą grupę ir sceną. Tinka viskam: nuo asmeninės erdvės fotografavimo iki gyvų pasirodymų įrašymo.

„Exmor R®“ CMOS jutiklis puikiai tinka prieblandoje

„Sony Exmor R®“ CMOS jutiklis yra ypač jautrus. Jis užfiksuoja veido išraiškas ir greitus judesius net ir mažai apšviestose vietose, tokiose kaip studijos ar scenos.

Gilus erdvinis garsas su 120° X / Y mikrofonu

HDR-MV1 120° „kryžminė“ mikrofono konfigūracija įrašo erdvinį garsą ir, priešingai nei išmanieji telefonai ar įprastos vaizdo kameros, leidžia jums užfiksuoti kiekvieną grupės grojamą natą net ir iš atokiausio kampo. Be to, ši kamera įrašo nustatydama fokusavimo ryškumą centre, todėl svarbiausias atlikėjas, dažniausiai vokalistas, niekada nedings iš kadro.

Galima prijungti išorinį mikrofoną

Įrašydami galite naudotis mėgstamu mikrofonu, tiesiog prijunkite jį prie MIC IN jungties

Nuotolinis valdymas ir bendrinimas vienu palietimu

Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija leis perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. ...Įdiegę programą „Imaging Edge Mobile“ NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog įrenginiu paliesdami fotoaparatą. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Nėra NFC? Jokių problemų. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.

Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės 30p HD vaizdo įrašų fiksavimas

Įrašykite aukštos kokybės 1920 x 1080/30p HD vaizdo įrašus net ir esant tamsiam apšvietimui. MP4 formatas yra idealus HD kokybės filmų bendrinimui kompiuteryje, „Mac®“ ar internete.

Pasikliaukite atkūrimu su garso sinchronizavimu

Sinchronizuokite vaizdą su garsu. Kai vaizdą norima perkelti į kitus įrenginius, garso sinchronizavimas jį pritaiko prie HDR-MV1. Visada profesionalus vaizdo ir garso atkūrimas.

Rankiniu būdu reguliuokite įrašymo lygį, lengvai kontroliuokite 2,7" LCD

Valdykite, reguliuokite, ir padidinkite įrašymo kokybę akimirksniu. Rankiniu būdu nustatykite įrašymo lygį 31 žingsniu ir nustatykite atitinkamą lygį norimai aplinkai. Taip pat kontroliuokite įrašymo lygį vos žvilgtelėję į ryškų 2,7" LCD ekraną.

Vienu metu įkraukite bateriją ir transliuokite duomenis su USB prievadu

HDR-MV1 turi USB prievadą, kuriuo galite tuo pačiu metu įkrauti bateriją ir valdyti kompiuteryje turimus failus. Be to, su pridedama baterija ir papildomu AC adapteriu (įsigyjama atskirai, AC-UD10), įrenginiu galima naudotis, kol jis kraunasi.

Aukštųjų dažnių filtras sumažina triukšmą ir perteikia aiškų garsą

Muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginyje integruotas žemųjų dažnių filtras sumažinti žemųjų dažnių garsus. Puikiai tinka sumažinti įvairius rašymo metu pasirodančius triukšmus, tokius kaip oro kondicionieriaus ar vėjo ūžesys; jūsų vaizdo įrašas skambės puikiai net įrašius jį pačiose sudėtingiausiose situacijose.

Taip pat naudokite ir linijinį PCM įrašymo įrenginį

Kartais, pavyzdžiui, įrašinėjant naują dainą ir norint ja pasidalinti su grupės nariais, vaizdas jums nereikalingas. HDR-MV1 gali greitai užfiksuoti tik garsą tarsi linijinis PCM įrašų įrenginys. Jame integruotas kompaktiškas garsiakalbis, leidžiantis greitai patikrinti garsą be ausinių.

Trikojis tvirtinimas stabiliam įrašymui

Pamirškite drebantį vaizdą, išgaunamą su „iPhones“ ar kitomis vaizdo kameromis. Naudodami integruotą trikojį ir prie jo pritvirtinę HDR-MV1 užfiksuosite profesionalius, aiškius ir švarius vaizdus.

Prie linijinės įvesties prijunkite išorinę įrangą

Lengvai prijunkite HDR-MV1 prie studijos įrangos, tokios kaip garso plokštės su linijinės išvesties jungtimi.

Specifikacijos

  • Vienos krypties, 120 laipsnių X/Y stereogarsas

  • 1080p „Full HD“ vaizdo įrašai

  • „ZEISS Tessar“ objektyvas

  • Integruotasis „Wi-Fi®“

  • NFC vieno prisilietimo prisijungimas

Objektyvo tipas
„ZEISS Tessar“ objektyvas
Jutiklio tipas
1/2,3 tipo (7,77 mm) galinio apšvietimo „Exmor R® CMOS“ jutiklis
Ekrano tipas
6,7 cm (2.7 tipo) „Clear Photo LCD™“ ekranas (230K) platus (16:9) (960 x 240)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Atminties kortelės anga, Ausinių lizdas, HDMI išvestis (mikro), Linijos įvestis (analoginis garsas), Mikrofono įvestis, „Multi“ / „Micro“ USB jungtis

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-BX1), „Micro USB“ laidas, Objektyvo dangtelis, Dangtelio virvelė, „Naudojimo vadovas“

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako