Įtraukiantys namų kino pojūčiai

© 2019 „Columbia Pictures Industries, Inc.“, „Perfect World Pictures (USA) Inc.“ ir „2.0 Entertainment Borrower, LLC“. Visos teisės saugomos. 

Dar tikroviškesni filmai, serialai

„Sony BRAVIA®“, kuriuose naudojamos pažangios vaizdo ir garso technologijos, atkuria tikroviškus vaizdus ir trimatį garsą, todėl savo svetainėje patirsite įtraukiančius pojūčius tarsi kino teatre.

Kontrastas tarsi kino teatre

Daugiau nei 8 milijonai savaime šviečiančių, atskirai valdomų OLED pikselių leis matyti ryškias šviesias sritis ir sodresnius juodus atspalvius. Mūsų „Pixel Contrast BoosterTM“ dar labiau padidina šį neįtikėtiną kontrastą, jūsų žiūrimuose filmuose atskleisdamas daugiau gylio, tekstūros, spalvų ir detalių.

„Bad Boys for Life“ galimas atsisiųsti ir pasilikti („Download & Keep“).

Tikroviškos detalės

„Picture Processor X1TM Ultimate“ – mūsų galingiausias procesorius iki šiol – realiuoju laiku aptinka kiekvieną objektą ekrane ir išmaniai padidina jų ryškumą, spalvas ir detalumą, todėl scenos yra neįtikėtinai aiškios, ryškios ir tikroviškos.

Tikroviškos detalės
Tikroviškos detalės
Užburiantis garsas

Kino teatre garsas sklinda tiesiai iš ekrano, todėl viskas, ką matote, atitinka girdimą garsą. „Sony Acoustic Surface AudioTM“ atkuria tai jūsų svetainėje; du įtaisai nematomai vibruoja televizoriaus ekraną, o du žemų dažnių garsiakalbiai atkuria sodrų žemų dažnių garsą, todėl patiriate įtraukiančius dinaminio garso pojūčius.

Nuotraukos autorius: Maaike Ronhaar

Filmams sukurti „Sony BRAVIA®“
A8 serijos televizoriuose filmai atgyja

A8 turi tą patį galingą procesorių kaip 8K televizoriuose. Jis atskleidžia OLED grožį ir tobulai suderina vaizdą su garsu.

Žiūrėkite „Money Heist“ 4 dalį. Dabar tik platformoje „Netflix“.
Reikalinga „Netflix“ narystė.

Mūsų geriausi 4K LCD – XH95 serija

Įprastuose TV yra tik viena LED eilė; „Sony“ „Full Array LED“ TV jie išdėstyti visame ekrane, todėl XH95 atskleidžia kiekvieną detalę.

„Zombieland“: dukart bakstelėkite, kad atsisiųstumėte ir pasiliktumėte („Download & Keep“).

Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.
Būtina „Netflix“ narystė.