RX10 IV

Žaibiškai fokusuokite, priartinkite

Išbandykite RX10, kuriame universalaus fotoaparato galimybės ir vaizdo kokybė pasiekė dar neregėtų aukštumų.

„PREMIUM“ KOKYBĖS KOMPAKTINIAI

RX10 IV su 0,03 sek. AF / 25 k. optiniu priartinimu

DSC-RX10M4
RX10 IV su 0,03 sek. AF / 25 k. optiniu priartinimu nuotrauka

RMK

€ 2 000,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Itin greitas AF, puikiai pritaikytas itin dideliam priartinimo diapazonui

Dabar užfiksuoti dar įspūdingesnes nuotraukas ir kurti nepakartojamus filmus pasitaikius kiekvienai progai yra daug paprasčiau. RX10 IV yra ne tik tvirtas, išmanus bei kompaktiškas universalus įrenginys, bet ir įspūdingomis naujovėmis pasižymintis fotoaparatas, net profesionalus žavintis itin greita savo klasės AF sistema, legendine optika, išliekančia visame 25 k. priartinimo intervale, nepakartojamo tikslumo, galingo vaizdo apdorojimo funkcijomis ir dar daugiau. 

RX10 IV nuotraukų galerija

Didžiulis AF šuolis
Didžiulis AF šuolis
Atlikite geriausius veiksmus
Atlikite geriausius veiksmus
Didelė raiška plačiame priartinimo intervale
Didelė raiška plačiame priartinimo intervale
Filmais išreikškite daugiau
Filmais išreikškite daugiau
Profesionalus veikimas
Profesionalus veikimas 
Didžiulis AF šuolis
Žmonių akių aptikimo AF realiuoju laiku
Žmonių akių aptikimo AF realiuoju laiku

Gražių „Sony“ portretų paslaptis – pažangi akių aptikimo ir sekimo technologija. Realaus laiko AF aptinka žmogaus akis ir išlaiko fokusavimą objektui judant, tad galite nevaržomi komponuoti kadrą.

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku
Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku

Tie patys akių aptikimo algoritmai, kurie padeda fotografuoti puikius žmonių portretus, pritaikyti ir gyvūnams, kad pavyktų gražiai nufotografuoti gyvūnų portretus ir laukinės gamtos kadrus.

Pažangus valdymas tiesiog palietus

Pažangesnis fokusavimo valdymas prisilietus net ir fotografavimo metu

Pavyzdinis RX10 IV pasižymi intuityvesniu ir lankstesniu fokusavimo valdymu, pasiekiamu vos vienu prisilietimu. 

Jutiklinės planšetės AF – pasirenkami fok. taškai
Jutiklinės planšetės AF – pasirenkami fok. taškai

Slinkite pirštu ir keiskite fokusavimą. Itin patogu žiūrint per vaizdo ieškiklį. 

Fokusuokite liesdami – bakstelėkite kitą objektą
Fokusuokite liesdami – bakstelėkite kitą objektą

Tiesiog palieskite LCD ekraną ir fokusuokite pasirinktą objektą.

Greitesnis ir įvairesnis automatinio fokusavimo valdymas

Išplėstas ir pagerintas AF valdymas

Jutiklinis ekranas ir kitos automatinio fokusavimo naujovės leidžia optimaliai išnaudoti nepakartojamą sparčiojo hibridinio AF sistemos greitį, tikslumą ir universalumą fotografuojant vietoves, fotografuojant nepertraukiamai ar stipriai priartinus vaizdą. 

Fokusavimo diapazono ribotuvas
Naudoti parengtas fokusavimo diapazono ribotuvas

Šis ribotuvas leidžia greičiau sufokusuoti vaizdą pagal atstumą iki objektų.

AF-A režimas
AF-A režimas automatiškai optimizuoja AF režimą

Taip pat automatiškai įjungia vienos srities AF arba nuolatinio AF sekimo funkciją, atsižvelgiant į tai, kuri optimalesnė.

Naudojant AF-ON, nereikės pusiau nuspausti užrakto
Naudojant AF-ON, nereikės pusiau nuspausti užrakto

Ši funkcija suteikia galimybę akimirkas fiksuoti iš karto, dalinai nespaudžiant mygtuko.

Atlikite geriausius veiksmus
Nuolatinis fotografavimas iki 24 kadrų per sekundę

Nepertraukiamai fiksuokite svarbiausias net ir greito veiksmo akimirkas. RX10 IV pasižymi didelės spartos parengtiniu LSI ir itin galingu BIONZ X™ vaizdo apdorojimo moduliu, suteikiančiu galimybę fotografuoti nuolatos, net ir naudojant AF / AE sekimą, maždaug iki 24 kadr./sek. arba iki 249 kadrų vienu metu.

Spartus fotografavimas iki 24 kadr./sek. ir AF / AE sekimas
Spartus fotografavimas iki 24 kadr./sek. ir AF / AE sekimas

Patobulinta funkcija su kokybiškesnio fotografavimo galimybe

Net ir nepertraukiamai 24 kadr./sek. greičiu nufotografuoti vaizdai, peržiūrimi elektroniniame vaizdo ieškiklyje atrodo išskirtinai tolygiai ir ryškiai, o ekrano delsa fotografavimo metu išlieka minimali.  

Tylus elektroninis užraktas

Be menkiausio garso fotografuokite tokias scenas, kurioms reikalinga tyla 

Įrašykite tiesioginius renginius, akimirkas iš laukinės gamtos ir veiksmą be jokio blaškymosi, nustatę elektroninio užrakto tylaus fotografavimo funkciją. 1/32 000 sek. greitį pasiekiantis užraktas taip pat sumažina vaizdo iškraipymą.

Tylus elektroninis užraktas
Didelė raiška plačiame priartinimo intervale
Universalus stebuklas

„Sony“ RX10 IV teikiamas kartu su nepaprastai didelės diafragmos objektyvais ir moderniausiu BIONZ X procesoriumi, todėl raiška išlieka didelė iki pat vaizdo kraštų, galima išgauti nuostabų „bokeh“ efektą, fiksuoti stabilius stambaus plano vaizdus ir dar daugiau. Kiekvienos nuotraukos ir filmo vaizdo kokybė, net ir filmuojant didžiausiu greičiu, yra nepaprastai aukšta ir tokia pat įspūdinga, kaip ir visas nepakartojamas „Cyber-shot“ įrenginys.

Optinio tobulumo siekis

Nepriekaištingi vaizdai, pasižymintys išskirtiniais tobulumo elementais 

Integruotas „ZEISS® Vario-Sonnar T*“ 24–600 mm F2,4–4 galingai didinantis kintamo židinio nuotolio objektyvas leidžia išgauti tobulą kontrastą ir ryškumą kiekviename kadre, fotografuojant itin plačiu kampu ar stipriai priartinus vaizdą. 

Optinio tobulumo siekis
Modernus BIONZ X
Modernus BIONZ X

Geriausias vaizdų apdorojimas, nei bet kada anksčiau 

Pažangus BIONZ X vaizdo procesoriaus algoritmas pagerina vaizdo kokybę patobulindamas raišką, sumažindamas triukšmą ir perteikdamas tikrovę taip įvairiai ir subtiliai, kokia jį iš tikrųjų yra.

Filmais išreikškite daugiau

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

4K raiškos filmavimui skirtas spartus hibridinis AF

Profesionalios klasės charakteristikos – dar profesionalesni rezultatai

Dėl spartaus hibridinio AF automatiškai sufokusuojama greičiau ir tiksliau, o 4K filmų (QFHD: 3 840 x 2 160) įrašymas su visų pikselių nuskaitymu nesujungiant pikselių užtikrina, kad medžiaga bus pakankamai didelės raiškos, kad atitiktų net ir profesionalų lūkesčius.

Stipriai sulėtintas vaizdas, pagautas teleobjektyvu

Ilgesnė maksimali fotografavimo trukmė

Populiarioji stipriai sulėtinto vaizdo funkcija buvo dar patobulinta, gerokai pailginant maksimalią fotografavimo trukmę (iki 4 sek. pirmenybės kokybei režimu ir iki 7 sek. fotografavimo laiko pirmenybės režimu). Netgi tokiais atvejais, kai fotografuojami laukiniai gyvūnai ar sportas ir galimas tik ilgas kadras, pasirinkus kraštutinę teleobjektyvo nuostatą – 600mm įmanoma užfiksuoti įspūdingą stipriai sulėtinto vaizdo filmuotą medžiagą, kai objektai fiksuojami stambiu planu.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Profesionalus veikimas 
Valdykite prisiliesdami

Fokusavimas, stebėjimas, nustatymų reguliavimas ir kitos svarbios funkcijos ne tik visuomet atliekamos natūraliai, bet ir yra sukurtos taip, kad būtų pritaikytos profesionaliai veiklai.  

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: „Remote“ – fotografuokite nuotoliniu būdu; „Viewer“ – peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – iš RAW duomenų gaukite kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Itin greitas AF (0,03 sek.), iki 24 kadr./sek. su AF/AE sekimo ir nuolatinio fotografavimo funkcija, 24–600 mm F2.4-4 objektyvas ir „Exmor RS™“ jutiklis – viskas viename fotoaparate.
  • „ZEISS® Vario-Sonnar T“* 24–600 mm itin spartus didelės raiškos kintamo židinio nuotolio objektyvas su F2.4–4 dydžio diafragma

  • Apytiksl. 20,1 efektyvaus megapikselio 1.0 tipo sluoksniuotasis fazės aptikimo AF „Exmor RS™“ CMOS jutiklis su DRAM mikroschema

  • BIONZ X™ vaizdo apdorojimo modulis – išskirtinis detalių atkūrimas ir triukšmo mažinimas

  • 0,03 sek. AF greitis su 315 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų

  • Iki 24 kadr./sek. nuolatinis fotografavimas su AF / AE iki 249 kadrų

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) „Exmor RS®“ CMOS jutiklis, vaizdo formatas 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 20,1 megapikselių
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO 100–12 800, pasirenkama apatinė / viršutinė riba), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO 64/80), kelių kadrų NR: automatinis (ISO 100–12 800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 / 6 400 / 12 800 / 25 600
ISO jautrumas (filmai)
Automatinis: (ISO lygis 100–12 800, pasirenkama apatinė / viršutinė riba), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800

Kas sudaro komplektą

Įkraunamos baterijos pakuotė NP-FW50, Kintamosios srovės adapteris (AC-UUD12), USB mikrojungties laidas, Dirželis pakabinimui ant peties, Objektyvo dangtelis, Jungties dangtelis, Objektyvo gaubtas, Okuliaro taurė, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Specialistai sako