Mobile World Congress 2016

Apsilankykite 2016 m. MWC. Susipažinkite su naujausiais mūsų gaminiais ir pažiūrėkite, kaip tobuliname pažangiausias technologijas, kad jūs galėtumėte mėgautis pramogomis.

Pažangios rytojaus technologijos šiandien

Ateities išmanieji telefonai

Naujovės visada jaudina, todėl mes siekiame kurti pažangiausias technologijas. 2016 m. MWC pristatysime naująjį „Xperia™“ išmaniųjų telefonų asortimentą. Peržiūrėkite jį ir išsirinkite jums tinkamiausią.

Visada vienu žingsniu priekyje

Dar greitesnis ir išmanesnis „Xperia™ X“ 23 MP fotoaparatas nuspėja judėjimą, kad išvengtumėte suliejimo. Jūsų užfiksuotos nuotraukos visada bus nepriekaištingos.

Šedevras

Išmaniojo telefono fotoaparatas, gebantis nuspėti kitą jūsų judesį

Pristatome „Xperia™ X Performance“, išsiskiriantį greitu veikimu ir judėjimą nuspėjančiu fotoaparatu, kuriuo užfiksuojamos aiškesnės nuotraukos. Sukurtas ir pritaikytas jūsų gyvenimo būdui.

Puikūs matmenys

Patogu laikyti rankoje ir fiksuoti svarbiausias gyvenimo akimirkas.

„Xperia™ XA“ – kiekvienai gyvenimo akimirkai. Čia suderinamas viso pločio ekranas, grakšti forma ir idealus (nei per didelis, nei per mažas) dydis. Be to, galite rinktis iš modernių spalvų asortimento.

Semkitės įkvėpimo iš jus supančio pasaulio

Dar niekada nebuvo taip paprasta palaikyti ryšį su pasauliu. Ryšys turi būti ne tik patogus. Jis turi atverti naujas galimybes, įkvėpti kūrybai ir praturtinti gyvenimus. Mes siekiame kurti individualesnius ir išmanesnius gaminius, kuriuos naudodami galėtumėte daugiau dėmesio skirti pažinimui ir bendrinti tai su jus supančiais žmonėmis.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Daugiau, nei malonumas ausims

Išmanus naujas būdas bendrauti su pasauliu

„Xperia Ear“ – unikali „Bluetooth®“ ausinė, kurią naudodami galėsite atsiliepti į skambučius, siųsti ir gauti pranešimus, peržiūrėti darbotvarkę ir ne tik. Visa tai padarysite nepaimdami telefono į rankas.

Išmanumas vairuojant

Sukurtu sklandžiai įsilieti į automobilio sąsają, naujuoju nuotoliniu išmaniojo telefono valdikliu tik ištarę žodį galėsite valdyti skambučius, teksto pranešimus, muziką ir navigaciją.

Čia gimsta kokybiškas garsas

Mes suprantame kokybiško garso svarbą ir žinome, kad esmę sudaro smulkesni dalykai, tokie kaip mobilumas, garso aiškumas ir jungiamumas. Iš mūsų „h.ear“ sodrių naujų atspalvių asortimento tikrai išsirinksite jums tinkantį gaminį. Šie minimalistinio dizaino gaminiai ne tik puikiai atrodo, bet ir atkuria kokybišką garsą.