XS-162ES

Pasiekite aukštesnį garso lygį

XS-162ES 6.5" (16 cm) komponentiniai garsiakalbiai jūsų automobilio garsams suteikia pribloškiamo aiškumo ir raiškumo. Perkurkite savo klausymąsi šiais inovatyviais „Mobile ES“ garsiakalbiais.

„MOBILE ES™“ SERIJA

XS-162ES | 16 cm (6 ½ col.) „Mobile ES™“ 2 krypčių komponentiniai garsiakalbiai

XS-162ES
Juodi garsiakalbiai „XS-162ES“

RMK

€ 275,00

(įsk. PVM)
„Mobile ES“ logotipas
Sužinokite apie mūsų aistrą ir technologijas be kompromisų.
Pelnęs apdovanojimų 
Lengvas ir tvirtas korinis aramido pluošto matricos žemųjų dažnių garsiakalbis

Pagrindinio XS-162ES garsiakalbio diafragma pagaminta iš „Sony“ unikalios lengvos, bet tvirtos korinės medžiagos, dar vadinamos MRC. Naujausios kartos mišinys dar labiau optimizuotas atlikus mechaninių garsiakalbio patobulinimų, kad būtų atkurtas dar platesnio dažnio garsų spektras ir tolygesnis, natūralesnis garsas.

Garsiakalbio „XS-162ES 6.5"“ vaizdas tiesiai iš viršaus
Garsiakalbyje „XS-162ES 6.5"“ naudojamo aramido audinio vaizdas iš arti
Optimali formuluotė

Įterpus į unikalią matricą su aramido pluoštu, sumažintas diafragmos rezonansas ir iškraipymai ne tik žemuose, bet ir vidutiniuose bei aukštesniuose dažniuose. Rezultatas – visuose dažniuose galingas ir neįprastai švarus garsas, net dideliu garsumu.

Su Bi-AMP suderinamas kryžminis garsiakalbis su stiprumo parinkikliu

Šis garsų ekspertų lygio kūrinys turi optimalų mažesnės varžos plėvelinį kondensatorių sklandiems aukštos kokybės garsams. Su Bi-AMP suderinamas dizainas sumažina aukštųjų dažnių garsiakalbio iškraipymus, kai žemųjų dažnių garsiakalbis gauna aukšto lygio įvestį. Specialus parinkiklis padeda išlaikyti aukštųjų ir žemųjų dažnių garsiakalbių signalų lygių pusiausvyrą ir leidžia reguliuoti aukštųjų dažnių garsiakalbį net tada, kai komponentai valdomi iš vieno stiprintuvo.

Atskiro išpjovos krašto apvadas

Garsiakalbio apvadui naudojama dar viena nuosava „Sony“ technologija, išskirtinėmis vingiuotomis išpjovomis pagerinanti vertikalios amplitudės simetriją ir smarkiai sumažinanti iškraipymų bei pagerinanti aiškumą.

Garsiakalbio „XS-162ES 6.5"“ vaizdas iš nugaros, demonstruojantis aušinimo sistemos naudojamą oro srautą
Penkių sijų rėmelio struktūra & dinaminis oro difuzorius

Penkių sijų rėmelio dizainas išsklaido rezonansą, o dinaminis oro difuzorius leidžia orui veiksmingai cirkuliuoti kupole ir aušinti garsiakalbį.

Aukštųjų dažnių garsiakalbiai leidžia atkurti aukštus garsus

Suderinama su didelės raiškos garsu minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbio diafragma tiesiogiai pritvirtinta prie balso ritės ir sukurta pasirūpinti itin aukštais jūsų muzikos dažniais – dažnių diapazonas siekia iki 40 kHz.

Garsiakalbio „XS-162ES 6.5"“ aukštų dažnių garsiakalbio vaizdas
Progresyvaus aukščio keitimo pakaba

Akustiškai optimizuota pakaba leidžia geriau valdyti galingumą ir oro srautus, o garsiakalbio kupolo profilis sukurtas greitesniam ir tikslesniam paminkštinimui.

Fazinis kištukas

Rezonansą slopinantis „XS-162ES“ žemųjų dažnių garsiakalbio fazinis kištukas padeda pasiekti idealaus dažnių atkūrimo iki tokių, kurie kertasi su priderintais aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tvirta aliumininė ritė ir dinaminis oro difuzorius padeda garsiakalbiui atkurti platų dažnių diapazoną ir skleisti valdomus bei dinamiškus žemuosius dažnius.

 Struktūros pjūvis

Atraskite „Mobile ES“ garsiakalbio struktūras, įskaitant tokius naujai pritaikytus mechanikos metodus kaip atskiro išpjovos krašto apvadas, penkių sijų rėmelio dizainas ir dinaminis oro difuzorius. 

„Mobile ES“ serija

Pasinerkite į puikias pramogas automobilyje

„Mobile ES“ serijos gaminiai, sukurti išskirtiniams klausymosi pojūčiams kelionėje, leidžia mėgautis muzika ir naudotis geriausiomis prijungiamumo savybėmis, kad vairuoti būtų dar smagiau nei anksčiau.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Išbandykite mūsų su aukštos kokybės garsu suderinamus 2 krypčių komponentinius garsiakalbius XS-162ES ir patirkite geriausius stereogarsus savo prietaisų skyde. Su lengvu, bet tvirtu koriniu garsiakalbiu, leidžiančiu atkurti tikslius, sparčius žemuosius ir aiškius vidutinius dažnius, kurį palaiko sklandūs komponentinio minkšto audinio kupolo formos aukštųjų dažnių garsiakalbio skleidžiami sklandūs aukšti dažniai, galėsite mėgautis pilnaverčiais vokalais ir puikiais instrumentų garsais bet kur.
  • Lengvas, bet tvirtas korinis aramido pluošto matricos žemųjų dažnių garsiakalbis stipriems, spartiems žemiesiems dažniams

  • Kupolo formos komponentiniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai atkuria iki 40 kHz itin aukštus garsus

  • Atskiro išpjovos krašto apvadas sumažina iškraipymus ir suteikia aiškesnį garsą

  • Penkių sijų rėmelio dizainas išsklaido rezonansą

  • Dinaminis oro difuzorius leidžia orui veiksmingai cirkuliuoti kupole ir aušinti garsiakalbį

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka