Mobiliųjų telefonų priedai

Naudodami „Sony“ gaminius greitai ir saugiai įkraukite įrenginius. Faktiškai bet kuriam įrenginiui galima rasti tobulą variantą – nuo didelio galingumo USB PD adapterių iki paprasto belaidžio įkrovimo.

Patogiai įkraukite kelionėje

Patogiai įkraukite kelionėje

„Sony“ krovikliais greitai įkraukite įrenginius namuose, viešbutyje ar automobilyje. „Sony“ krovikliai su keliais prievadais ir sąsajomis tinka išmaniesiems telefonams, fotoaparatams, planšetiniams kompiuteriams, ausinėms ir kt. USB įrenginiams. Kai kurie krovikliai suderinami su USB PD ir gali įkrauti visus šiuos įrenginius bei nešiojamuosius kompiuterius.

USB laidų asortimentas

Visiems įrenginiams tinkamų laidų asortimentas. Pasirinkite ilgį, jungties tipą, spalvą ir medžiagą pagal savo įrenginį ar pageidavimus. „iPhone®“ ir „iPad®“ „Sony“ gali pasiūlyti itin ilgų arba patogių nešiotis trumpų laidų. Nešiojamuosius kompiuterius, „Android“ įrenginius ir kt. kraukite įvairiais USB laidais – jų siūlome nuo ypač trumpų iki itin ilgų.

USB laidai
Belaidis įkrovimas nuo šiol paprastas

Belaidis įkrovimas nuo šiol paprastas

Dėl „Qi“ technologijos belaidžiu ryšiu nuo šiol įkrausite saugiau ir paprasčiau. „iPhone“, „Samsung Galaxy®“, „Sony Xperia™“ ir kitus su „Qi“ suderinamus prietaisus galite įkrauti tiesiog padėdami juos ant įkrovimo padėklo – nereikės jokių laidų.

USB PD technologija

Greitai ir saugiai gaukite energijos.

greitesnis įkrovimas

Galimas iki 13 k. didesnis įkrovimo greitis. Iki 100 W.

100 W USB PD kroviklio galia gali būti iki 13 kartų didesnė nei įprasto 7,5 W kroviklio. Tuo pačiu krovikliu telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį įkraukite greičiau nei bet kada anksčiau.

(1): USB PD kroviklis (100 W) ir (2) Įprastas kroviklis (7,5 W)

Greitai įkraukite savo prietaisus

Greitas įvairių įrenginių įkrovimas

Nesvarbu, ar norite įkrauti „MacBook®“ darbui, ar „Nintendo Switch™“, kad galėtumėte pažaisti, „Sony“ USB PD technologija užtikrina spartų įkrovimą, todėl įrenginiais galėsite naudotis netrukus. Dėl suderinamumo su USB-C įrenginiais prireikus visada turėsite energijos. USB PD – vienintelis jums reikalingas kroviklis.

Saugesnis USB įkrovimas esant aukštesnėms riboms

Saugus USB įkrovimas esant aukštesnėms riboms

Didelė USB PD galia galėtų sukelti pavojų nudegti ar sugadinti įrenginio dalis, bet tik ne „Sony“ atveju. Saugų įkrovimą užtikrina karščiui atspari konstrukcija ir temperatūros kontrolės įtaisas. Be to, tikrinama veikimo galia ir USB elektros ryšys.

Veiksminga sauga 

apsauga nuo perkrovos

Karščiui atspari konstrukcija, užtikrinanti saugų krovimą

Dėl optimizuotų jungčių ir komponentų mažai energijos naudojanti schema sumažina įkaitimą iki minimumo. PCB išdėstymas ir korpuso konstrukcija taip pat apsaugo nuo temperatūros padidėjimo.

Išmanus energijos valdymas

Ši technologija apsaugo jus nuo pavojaus, pvz., gaisro, dūmų ir prietaiso sprogimo. Apsaugos nuo perkaitimo technologija stebi įrenginio temperatūrą ir nedelsiant sustabdo įkrovimą, jei pastebima neįprasta srovė. Nustačius, kad įvyko trumpasis jungimas, įkrovimas sustabdomas.

temperatūros kontrolė
belaidis įkrovimas

Sumanesnis belaidis įkrovimas

„Qi“ technologijos intelektas neapsiriboja įkrovimu be laidų – dėl FOD (pašalinių objektų aptikimo) funkcijos įrenginys netgi atpažįsta, kas yra ant padėklo. Aptikus metalinių daiktų, pvz., monetų ar raktų, šilumos jutimo mechanizmas sustabdo įkrovimą. Taip išvengiama perkaitimo, apsaugomas ir padėklas, ir įrenginys.