RX1R II

Viso kadro. Delno dydžio.

Šis kompaktinis skaitmeninis fotoaparatas su 42,4 MP 35 mm viso kadro jutikliu leis lengvai užfiksuoti geresnės kokybės vaizdus, kad ir kur būtumėte.

„PREMIUM“ KOKYBĖS KOMPAKTINIAI

RX1R II profesionalus kompaktiškas fotoaparatas su 35 mm jutikliu

DSC-RX1RM2
RX1R II profesionalus kompaktiškas fotoaparatas su 35 mm jutikliu nuotrauka

RMK

€ 4 300,00

(įsk. PVM)
Išskirtinis viso kadro kompaktinis fotoaparatas

Raiška pasiekia aukščiausias galimybes

Viso kadro CMOS jutiklis ir fiksuoto objektyvo konstrukcija pasiekia naujas aukštumas RX1R II kompaktiškame fotoaparate su 42,4 megapikselio raiška ir moderniu vaizdo apdorojimu. Greitas AF, įtraukiamas elektroninis vaizdo ieškiklis ir pirmas pasaulyje optinis reguliuojamas žemųjų dažnių filtras pademonstruoja, kaip sklandžiai gali būti suderintos aukščiausios charakteristikos ir visapusiškas patogumas.

Vaizdo apdorojimo naujovės
Vaizdo apdorojimo naujovės

Didelės raiškos, viso kadro 42,4 megapikselio jutiklis, BIONZ X ir ZEISS® objektyvas užtikrina išskirtinį vaizdo detalumą.

Greitas, tikslus hibridinis AF
Greitas, tikslus hibridinis AF

Jo 399 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų gerokai padidina AF greitį ir aprėptį.

Pirmas tokio tipo žemųjų dažnių filtras
Pirmas tokio tipo žemųjų dažnių filtras

Optimizuokite nuotraukų kokybę valdydami žemųjų dažnių filtro efektą pagal fotografavimo sumanymą ar situaciją.

Įtraukiamas „XGA OLED Tru-Finder™“
Įtraukiamas „XGA OLED Tru-Finder™“

Su ZEISS® T* danga, taip pat dideliu 0,74 karto išdidinimu, raiška ir kontrastu.

Pakreipiamas LCD ekranas
Pakreipiamas LCD ekranas

Palenkiamas aukštyn apytiksl. 109 laipsnių, žemyn apytiksl. 41 laipsnių, užtikrina didesnį fotografavimo kampo lankstumą.

„Sony“ | Nuotraukų galerija
Išskirtinė vaizdo kokybė

Stebinantis didelės raiškos gylis

42,4 megapikselio iš galo apšviestas 35 mm viso kadro „Exmor R®“ CMOS jutiklis, modernus „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimo procesorius ir fiksuoto objektyvo konstrukcija užtikrina neprilygstamą raišką ir padidintą jautrumą. Dėl šių technologinių privalumų nuotraukos bus išskirtinai raiškios, natūralios ir gerai eksponuotos nuo centro iki pat kraštų, nesvarbu, kokios būtų fotografavimo sąlygos.

Geresnis AF greitis, tikslumas ir aprėptis

Su 399 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškais

RX1R II įdiegta greita hibridinio AF sistema su moderniomis fazės ir kontrasto aptikimo galimybėmis užtikrina neįprastai greitą, tikslų didelio ploto aprėpties automatinį fokusavimą ir sekimą. Galėsite daryti geresnes, aiškesnes nuotraukas kiekviena proga, nepraleisdami nė akimirkos.

Platesnė AF apimtis – greitesnis AF atsakas

399 taškai (fazės aptikimas AF) sutalpinami didelėje vaizdo srityje (apimant beveik pusę viso kadro) ir AF atsakas yra apie 30 % greitesnis.

Platesnė AF apimtis – greitesnis AF atsakas
Sustabdykite akimirką
Sustabdykite akimirką

Naujas AF-C fokusavimo režimas ir iki 5 k./s. nuolatinis fotografavimas kartu su AF sekimu padeda užtikrinti patikimesnį svarbiausių akimirkų fiksavimą.

Pirmasis optinis reguliuojamas žemųjų dažnių filtras

Valdykite LPF efektą, kad išgautumėte norimą nuotrauką

Galite rinktis iš trijų optinio reguliuojamo žemųjų dažnių filtro efekto nustatymų: išjungtas (kai svarbi nuotraukos raiška), aukštas (siekiant sumažinti muaro efektą ir spalvų artefaktus) ir standartinis (šiems prioritetams suderinti). Kiekvienas savo būdu išnaudoja vaizdo jutiklio 42,4 megapikselių raiškos pranašumus perteikiant aukščiausią nuotraukų kokybę, atsižvelgiant į fotografavimo sumanymą ir situaciją.

Dvigubas LPF valdymas suteikia papildomą efektą

Kaip RX1R II užtikrina dvigubą apdorojimą, kuriam kitu atveju reikėtų daugiau nei vieno įprasto fotoaparato? Krintančio šviesos srauto [1] padalijimas valdomas keičiant įtampą, tiekiamą skystiesiems kristalams [3] tarp žemųjų dažnių filtro 1 [2] ir žemųjų dažnių filtro 2 [4] siekiant aktyvinti, išaktyvinti ir keisti žemųjų dažnių filtro efektą. LPF serijos su keičiamais parametrais supaprastina LPF efekto palyginimą.

Modernios naudojimo galimybės

RX1R II yra pakankamai kompaktiškas, kad būtų galima visur pasiimti su savimi, jame įdiegti aptakūs ergonomiški valdikliai, įtraukiamas EVF, atlenkiamas LCD ekranas ir dar daugiau.

Palieskite ir dalykitės
Palieskite ir dalykitės

Naudodami NFC galite paliesti savo „Android“ įrenginiu RX1R II fotoaparatą, kad greitai perkeltumėte nuotraukas ar vaizdo įrašus „Wi-Fi®“ ryšiu.

Prisitaikykite naudodami PlayMemories Camera Apps™
Prisitaikykite naudodami PlayMemories Camera Apps™

Pridėkite funkcijas, kurios atitiktų jūsų kūrybinius poreikius.

*Pastaba. Galimybė naudotis paslaugomis priklauso nuo regiono.

Peržiūrėti daugiau vaizdo įrašų
Peržiūrėti daugiau vaizdo įrašų
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: „Remote“ – fotografuokite nuotoliniu būdu; „Viewer“ – peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – iš RAW duomenų gaukite kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

RX1R II praplečia delne telpančių kompaktiškų RX fotoaparatų asortimentą. Šie patogūs fotoaparatai fiksuoja išskirtinės kokybės vaizdus, turi galinį apšvietimą, apytiksl. 42,4 efektyvių megapikselių, 35 mm viso kadro „Exmor R®“ CMOS jutiklį, 399 taškų židinio plokštumos fazių aptikimo AF diapazoną, įtraukiamą „XGA OLED Tru-Finder™“, optinį reguliuojamą žemųjų dažnių filtrą ir kitų funkcijų.
  • 35 mm viso kadro CMOS jutiklis su foniniu apšvietimu ir 42,4 megapikselių

  • BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis

  • Didelės diafragmos „ZEISS® Sonnar T*“ 35 mm F2 objektyvas

  • Spartus greitas hibridinis AF ir 399 taškai (fazės aptikimas AF)

  • Pirmasis pasaulyje optinis reguliuojamas žemųjų dažnių filtras

Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,9 x 24,0 mm), „Exmor R®“ CMOS jutiklis, kraštinių santykis 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 42,4 MP
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
ISO 100–25600 (1/3 EV žingsniu) (galima padidinti iki ISO 50/64/80/32000/40000/51200/64000/80000/102400), AUTOMATINIS (ISO 100–102400, parenkama aukščiausia / žemiausia riba), Kelių kadrų NR: ISO 100–102400 (1 EV žingsniu), AUTOMATINIS (ISO 100–102400, parenkama aukščiausia / žemiausia riba)
ISO jautrumas (filmai)
ISO 100–25600

Kas sudaro komplektą

NP-BX1 įkraunamų maitinimo elementų pakuotė, Kintamosios srovės adapteris, USB mikrojungties laidas, Dirželis pakabinimui ant peties, Objektyvo dangtelis, Jungties dangtelis, Instrukcijų vadovas, Valymo šluostė, Maitinimo elementų kroviklis, Okuliaro antdėklas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Specialistai sako