7 nepakankamai įvertintos muzikos festivaliai

Jūs turite tai pamatyti

Jei esate aistringas muzikos festivalių gerbėjas, esame tikri, kad esate girdėję apie „Koačelos slėnio muzikos ir menų festivalį“ – visų muzikos festivalių pradininką, kuris vyksta Indio mieste, Kalifornijoje. Taip pat tikriausiai žinote ir Vašingtone organizuojamą „Sasquatch“ festivalį, kuriame be geros muzikos dar galima grožėtis nepakartojamo grožio saulėlydžiais.

Ar dabar, kai vasara jau beveik pasibaigė, muzikinių festivalių sezonas taip pat baigiasi? Tikrai ne!

Rudenį vyks keletas muzikos festivalių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Jei ieškote kažko naujo (ir netriukšmingai reklamuojamo), rekomenduojame penkis mažiau žinomus 2015 m. rudenį vyksiančius muzikos festivalius.

1. Festivalis „The Social“

Populiarūs atlikėjai:

Ričis Hautinas (Richie Hawtin), Setas Troksleris (Seth Troxler), Jackmaster, Džeimis Džonsas (Jamie Jones), Marko Karola (Marco Carola), Monika Krus (Monika Kruse), Joris Vornas (Joris Voorn), Nik Fanciuli (Nic Fanciulli).

Vieta:

Kentas, JK

Data:

2015 m. rugsėjo 12

Kaina:

Bilieto kaina 45 £

Tik valanda kelio nuo Londono ir jūs jau muzikos festivalyje. Šio festivalio atmosfera daug jaukesnė, nei kitų didžiųjų festivalių. Čia savo mylimus atlikėjus galėsite išvysti 10 pėdų atstumu ir neįstrigsite gale už 100 eilių. Pripažinkime, įsigydami bilietą į gyvos muzikos festivalį kiekvienas tikimės išvysti atlikėjus iš kuo arčiau.

„The Social“ vienijasi su vietiniais Kento gamintojais, kad festivalio metu būtų galima paragauti vietinio maisto (nieko nėra geriau, nei gera muzika ir geras maistas). Pramogos šiame festivalyje neapsiriboja muzikiniais pasirodymais. Čia rasite atrakcionų ir prekybininkų palapinių, kad per pertraukas tarp pasirodymų netektų nuobodžiauti!

2. Life is Beautiful

Populiarūs atlikėjai:

Styvas Vonderis (Stevie Wonder), „Imagine Dragons“, Kendrikas Lamaras (Kendrick Lamar), „Duran Duran“, Hozier, „Weezer“, „Major Lazer“, „Death Cab for Cutie“, Brandonas Floversas (Brandon Flowers), Kygo

Vieta:

Las Vegasas

Data:

2015 m. rugsėjo 25–27

Kaina:

255 $ už 3 dienų bilietą

Las Vegaso centre vykstantis festivalis „Life is Beautiful“ pristato didžiausius ir populiariausius muzikinius pasirodymus (Tai Styvas Vonderis (Stevie Wonder) ir „Imagine Dragons“!). Festivalis vyksta 11 miesto kvartalų, kur pastatomos keturios didžiulės scenos. Tai nepakartojamas vakarėlis. Tačiau populiarūs atlikėjai dar ne viskas, ką galėsite pamatyti šiame festivalyje. Tai bus šventė ir jūsų skrandžiui! Kulinariniame kaimelyje galėsite paragauti puikių patiekalų, kuriuos gamina geriausi šalies virėjai ir populiarios vietinės maitinimo įstaigos. Troškulį galėsite numalšinti apsilankę „Alchemy Garden“, kuriame galėsite paragauti kokteilių, vyno ir alaus.

Kalbant apie populiarius muzikos festivalius, gera muzika ir puikus maistas yra įprasti dalykai. Šis festivalis išsiskiria mokymų serija, kuri atkreipia dėmesį į visuomeninius novatorius, verslo lyderius, aktyvistus, technologus ir menininkus. Čia šie žmonės pasakoja savo sėkmės istorijas.

3. Landmark Music Festival

Populiarūs atlikėjai:

Drake, „The Strokes“, „alt-J, CHVRCHES“, Benas Hovardas (Ben Howard), Chromeo, „Band of Horses“, Miguel, „The War on Drugs“, „TV on the Radio“, Džordžas Ezra (George Ezra)

Vieta:

Washington, D.C.

Data:

2015 m. rugsėjo mėn. 26–27 d.

Kaina:

200 JAV dolerių už 2 dienų įprastą dalyvavimą

„Landmark Music Festival“, vykstantis „West Potomac“ Vašingtone (Kolumbijos apygarda), yra nacionalinės kampanijos dalis, kuria skatinamas sąmoningumas ir siekiama surinkti lėšų Nacionalinės alėjos atkūrimui. Tai tikslą turintis muzikos festivalis!

Siausdami kartu su „The Strokes“ Jūs prisidedate prie Nacionalinės alėjos atkūrimo, kuri nebuvo atnaujinama jau 40 metų.

