BRAVIA® OLED AG9 įtraukiantiems namų kino įspūdžiams.

„BRAVIA® MASTER serija pakeis filmų žiūrėjimo patirtį“

Išgirskite režisierių ir scenaristų nuomonę; sužinokite, kodėl kūrėjai renkasi „Sony“.

„Sony BRAVIA® AG9“ ir XG95 televizoriai pelnė 2019 m. „Netflix Recommended TV“.

„Netflix“ siūlo lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix Recommended TV“ mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

Pažinkite naujus pasaulius su OLED

Su daugiau kaip 8 milijonais šviečiančių, atskirai valdomų OLED pikselių matysite tikrą juodumą, nepaprastą kontrastą ir natūralias spalvas. Tai neprilygstama patirtis.

Žiūrėkite „Stranger Things“ per „Netflix“.

(1) Įprastinis (2) OLED

Kūrėjo idėjos atgimsta AG9

Mūsų galingiausias vaizdo procesorius „X1TM Ultimate“ suteikia kino teatro pojūčius svetainėje. OLED išsaugo tamsių atspalvių kontrastą, o „Pixel Contrast Booster“ išryškina kiekvieną detalę – visa tai puikiai papildo „Acoustic Surface Audio+TM“ technologija.

Žiūrėkite „Bird Box“ per „Netflix“.

Tobula vaizdo ir garso harmonija

Išvyskite įtraukiantį gražų, ryškų 4K vaizdą sinchronizuotą su mūsų „Sound-from-Picture RealityTM

Nepaprastai tikroviška

Neprilygstamos apdorojimo galios „Picture Processor X1TM Ultimate“ atpažįsta kiekvieną objektą ekrane ir išmaniai koreguoja ryškumą, detalumą bei spalvas. Pastebėsite išskirtinį filmų vaizdo preciziškumą ir aiškumą, su visa kūrėjo numatyta gelme ir detalėmis.

Vaizdas: Gaetan Ferrari

vaizdą
vaizdą

Imituojami vaizdai

Neprilygstama vaizdo kokybė

„Pixel Contrast BoosterTM“ atkuria natūralias OLED spalvas ir suteikia joms detalumo bei ryškumo. Aptinkami ir atkuriami dar tamsesni šešėliai, tad sukuriamas visapusiškas kino salės efektas.

neprilygstamas
neprilygstamas

Imituojami vaizdai

Erdvinis garsas

Kino teatruose garsas sklinda tiesiai iš ekrano, tad vaizdas atitinka garsą; modelio AG9, „Acoustic Surface Audio+TM“ technologija atkuria šią betarpišką patirtį jūsų svetainėje. Dvi pavaros nepastebimai virpina ekraną, o du žemųjų dažnių garsiakalbiai užtikrina galingus žemuosius dažnius, todėl sukuriamas sodrus, kinematografiškas ir įtraukiantis garsas.

Vaizdas: Maaike Ronhaar

Stulbinančio garso šaltinis

Išgirskite dialogus, garso efektus ir muziką būtent taip, kaip numatė filmų kūrėjai. Tiesiog prijunkite AG9 prie namų kino sistemos ir naudokite jį kaip centrinį garsiakalbį, kad patirtumėte betarpiškų kino teatro pojūčių.

AG9 gražus visais atžvilgiais

Paprastas, minimalistinis dizainas nenukreipia dėmesio nuo vaizdo, tad niekas neatitrauks dėmesio nuo kiekvieno siužeto vingio.

Vilkite

Jauskitės tarsi kino teatre

„Dolby VisionTM“ suteikia filmo scenoms gyvybės autentiškiems pojūčiams, o „Dolby AtmosTM“ pripildo svetainę betarpišku erdviniu garsu.

  • Nertflix Calibrated Mode
  • „Netflix“ mygtukas
  • Nemokama bandomoji versija

Papildomai Siūlome BRAVIA® TV, kad galėtumėte mėgautis turiniu taip, kaip numatė kūrėjas.

  • Atraskite XG95
  • XG95 vaizdo kokybė
  • XG95 vaizdo kokybė

Susipažinkite su BRAVIA® TV gama, sukurta mėgautis mėgstamais filmais ir serialais.

 Vaizdas: Albert Dros