ZV-1 II

Kuri savo istorijas, dalinkis savo pasauliu

Pasaulį fiksuokite taip, kaip norite. Vaizdo tinklaraščių fotoaparatas ZV-1 II supaprastina filmavimą keliaujant, tad nuostabios kokybės vaizdo ir garso įrašus galite fiksuoti be jokios sudėtingos įrangos.

Apžiūrėkite ZV-1 II

ZV-1 II yra idealus ir universalus vaizdo tinklaraščių fotoaparatas. Plačiakampis kintamo židinio nuotolio objektyvas universaliai komponuoja kadrus, 1.0 tipo vaizdo jutiklis užtikrina puikią vaizdo kokybę, o išmanusis mikrofonas įrašo aiškų garsą.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Vaizdo tinklaraščių kūrėjams
Funkcijos, kurios padės tobulinti vaizdo tinklaraščius
Keturių modelių asmenukė, užfiksuota naudojant vaizdo tinklaraščių fotoaparatą ZV-1 II
Užfiksuokite viską

Su vaizdo tinklaraščių fotoaparatu ZV-1 II galite fiksuoti viską – nuo grupinių asmenukių iki plačių miesto peizažų. Plataus kampo 18 mm objektyvas užfiksuoja platesnį matymo lauką nei žmogaus akis, tad kadre tilps viskas. Nesvarbu, ar esate lauke, ar patalpoje, plačiakampis objektyvas kasdienes scenas pavers dinamiškais įrašais.

Portretas, gėlė stambiu planu, miesto vaizdas
Universalus įrėminimas

ZV-1 II yra su plačiakampiu kintamo židinio nuotolio objektyvu, tad kadrus galite komponuoti taip, kaip norite. 18 mm puikiai tinka asmenukėms, o 50 mm – portretams ir momentinėms nuotraukoms. Maksimali diafragma F1.8 esant plačiam kampui ir F4 pasirinkus teleobjektyvą sukuria tolygų „bokeh“ efektą fone ir reikiamą nuotaiką.

Aiškinamasis paveikslas, kuriame spalvos temperatūrą reguliuoja „My Image Style“
Kūrybiškos spalvos

Turint visus reikiamus vaizdus, įspūdingus vaizdo tinklaraščius galima kurti ir be patirties. „My Image Style“ leidžia paprastai pakoreguoti šviesumą ir spalvą pagal tai, ką filmuosite, ir net nereikia eiti į meniu. „Creative Look“ siūlo 10 išankstinių nuostatų, tad tiesiog pasirinkite atitinkančią jūsų viziją ir kūrybiškiau suteikite spalvų bei nuotaikos.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Suteikite dramatiškumo

Tiesiog palieskite ekraną, kad kasdienes akimirkas paverstumėte kinematografiškais vaizdais, net neredaguodami įrašytos medžiagos. Pasirinkus kinematografinio vaizdo tinklaraščio nustatymąFN_03], fotoaparatas automatiškai filmuoja „Cinemascope“ kraštinių santykiu 24 kadr./sek. sparta – toks yra kino pramonės standartas. Taip pat galite keisti filmuotos medžiagos spalvą, tiesiog pasirinkdami iš penkių LOOK ir keturių MOOD parinkčių, kad iškart pasiektumėte profesionalių rezultatų.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Integruotas mikrofonas įrašo aiškų garsą

Režimu [Auto] naujasis integruotas išmanusis 3 kapsulių mikrofonas keičia kryptį iš [All Directions] į [Front], kai fotoaparatas kadre atpažįsta žmogaus veidą. Taip pat galite rankiniu būdu įjungti [Front], kai darote asmenukes, arba [Rear], kai filmuojate pasakodami. Pritvirtinkite pridedamą uždangą nuo vėjo, kad sumažintumėte vėjo triukšmą ir užfiksuotumėte aiškesnį garsą lauke.

Kūrybos laisvė
Kompaktiškas ir paprastas naudoti
Modelis išsitraukia ZV-1 II iš kišenės
Lengvai nešiojama

Mažą ir lengvą vaizdo tinklaraščių fotoaparatą ZV-1 II galima pasiimti bet kur – visai kaip išmanųjį telefoną. Jis sveria vos 292 g , todėl lengvai fiksuokite kasdienį gyvenimą ir nepertraukiamai rinkite turinį.

Nuotrauka, kurioje modelis fiksuoja šokėją ir kartu keičia spalvų temperatūrą
Paprastas, intuityvus valdymas

Net vaizdo tinklaraščių naujokai gali iškart pradėti filmuoti su ZV-1 II – nereikia aiškintis jokių sudėtingų nustatymų. Jutiklinių funkcijų piktogramos, pvz., įrašymo ir automatinio laikmačio, rodomos ekrane, todėl valdyti paprasta. Tai puikiai tinka asmenukėms ar kitais atvejais, kai negalite pasiekti fizinių fotoaparato mygtukų.

Asmenukę darančio modelio nuotrauka, padaryta su ZV-1 II
Likite sufokusuoti

Naudojant „Touch Tracking“ ZV-1 II automatiškai užtikrina, kad visada būtumėte sufokusuoti. Jis atpažįsta žmogaus veidą ir akis, tad gali nenuklysdamas sekti pagrindinį objektą. Tiesiog palieskite objektą ekrane ir įjunkite funkciją. Akių AF net galima nustatyti sekti gyvūnų akis ir snukučius.

Atsakomybė už duomenų naudojimą

Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Galingas vaizdo stabilizavimas

Drebantys įrašai gali sugadinti ir geriausius vaizdo tinklaraščius, bet ZV-1 II sukurtas taip, kad puikius įrašus užfiksuotumėte net vaikščiodami ir fotoaparatą laikydami rankoje. Aktyvusis režimas padeda sumažinti fotoaparato vaizdo liejimą, todėl kadrai bus stabilesni net vėliau neredaguojant.

Modelis, laikantis lūpų dažus ir naudojantis gaminio demonstracijos nuostatą
Išsiskirkite vos vienu bakstelėjimu

Su ZV-1 II bus lengviau kurti turinį. Aktyvinkite gaminio demonstraciją ir fotoaparatas automatiškai sufokusuos jūsų laikomą gaminį be jokių papildomų gestų. Taip pat galite naudoti „Bokeh“ jungiklį, kad sukurtumėte švelniai sulietą foną – tiesiog pasirinkite [Defocus], kad išsiskirtų objektas, arba [Clear], kad visas vaizdas liktų sufokusuotas.

Optimizuota asmenukėms
Trijų asmenukę besidarančių modelių nuotrauka
Paprastas asmenukių fotografavimas

Leiskite ZV-1 II dirbti už jus, kad užfiksuotumėte puikių grupinių akimirkų. Kai darote asmenukes su dviem ar trimis žmonėmis, naudodami režimą „iAUTO“, fotoaparatas automatiškai sureguliuoja nustatymus, kad visų veidai liktų aiškūs ir ryškūs.

Nuotrauka, kurioje du vyrai ir dvi moterys darosi asmenukę
Visada atrodykite puikiai

Atrodykite puikiai bet kada. ZV-1 II tiksliai užfiksuos odos atspalvį, užtikrins sveiką ir natūralią išvaizdą be specialių nuostatų. Veido pirmenybės AE automatiškai pašviesina veidą, todėl nereikia jaudintis ir dėl apšvietimo. Odos tekstūrai koreguoti galima naudoti švelnios odos efektą, kurį galima išjungti arba nustatyti į mažą, vidutinį arba didelį.

ZV-1 II nuotrauka filmuojant su raudonu rėmu ant ekrano ir raudonai šviečiančia filmavimo lempute
Visada žinokite, kada įrašinėjate 

Pamirškite laikus, kai netyčia praleisdavote veiksmą. Paspaudus mygtuką MOVIE arba palietus įrašymo piktogramą LCD ekrane, įrašymo lemputė įsižiebia raudonai ir ekrane pasirodo raudonas rėmelis, todėl iškart žinote, kad fiksuojate vaizdą. Ekraną galima pasukti ir vaizdą įrašinėti bet kuriuo kampu.

Nuotrauka, kurioje du modeliai naudoja GP-VPT2BT kaip rankenėlę ir trikojį.
Filmavimo rankenėlė palengvins vaizdo įrašų kūrimą

Vaizdo tinklaraščius paprasčiau ir patogiau kurti su papildoma GP-VPT2BT belaidžio filmavimo rankenėle, kuri padeda fiksuoti stabilesnius kadrus ir veikia kaip trikojis. Priartinimo svirtis ir įrašymo mygtukas yra rankenėlės pusėje, tad pagrindinių valdymo mygtukų nereikės siekti aplink fotoaparatą.

