Vaizdo tinklaraščių kamera „ZV-1“

Sukurta kurti

*Nuotraukoje su pasirenkama filmavimo rankena „GP-VPT2BT“

Iliustracija
Išleista nauja programinė įranga.

Atnaujinus programinę įrangą, galėsite žiūrėti aukštos kokybės transliacijas ir bendrauti internetu.

Sukurta, kad patiktų kūrėjams
Atkurkite pasaulį savo vaizduose
Filmuokite ir lengvai bendrinkite
Sukurta vaizdo tinklaraščių kūrimui
Fotografuokite kaip profesionalas
Turinio kūrimo pagrindai
Sukurta, kad patiktų kūrėjams

Norint sukurti nuostabius vaizdo įrašus, patirties nereikia. „ZV-1“ sukurtas nuostabiems vaizdo įrašams apie jus ir jūsų pasaulį užfiksuoti be jokių keblių nustatymų.

Gražūs ir natūralūs odos tonai kiekvienam

„ZV-1“ visi odos atspalviai atrodo gyvai, natūraliai ir sveikai. Taip pat yra pasirenkamas odos sušvelninimo efekto režimas, kad oda atrodytų lygesnė.

Foninis „bokeh“ profesionaliam braižui
Foninis „bokeh“ profesionaliam braižui

Didelis 1.0 tipo „CMOS“ jutiklis ir plačios diafragmos objektyvas atkuria vaizdus su profesionaliu foniniu „bokeh“ efektu, taip pat aiškiomis detalėmis net ir sudėtingomis silpno apšvietimo sąlygomis.

Leiskite kamerai pagauti jūsų akis
Leiskite kamerai pagauti jūsų akis

Naudodamiesi DI technologija, galite pasikliauti, kad automatinis fokusavimas tvirtai laikosi veido ir akių, neklaidžioja prie kitų objektų. Kai norite sufokusuoti kitą objektą, tiesiog palieskite jį ekrane ir leiskite kamerai sufokusuoti.

Greiti ir tikslūs fokusavimo perėjimai

„ZV-1“ greito hibridinio AF sistema leidžia paprastai ir greitai perjungti fokusavimą nuo veido į foną, vaizdo įrašams suteikiant daugiau stiliaus ir patrauklumo.

Profesionalios kokybės „bokeh“ valdymas vienu paspaudimu

Tiesiog paspausdami „Bokeh“ jungiklį, galite įjungti ir išjungti foninį „bokeh“ efektą – nereikia atlikti jokių sudėtingų rankinio reguliavimo veiksmų. Dabar nesunku tiesiog pasirinkti profesionaliai atrodantį defokusuotą foną arba sufokusuoti visą sceną tik mygtuko paspaudimu.

Gaminio demonstr. nust., idealiai tinka gaminių apžvalgoms

Gaminio demonstravimo nustatymas leidžia perjungti nustatymus į tinkamus gaminių apžvalgoms vos vienu mygtuko paspaudimu. Jie praplečia matymo kampą ir akimirksniu perjungia fokusą į objektą, todėl nereikia laukti, kol pasikeis fokusavimas ar pridėti rankos už gaminio, fokusavimui nukreipti į jį.

Kurkite puikius vaizdo įrašus, kad ir kur bekeliautumėte
Kurkite puikius vaizdo įrašus, kad ir kur bekeliautumėte

„ZV-1“ skirtas išgauti puikius kadrus judant. Puikus vaizdo stabilizavimas leidžia filmuoti sklandžiai vaikštant ir apšvietimui besikeičiant iš šešėlio į saulėtą arba iš lauko į vidaus, aut. ekspozicija (AE) seka veidus ir užtikrina, kad jie visada gerai apšviesti.

Paprasta vaizdo transliacija

Tik vienas laidas ir galėsite naudoti ZV-1 kaip internetinę bendravimo priemonę. Jei norite naudoti ZV-1 kaip išorinę kamerą, prijunkite ją prie kompiuterio arba „Sony Xperia™“ išmaniojo telefono per „USB Type-C®“ laidinę jungtį.

Prijungus ZV-1 prie kompiuterio ar išmaniojo telefono, internetu bendraujančių asmenų nuotraukos
Aukštos kokybės vaizdo transliacija

ZV-1 galite naudoti aukštos kokybės transliacijoms. Naudodami 1.0 tipo jutiklį, nufilmuosite aiškų vaizdą net ir esant prastam apšvietimui. Be to, naudodami kryptinį trijų kapsulių mikrofoną, balsą įrašysite aiškiai net ir transliuodami.

Sukurta dar geresniam garsui
Sukurta dar geresniam garsui

Net ir filmuodami minioje, galite užfiksuoti aiškius balsus. Unikalus kryptinis kameros 3 kapsulių mikrofonas išskiria aiškų garsą, sklindantį iš priešais kameros, idealiai tinka filmams filmuoti. 

Vėjo ekranas filmavimui lauke
Vėjo ekranas filmavimui lauke

Komplekte esantis vėjo ekranas sumažina vėjo triukšmą, tad lauke filmuokite be rūpesčių. Ne tik išgausite nepriekaištingą garso kokybę, bet ir mažiau laiko praleisite filmuodami ir taisydami medžiagą, kurioje girdimas vėjo triukšmas.

Naudokite savo mėgstamą mikrofoną norimam garsui
Naudokite savo mėgstamą mikrofoną norimam garsui

Mikrofono jungtis ir kelių sąsajų jungtis leidžia pasirinkti, kokį mikrofoną naudoti, kad gautumėte būtent tokį garsą, kokio norite.

Atkurkite pasaulį savo vaizduose

„ZV-1“ sukurtas siekiant sutelkti paprastumą ir galią bei atverti kūrybines galimybes, tokias plačias, kaip ir jūsų vaizduotė.

Dinaminis vaizdo įrašas naudojant sulėtinto vaizdo efektą
Dinaminis sulėtinto vaizdo įrašas

Padarykite kiekvieną judesį labiau kinematografišką, naudodami stipriai sulėtinto vaizdo įrašo efektą, ir užfiksuokite trumpiausius akimirksnius, atkurdami iki 40 kartų sulėtintą vaizdą.

Dideli intervalai šiam kino efektui
Dideli intervalai šiam kino efektui

Interv. fotografavimo rež. automatiškai fiksuojamos vaizdų sekos kas 1–60 sek., iš kurių kompiuteryje galima kurti didelių intervalų kinematogr. įrašus, vaizduojant kaip vanduo plaukiančius debesis, o dienų tėkmę parodant per kelias sek.

Išgaukite nuostabias nuotraukas, kaip ir jūsų vaizdo įrašai
Nuostabios nuotraukos, kaip ir jūsų vaizdo įrašai

„ZV-1“ yra viskas, ko reikia fiksuojant puikius vaizdus jūsų laiko juostai ir vaizdo įrašų miniatiūroms. Ryškus „ZEISS®“ 24–70 mm objektyvas sufokusuoja šviesą į didelį 1.0 tipo „Exmor RS™ CMOS“ vaizdo jutiklį, o visa tai telpa galingame „BIONZ X™“ vaizdų procesoriuje.

Išreikškite save kūrybiniais efektais
Išreikškite save kūrybiniais efektais

Vaizdo efektai ir kūrybiniai stiliai suteikia beveik neribotas vaizdines galimybes – nuo paprastų vienspalvių ir dalinių spalvų efektų iki sudėtingų miniatiūrinių efektų.

Filmuokite ir lengvai bendrinkite

Nebereikia daryti kompromisų savo vaizdų kokybei, kad galėtumėte greitai dalintis turiniu iš savo išmaniojo telefono kameros. „ZV-1“ išgausite nuostabius vaizdus, o ryšys yra sklandus, tad skelbti turinį yra paprasčiau.

Perkelkite filmus į savo išmanųjį telefoną iškart
Perkelkite filmus į savo išmanųjį telefoną iškart

Nemokama „Imaging EdgeTM Mobile“ programėlė, skirta „iOS“ ir „Android“ leidžia akimirksniu perkelti, redaguoti ir įkelti vaizdus, nufilmuotus „ZV-1“, į socialinių tinklų platformas, kur bebūtumėte.

Puikiai tinka visoms platformoms
Puikiai tinka visoms platformoms

Naudokite „Movie Edit“ papildinį, jei norite pritaikyti patobulintą stabilizavimą ypač virpantiems kadrams, arba keiskite įrėminimą ir apkarpykite vaizdo įrašą, kad jo kraštinių santykis būtų įprastas socialiniame tinkle.

Lengvai filmuokite vertikalios padėties filmus mobiliesiems
Lengvai filmuokite vertikaliai mobiliesiems

Automatiškai žymėdami vertikalios padėties vaizdo įrašus, galite įkelti išmaniųjų telefonų ekranams pritaikytą turinį.

Sukurta vaizdo tinklaraščių kūrimui

„ZV-1“ dizainas leidžia lengvai kurti asmenukes ir vaizdo tinklaraščių turinį. Iki smulkiausios detalės „ZV-1“ yra visa tai, kas padeda jums kurti įkvepiantį turinį. 

Pažvelk į save geriausiu būdu

Kintamo kampo LCD jutiklinis ekranas atsilenkia horizontaliai, todėl puikiai tinka asmenukėms ir vaizdo tinklaraščiams. Jame nėra prievadų, mikrofonų ir tvirtinimo jungčių, tad kadrai pavyksta tikslūs, o darbas sklandus, net priešais kamerą.

Iš karto matysite, ar įrašote
Iš karto matysite, ar įrašote

Paprasta matyti, ar filmuojate, nes įrašymo lemputė kameros priekyje ryškiai šviečia. Ją lengva išjungti, jei norite. Niekada daugiau netyčia nepamiršite paspausti įrašymo mygtuko.

Optimizuota rankenėlė asmenukėms
Optimizuota rankenėlė asmenukėms

Gilesnė, pritaikytos formos rankena yra patogesnė įprastam filmavimui, be to, ji suteikia stabilumo ir sumažina nuovargį kuriant vaizdo tinklaraščius arba darant asmenukes.

Veikia su belaidžio valdymo rankenėlėmis
Veikia su belaidžio valdymo rankenėlėmis

„ZV-1“ yra suderinama su „Sony Bluetooth®“ belaide filmavimo rankenėle „GP-VPT2BT“, kuri suteikia galimybę be laidų valdyti priartinimą, įrašymą ir dar daugiau, taip pat gali būti išskleidžiama į mini trikojį stabiliems laisvų rankų kadrams.

Fotografuokite kaip profesionalas

Nešiokite savo kišenėje profesionalios kokybės stulbinančio 4K HDR detalumo vaizdo įrašą ir galingus ekspozicijos įrankius, užtikrinančius įspūdingą turinį.

Profesionalios 4K HDR filmų funkcijos
Profesionalios 4K HDR filmų funkcijos

„ZV-1“ įrašo nepaprastai išsamų 4K HDR vaizdo įrašą, naudojant 1,7x pikselių imtį, kad galėtumėte užfiksuoti realybę be jokių kompromisų.

„S-Log“ gama profesionaliems darbams
„S-Log“ gama profesionaliems darbams

„S-Log2“ ir „S-Log3“ gama valdiklius kameroje galima suderinti ir lanksčiau derinti spalvas bei įvairius vaizdo profilio parametrus, nepriekaištingam estetiškumui sukurti.

Integruotasis ND filtras
Integruotasis ND filtras

Neutralaus tankio (ND) filtras atveria kūrybinių galimybių, naudojant vaizdo įrašų ekspozicijos valdymą, sustiprinamas lauko gylis ir įgalinamas magiškas lėto užrakto vandens, šviesos ir judesio vaizdavimas.

Kameros funkcijos ir turinio kūrimo pagrindai

Peržiūrėkite „ZV-1“ funkcijas, skirtas vaizdo tinklaraščių ir turinio kūrimui.

„ZV-1“ funkcijų apžvalga

Peržiūrėkite šią išsamią „ZV-1“ funkcijų apžvalgą vaizdo įraše.

„Imaging Edge Desktop“
„Imaging Edge Desktop™“

Tobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge Desktop“. „Remote“ tiesiogiai valdykite ir stebėkite fotografavimą komp. ekrane; „Viewer“ greitai peržiūrėkite, įvertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš didelių bibliotekų; „Edit“ leidžia RAW duomenis paversti aukštos kokybės nuotraukomis. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

„Capture One“, skirta „Sony“
„Capture One“, skirta „Sony“

„Capture One Express“ (skirta „Sony“) yra nemok. apdovanota redagavimo progr. įranga su RAW apd., lengvo tv. ir galingais red. įrankiais. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“), gausite dar daugiau red. įr. ir fot. susiejus įrangą galimybių.

Vaizdo pokalbio dideliame BRAVIA ekrane su prijungta kamera vaizdas
Mėgaukitės vaizdo pokalbiais dideliame BRAVIA ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima dideliame ekrane prijungdami kamerą prie BRAVIA televizoriaus.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Techniniai duomenys ir funkcijos

„ZV-1“ skirtas kurti turinį su asmenukėms patogiu kintamo kampo LCD ekranu, korpuso rankena ir įrašymo lempute. Kryptinis 3 kapsulių mikrofonas su vėjo ekranu aiškiai išskiria jūsų balsą ir fiksuoja mažiau vėjo triukšmo; o „Bokeh“ jungiklis ir „Product Showcase Setting“ vaizdo įrašus padaro įdomesnius, naudojant mažiau pastangų.
  • Didelis 1.0 tipo „Exmor® RS CMOS“ vaizdo jut.

  • „BIONZ XTM“ vaizdo apdorojimo modulis

  • 4K filmavimas

  • Kryptinis 3 kapsulių mikrofonas su vėjo ekranu

  • Kintamo kampo LCD ekranas, korpuso rankena ir įrašymo lemputė

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) „Exmor RS®“ CMOS jutiklis, vaizdo formatas 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 20,1 megapikselių
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO 100–12 800, pasirenkama apatinė / viršutinė riba), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO 64/80), kelių kadrų NR: automatinis (ISO 100–12 800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 / 6 400 / 12 800 / 25 600
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako