„Mobile ES“ serija

Aukščiausios klasės „Sony“ gaminiai jums leis mėgautis neprilygstamais garso ir vaizdo pojūčiais

Sukurta tobulumui

Susipažinkite su visiškai nauju „Mobile ES“ garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbių asortimentu. 3 kartos MRC diafragmos ir technologija „Separated Notch Edge Surround“ užtikrina neprilygstamą akustiką automobilyje.

3 kartos MRC

MRC – tai mūsų originali garsiakalbio diafragmos medžiaga, pasižyminti dideliu tvirtumu, mažu svoriu ir dideliais vidiniais nuostoliais (maži rezonansiniai iškraipymai). Šis 3 kartos sudėtinis korpusas dar labiau optimizuotas kartu su mechaniniais tvarkyklių patobulinimais, kad būtų užtikrinta dar platesnė dažninė charakteristika ir natūralesnis garsas.

Atskiro išpjovos krašto apvadas

Tai dar viena patentuota technologija: atskirtos išpjovos, išlenktos aplinkui, pagerina žemųjų dažnių garsiakalbio vertikalią amplitudės simetriją, todėl garsas iškraipomas mažiau ir yra aiškus. 

Penkių sijų rėmelio struktūra & dinaminis oro difuzorius

Penkių sijų rėmelio konstrukcija išsklaido rezonansą, o dinaminis oro difuzorius leidžia orui veiksmingai cirkuliuoti kupole ir aušinti garsiakalbį. 

Progresyvaus aukščio keitimo pakaba

Akustiškai optimizuotos pakabos konstrukcija leidžia geriau valdyti galingumą ir oro srautus, o garsiakalbio kupolo profilis įgalina greitesnį ir tikslesnį paminkštinimą.

Fazinis kištukas

Rezonansą slopinantis „XS-162ES“ žemųjų dažnių garsiakalbio fazinis kištukas padeda pasiekti idealaus dažnių atkūrimo iki tokių, kurie kertasi su priderintais aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tvirta aliumininė ritė ir dinaminis oro difuzorius padeda garsiakalbiui atkurti platų dažnių diapazoną ir skleisti valdomus bei dinamiškus žemuosius dažnius.