Bendrinkite ir junkitės
Nuotrauka, kurioje žmogus perkelia duomenis iš fotoaparato į išmanųjį telefoną
Paprastas prisijungimas prie išmaniojo telefono

Per mobiliąją programėlę „Creators’ App“ fotoaparatą ir išmanųjį telefoną lengva sujungti kaip niekada iki šiol. Duomenų perdavimas tęsiamas fone net telefono ekranui užmigus arba paleidus kitą programą. Be to, išmanųjį telefoną ar kompiuterį galite paversti nuotolinio valdymo pultu ir valdyti fotoaparatą per atstumą.

Nuotrauka, kurioje žmogus naudoja ZV-1 II kaip internetinę kamerą
Paprastas transliavimas vienu kabeliu

Transformuokite ZV-1 II į kokybišką internetinę kamerą, tiesiog prijungdami suderinamą įrenginį per USB. Didelis 1.0 tipo jutiklis ir „Creative Look“ išankstinės nuostatos užtikrins ryškias nuotraukas.

„Creators' Cloud“ logotipas
„Sony“ debesijos paslaugos

Prisijunkite prie „Creators' Cloud“ ir naudokitės visais „Sony“ kūrybos įrankiais. Pasiekite debesijos paslaugas, pvz., „Master Cut“ (beta), kuri naudoja fotoaparato metaduomenis ir debesijos DI, kad efektyviai atliktų pirminį filmo redagavimą ir sutaupytų laiko. Su „Ci Media Cloud“ komanda gali lengviau ir sklandžiau redaguoti kartu.

Papildomos funkcijos
Modelio nuotrauka mieste, pastatų fone
Aukštos kokybės vaizdai

Kompaktiškas ZV-1 II pasižymi galingomis specifikacijomis ir siūlo įspūdingą vaizdo kokybę. Dėl didelio 1.0 tipo vaizdo jutiklio galima įrašyti profesionalaus lygio medžiagą: XAVC S formatu iki 30p ir 4K raiška, arba iki 120p „Full HD“ raiška, filmuojant iki 5 k. sulėtintą vaizdą. Palaikomas tarpinis įrašymas tuo pačiu metu palengvina įrašų redagavimą.

Miesto vaizdo nuotraukos prieš spalvų gradaciją ir po jos
Auga kartu su Jūsų kūrybiškumu

Naudojant ZV-1 II dar lengviau tobulinti savo filmavimo įgūdžius. Kaip ir profesionalams skirti „Cinema Line“ arba α serijos fotoaparatai, ZV-1 II palaiko „S-Log3“ ir „S-Gamut3“ kinematografinius profilius, todėl turite dar daugiau galimybių paskesniam redagavimui.

Modelio nuotrauka su miesto panorama fone, fotografuojama su ZV-1 II
Integruotasis ND filtras

„ZEISS® Vario-Sonnar T* 18-50mm F1.8-4“ kintamo židinio nuotolio objektyvas yra su integruotu neutralaus tankio (ND) filtru, valdančiu šviesos ekspoziciją 3 sustojimais, todėl nuotraukos ryškioje šviesoje yra išraiškingesnės. Pagyvinkite vaizdo tinklaraštį nuotraukomis, kurios išlieka ryškios visame priartinimo diapazone.

ZV-1 II nuotrauka su pritvirtintu ECM-G1
Aukštesnio lygio garso kokybė

Prijunkite išorinių mikrofonų ir išgaukite dar geresnės kokybės garsą kurdami vaizdo tinklaraštį. Pvz., ECM-G1 aiškiai fiksuoja garsą fotoaparato priekyje, o jį galima prijungti be laido. Taip pat galite pasirinkti iš plataus „Sony“ asortimento, pritaikyto įvairiai paskirčiai.

