Tobulesnė tikrovė

Mūsų aistra – kurti televizorius, kurie nuosekliai perteikia filmų kūrėjų sumanymus. „MASTER Series“ televizoriai atitinka griežtus mūsų geriausių inžinierių kriterijus ir nuostabius vaizdus paverčia tikrove. Nuo šiol kūrėjai gali tyrinėti savo fantazijas ir išvysti kūrinius namuose. 

Sužinokite, kodėl filmų kūrėjai taip žavisi „MASTER Series“

Pamatykite, kaip sužavėti buvo filmo „Džiumandži“: kitas lygis“ režisierius ir prodiuseriai, pamatę, kaip tiksliai jų filmo vaizdą ir garsą atkūrė „MASTER Series“.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Jake Kasdan
– „Tiesiog neįtikėtina. Kai pamačiau vaizdą, paprasčiausiai negalėjau patikėti.“

Jake Kasdan
Režisierius

Matt Tolmach
„Vaizdas toks tikslus ir ryškus! O garsas sklinda tiesiai iš ekrano.“

Matt Tolmach
Prodiuseris

Hiram Garcia
„Pirmasis vartotojams skirtas produktas, sugebantis atkurti auditorijoms paruoštą turinį.“

Hiram Garcia
Prodiuseris

Įkvepiame kūrėjus nuostabiais vaizdais

Sužinokite, kaip MASTER serija suteikia žaidėjams galimybę gėrėtis tikrovišku „Gran Turismo®“ pasauliu, atkurdama subtilias spalvas, šviesą ir perėjimus taip, kaip numatė kūrėjai.  

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Cognitive Processor XR™“

Patirkite kūrėjų sumanymus dar tiksliau
nei kada nors anksčiau

Mūsų tikslas – perkelti kūrėjo viziją į ekraną kuo labiau išsaugant jos autentiškumą. „Cognitive Processor XR™“ padės vizijas paversti tikrove – ši technologija kilstelėja mūsų televizorių išraiškos galimybes į visiškai naują lygmenį, daug arčiau filmų kūrėjų sumanymų nei kada nors anksčiau.

Mūsų profesionalai – nuo objektyvo iki svetainės

Dar 2000 m. mūsų televizijos komanda pradėjo dirbti su „Sony Pictures Entertainment“ kurdama kino režimą – pirmąją TV vaizdo kokybės funkciją, skirtą namų kinui. Nuo tada dirbome kartu, kad standartizuotume naujus formatus, tokius kaip 4K ir HDR, ir kuo geriau perteiktume filmų kūrėjų sumanymus žiūrovams namuose.

Sektoriaus profesionalai puikiai vertina „MASTER Series“

Sužinokite, kaip puikiai „MASTER Series“ gaminius vertina pagrindiniai filmų ir televizijos laidų profesionalai.

Televizorių naujovės.
„Sony“ ekosistema ir „Netflix“.

Televizijos galimybės perteikti kūrėjų vizijas ir juos įkvėpusias idėjas yra geresnės nei bet kada dėl pastaruoju metu vykstančios technologijų pažangos. Žiūrovai gali mėgautis daugybe jaudinančių pramogų ir prikaustančiais vaizdais savo namuose. „Sony“ ir „Netflix“ jau seniai yra sektoriaus lyderės, kuriančios televizijos ateitį, ir bendradarbiauja su kūrėjais, kad šie galėtų pristatyti savo istorijas pramogų mėgėjams visame pasaulyje. Siūlome pažangiausias technologijas, tokias kaip 4K ir HDR, todėl mūsų klientai gali patogiai mėgautis kino teatrui prilygstančiais pojūčiais namuose.

Reikia „Netflix“ transliacijų prenumeratos.

„Netflix“ aktyviai investuoja į originalių programų kūrimą, taikydama naujausius vaizdo standartus, ir kartu su „Sony“ sukūrė „Netflix Calibrated Mode“, išsaugantį vaizdo kokybę. Režimas buvo kuriamas specialiai, siekiant atkurti pagrindinės filmo kopijos vaizdo kokybę, kai filmas rodomas per televizorių, kad nebūtų iškraipyta filmo kūrėjų vizija ir sumanymas.

Tikra partnerystė

Pamatykite, kaip „Netflix“ ir „Sony“ pavyko profesionaliai perteikti spalvas, kontrastą ir judesį namų aplinkoje pasitelkus „Netflix Calibrated Mode“, kad pramogautumėte taip, kaip sumanė kūrėjai.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Pramogos, kokios ir turėtų būti

„Netflix Calibrated Mode“ užtikrina, kad serialai, filmai, dokumentika ir kita vaizdinė medžiaga būtų rodoma taip, kaip ji buvo sukurta ir kokia ji turėtų būti.

Studijų standartus atitinkantis televizorius 

Nepaprastai geros kokybės vaizdas – toks, koks matomas profesionaliuose filmų kūrimo studijų monitoriuose. „MASTER Series“ televizoriai gali rodyti geriausius televizijos filmus idealiomis sąlygomis. 

Kino teatras jūsų namuose

Dabar pramogų mėgėjai namuose gali jaustis kaip kine, nes „MASTER Series“ televizoriai, veikdami „Netflix Calibrated Mode“, nuosekliai atkuria tikroviškus ir ryškius filmų vaizdus.

Kalibravimo tobulinimas – būdas išgauti nepriekaištingas spalvas

Kuo žmones traukia kino filmai? Jų kūrimo procesas susideda iš daugelio dalykų – tai scenarijaus rašymas, scenų užstojimas, redagavimas ir spalvų rūšiavimas. Filmo kūrėjo pasakojimas atgyja, kai šie elementai tiksliai perteikiami TV ekrane, kad žiūrovai galėtų patirti įtraukiančių ir emocijas keliančių pojūčių. Tikslus spalvų atkūrimas yra būdas atskleisti šešėlyje esančių aktorių veido bruožus, subtilias detales spontaniškai šmėkštelėjusiame kadre ir tolygų spalvų perėjimą nuo tamsių iki šviesių. „MASTER Series“ gaminiai yra tiksliai sukalibruoti dar gamybos metu, kad baltos spalvos balansas ir suvienodinimas atitiktų profesionalių kūrėjų poreikius ir būtų užtikrinamas aukštas funkcionalumas.

„CalMAN“ logotipas
Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, „MASTER Series“ gaminiuose įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „Calman“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį TV signalą, be to, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų laikui bėgant. „Calman“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su „MASTER Series“ gaminiais, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose.

Brošiūros atsisiuntimas
BRAVIA kalibravimas naudojant „Calman“