„LinkBuds S“
VISĄ DIENĄ | „LinkBuds“

Naudodami „LinkBuds S“, mažiausias ir lengviausias pasaulyje „High Res Truly Wireless“ belaides ausines su triukšmo slopinimo funkcija, visada optimizuotai girdėsite, kas vyksta aplink jus.

„LinkBuds S“
Kad būtų patogu visą dieną

Vos 4,8 g sveriančios ausinės yra mažiausios ir lengviausios pasaulyje „High-Res Truly Wireless“ ausinės su triukšmo slopinimo funkcija! Panaudodami didelį kiekį ausies formos duomenų, gretinamų nuo 1982 m., kai pristatėme pirmąsias pasaulyje į ausis įstatomas ausines, sukūrėme ergonomišką, puikiai tinkantį dizainą.

„LinkBuds S“
Kokybiškas triukšmo slopinimas arba natūralus aplinkos garsas

Ausinės pasižymi universalumu – norint bendrauti su pasauliu parenkamas natūralus aplinkos garsas, o kokybiškas triukšmo slopinimas leidžia susitelkti. Adaptyviojo garso valdymo funkcija net gebės pajusti, kur esate ir ką veikiate, taip automatiškai optimizuodama garso parametrus pagal atitinkamą situaciją.

„LinkBuds S“
Raiškus garsas ir aiškūs pokalbiai

Didelės raiškos belaidis garsas perteikia artimą laidiniam ryšiui išskirtinę garso kokybę – būtent to ir siekia jūsų mėgstamiausi atlikėjai. Kai reikia paskambinti, mūsų tiksli balso perdavimo technologija ir pažangus garso signalo apdorojimas užtikrina, kad net tik jūs puikiai girdėsite pašnekovą, bet ir jis jus.

„LinkBuds“
VISĄ DIENĄ, atviras valdiklis | „LinkBuds“ serija

Mažos ir lengvos bei unikaliu atviro žiedo dizainu išsiskiriančios „LinkBuds“ leidžia visada girdėti šalia jūsų esančius žmones ir aplinkos garsus nepristabdant klausomo įrašo, visą dieną.

Balta
Pilka
Ecru
Balta
Pilka
Modelis BALTA JUODA ECRU BALTA PILKOS
„LinkBuds S“ LinkBuds
Triukšmo atšaukimas
Žiedinis valdiklis
„Hi-res audio wireless“
Itin kompaktiškos ir lengvos
Hands Free Call
Maitinimo elementų veikimo trukmė Iki 20 val.* Iki 17,5 val.
IPX4 kategorijos vandens apsauga

* Įjungus triukšmo slopinimo funkciją

.
.
.