4. Austin City Limits

Populiarūs atlikėjai:

„Foo Fighters“, Drake, „The Strokes“, „Florence + the Machine“, „The Weeknd“, „Disclosure“, „DeadMau5“, „Bassnectar“, „alt-J, Hozier“

Vieta:

Ostinas, Teksasas

Data:

2015 m. spalio 2–4 (pirmasis savaitgalis) ir 2015 m. spalio 9–11 (antrasis savaitgalis)

Kaina:

250 $ už 3 dienų bilietą

„Austin City Limits“ (arba ACL) yra viena didžiausių pramogų, kuriomis vilioja Ostino miestas Teksaso valstijoje. Šiais metais festivalis vyks net du savaitgalius. Festivalio dalyvių sąrašas labai įvairus. Čia gros daugiau nei 140 skirtingų grupių ir bus pastatytos aštuonios scenos.

Dauguma grupių gros abu savaitgalius, tačiau verta įsiminti, kad grupės „The Strokes“ ir „Alabama Shakes“ gros tik pirmąjį savaitgalį, o „Florence + the Machine“ ir „Modest Mouse“ – tik antrąjį savaitgalį.

5. Treasure Island

Populiarūs atlikėjai:

„The National“, „DeadMau5“, „Robyn & La Bagatelle Magique“, CHVRCHES, „The War on Drugs“, Azealia Banks, „Father John Misty STS9“, „Run the Jewels“, „Panda Bear“, „Gorgon City“

Vieta:

San Fransiskas

Data:

2015 m., spalio 17–18

Kaina:

169,50 $ už 2 dienų bilietą

Jei ieškote asmeniškesnio muzikos festivalio, rekomenduojame apsilankyti festivalyje „Treasure Island Music Festival“ (TIMF). Tai vienas mažiausių festivalių, kuriame dalyvauja daugiausia 15 000 klausytojų. Čia nereikės stumdytis miniose ir maloniai praleisite laiką su savo mylimais atlikėjais.

Paklauskite bet kurio nuolatinio festivalių lankytojo ir išgirsite, kad blogiausias dalykas muzikos festivaliuose yra, kai dviejų mėgstamų atlikėjų pasirodymų laikai persidengia. Puikus TIMF niuansas yra tai, jog jis paprastai išdėstytas dviejose scenose. Kai vienas veiksmas baigiasi Tilto scenoje, tereikia pasisukti į Tunelio sceną ir žiūrėti kitos grupės pasirodymą. Nepraleisite nė vienos natos.

6. Paryžiaus „Pitchfork“ muzikos festivalis

Populiarūs atlikėjai:

„Beach House“, Björk, „Deerhunter“, „Ratatat“, „Run the Jewels“

Vieta:

Paryžius, Prancūzija

Data:

2015 m., spalio 29–31

Kaina:

120 € už 3 dienų bilietą

Tai puiki vieta, kur galima išgirsti visus mėgstamus muzikos žanrus, pradedant techno ir baigiant house, roko muzika ar net akustine populiariąja muzika. Paryžiuje vykstančiame „Pitchfork“ muzikos festivalyje patenkinami visi muzikiniai poreikiai. Čia dalyvauja labai įvairūs atlikėjai iš viso pasaulio, atliekantys nepriklausomą ir pogrindinę muziką. Renkantis, kurie atlikėjai bus kviečiami dalyvauti, europietišku „Chicago“ žurnalo atitikmeniu tapęs Paryžiaus „Pitchfork“ festivalis lieka ištikimas kritiškiems žurnalo muzikos vertinimams.

Festivalis organizuojamas „Grande Halle de la Villette“, buvusioje skerdykloje, kuri dabar pertvarkyta į kultūros centrą. Atvykite, pasisemkite kultūros ir praplėskite muzikinį akiratį viename iš istorinių Paryžiaus regionų.

7. Voodoo Music + Arts Experience

Populiarūs atlikėjai:

„Florence + the Machine“, „Jack Ü“, „Modest Mouse“, „Alesso“, „Girl Talk“, Ozi Osbornas (Ozzy Osbourne) (pagal Geezer Butler, Tom Morello ir „Slash“), „Jane’s Addiction“, „Santigold“, „Zac Brown Band“, „deadmau5“

Vieta:

Naujasis Orleanas

Data:

2015 m. spalio 30 ir lapkričio 1

Kaina:

195 $ už 3 dienų bilietą

Vaiduokliais pagarsėjęs Amerikos miestas ir puiki muzika, tai – geriausias Helovino savaitgalis. „Voodoo“ festivalis puikiai perteikia unikalią kultūrą ir vaiduoklišką Naujojo Orleano atmosferą. Šiame festivalyje išvysite tris skirtingas scenas: „Le Carnival“ – indie muzikos, pogrindžio burleskos ir cirko pasirodymų erdvė; „Le Flambeau“ – vietinės muzikos erdvė ir „Le Ritual“ – scena, kurioje pasirodo nacionalinio lygio populiariausi atlikėjai.

Nereikia ir sakyti, kad vykdami į šį renginį visi pasipuošia Helovino kostiumais. Pasiruoškite spontaniškiems paradams gatvėse! Šis miestas niekada nemiega.