Link geresnės ateities
Mažiname mūsų ekologinį pėdsaką
„Road to Zero“

Įkvėpta pasaulio grožio, „Sony“ stengiasi padėti išsaugoti Žemę, kartu leisdama kūrėjams kurti dar gražesnius ir kūrybiškesnius vaizdus. Siekdami iki 2040 m. pasiekti nulinį poveikį aplinkai visoje „Sony“ grupėje, spartiname daugybę aplinkosauginių iniciatyvų.

Bambuko, cukranendrių, perdirbto popieriaus ir ZV-1 II pakuotės nuotrauka
Neplastikinė išorinė pakuotė

Išorinėje ZV-1 II pakuotėje nėra plastiko – vietoj jo naudojama „Sony“ originali mišri medžiaga, pagaminta iš bambukų, cukranendrių ir perdirbto popieriaus. Šis unikalus mišinys ne tik tinka kokybiškai ir patvariai pakuotei gaminti, bet kartu yra perdirbamas, todėl poveikis aplinkai yra dar mažesnis.

ZV-1 II pakuotės vaizdas
Perdirbamos neplastikinės pakavimo medžiagos

„Sony“ siekia naudoti pakavimo medžiagas be plastiko, kartu išlaikydama gerą apsaugą siuntimo metu. Gaminių maišeliams taip pat naudojame augalinę neaustinę medžiagą. Visa tai padeda mažinti mūsų poveikį aplinkai.

Perdirbto plastiko naudojimas

SORPLAS™ yra „Sony“ sukurta ir pakartotinai perdirbta medžiaga. Kartu su kitomis perdirbtomis medžiagomis ją naudojame fotoaparatų korpusams gaminti, išlaikydami technines savybes ir funkcionalumą. Per pastaruosius 10 metų mūsų skaitmeniniams fotoaparatams ir vaizdo kameroms buvo panaudota maždaug 379 tonos perdirbto plastiko vietoj pirminio plastiko.

Uždanga nuo vėjo, pagaminta naudojant perdirbtą poliesterį

Prie ZV-1 II pridedamos uždangos nuo vėjo pluoštas pagamintas vien iš perdirbtų PET butelių. Buvo atlikti išsamūs tyrimai, siekiant užtikrinti, kad garso kokybė ir vėjo triukšmo mažinimo efektyvumas visiškai atitiktų mūsų standartus ir poveikį aplinkai sumažintume nepablogindami funkcionalumo.

Vaizdo tinklaraščius gali kurti kiekvienas
ZV-1 II meniu skyriaus nuotrauka ekrano skaitytuvui
Patobulintas prieinamumas naudojant ekrano skaitytuvą

Ekrano skaitymo funkcija suteikia galimybę garsiai perskaityti meniu ekranų tekstą. Ją lengva aktyvinti nuėjus į kortelę [Setup] ir funkciją [Screen Reader] nustačius kaip ON. Ekrano skaitymo garsumą galima reguliuoti dalyje [Sound Options].

Pritaikymo neįgaliesiems piktograma
„Sony“ fotoaparatų pritaikymas

„Sony“ fotoaparatai yra su vaizdo ir judėjimo negaliai pritaikytomis technologijomis.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Vaizdo tinklaraščių kamera ZV-1 II yra ideali, universali vaizdo kamera turinio kūrėjams. Šis fotoaparatas turi plačiakampį priartinimo objektyvą, kurio diapazonas nuo 18 mm iki 50 mm, todėl užtikrina puikią vaizdo kokybę, dėl kurios Jūsų vaizdo tinkaraštės bus išskirtinės. Integruotas išmanusis 3 kapsulių mikrofonas ir pridedamas priekinis skydelis taip pat užtikrina, kad Jūsų filmuota medžiaga būtų suderinta su puikiu garsu.
  • Universalus 18-50 mm plačiakampio priartinimo objektyvas, tinkantis vaizdo tinklaraščių kūrimui

  • Didelis 1.0 tipo vaizdo jutiklis užtikrina įspūdingą vaizdo kokybę

  • Integruotas išmanusis 3 kapsulių mikrofonas ir pridedamas vėjo ekranas, kad būtų galima aiškiai įrašyti balsą

  • Jutiklinis valdymas, „Bokeh“ jungiklis ir „Product Showcase“ nustatymas. Visa ta tam, kad būtų lengva kurti

  • 292 g lengvas dizainas - puikus nešiojamumas ir kūrybinė laisvė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka