RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai
RX10 II su 24–200 m F2,8 objektyvu vaizdai

Funkcijos

20,2 MP (efektyvių) 1.0 tipo „Exmor RS®“ CMOS jutiklis

Pirmasis pasaulyje 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS vaizdo jutiklis su DRAM lustu leidžia fiksuoti iki 40 k. sulėtintą vaizdą naudojant iki 1 / 32 000 didelės spartos užraktą. Tai žmogui nesuvokiama. Patobulinta grandinė geriau apdoroja signalus ir pasižymi net penkis kartus greitesniu nuskaitymu, nei įprastuose modeliuose.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Skaitmeniniai fotoaparatai konvertuoja jų jutiklių užfiksuotą šviesą į skaitmeninius vaizdus. Šį konvertavimą atliekantis modulis yra toks pat svarbus kaip ir objektyvas bei jutiklis, RX10 II naudojamas didelės spartos BIONZ X procesorius, kad fotografuodami ir filmuodami galėtumėte mėgautis detalėmis, tikroviškais vaizdais, sodresniais atspalviais ir mažesniu triukšmu.

Šviesus ZEISS® Vario-Sonnar® T* F2,8 kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ZEISS Vario-Sonnar® T* kintamojo židinio nuotolio objektyvas užtikrina pastovią F2,8 didelę diafragmą 24–200 mm vaizdo priartinimo diapazone. Sudarytas iš 7 asferinių elementų, šis objektyvas fiksuoja puikius stambaus plano vaizdus ir paverčia filmus bei nuotraukas tikrais meno šedevrais. Profesionalus rankinio reguliavimo žiedas veikia kaip priartinimo ir diafragmos valdiklis (spragtelėjimas gali būti įjungtas arba išjungtas, kad veiktų tyliai) ir t. t.

Tiesioginis 4K filmų įrašymas naudojant tik kamerą

RX10 II galima įrašyti tikslius 4K filmus tiesiogiai į atminties kortelę, kuri dedama korpuse, tuo pačiu sumažinant sujudinimus ir muaro efektą. Pažangi LSI technologija geba apdoroti didelius duomenų kiekius nuskaitant visus pikselius dideliu greičiu, todėl naudojantis šia kamera sumažinamas vaizdo iškraipymas dėl banguojančio užrakto efekto.

Labai sulėtintas vaizdas (iki 40 k.)

Naudojantis režimų ratuku pasirenkant HFR, lengva kurti sulėtinto vaizdo filmus, kuriuose užfiksuojama kiekviena veiksmo sekundė. Pasirinkite 960/1 000 kadr./sek., 480/500 kadr./sek. arba 240/250 kadr./sek. fotografavimo kadrų dažnį (NTSC / PAL), kad užfiksuotumėte greitai judantį objektą. Naudojant 240/250 kadr./sek. dažnį vaizdo kokybė prilygsta „Full HD“, o naudojant 480/500 kadr./sek. kokybės režimą – HD. Naudojant pabaigos paleidimo mechanizmą galima užfiksuoti 2 arba 4 sekundes prieš paspaudžiant mygtuką MOVIE ir taip užfiksuoti lemiamas akimirkas.

1/32 000 sek. greičio užraktas su apsauga nuo iškraipymo

Iki 1/32 000 sek. greičiu veikiantis užraktas su apsauga nuo iškraipymo mažina vaizdo iškraipymus, kurių atsiranda dėl banguojančio užrakto efekto. Išskirtinai greitai veikiantis užraktas suteikia galimybę daryti nuotraukas su foniniu defokusavimu naudojant didelį diafragmos nustatymą net esant ypač ryškiai šviesai (maks. EV19 ).

Greitas ir tikslus automatinis fokusavimas iki 0,09 sek.

RX10 II AF veikimas pasiekia greitį iki 0,09 sek.. Kad galėtumėte užtikrintai fiksuoti akimirkas naudodami užraktą, pritaikomas objektyvas turi greitą ir patikimą „Direct Drive“ ultragarso bangų variklį (SSM), kuris padeda sklandžiai ir kokybiškai sufokusuoti, naudojant kartu su greitu išmaniuoju AF.

Iki 14 kadr./sek. nepertraukiamas fotografavimas su sumažintu juodu plotu

Dėl itin didelio greičio vaizdo jutiklio ir nepaisant 20,2 MP didelio pikselių skaičiaus, fotoaparatas išsiskiria itin didele nuskaitymo sparta, kad galėtumėte nuolat fotografuoti iki 14 kadr. / sek.. Užfiksuokite akimirką tetrunkančias žavingas akimirkas arba veido išraiškas.

Ryškus XGA OLED „Tru-Finder“ įkvepiančiam fotografavimui

Didelio kontrasto elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) užtikrina didžiulę raišką, prilygstančią 2 359 tūkst. taškų. Stulbinanti raiška ir savęs apšvietimas padeda parodyti subtiliausias detales, kad galėtumėte tiksliai komponuoti.

Profesionalus valdymas ir funkcijos

Pasikliaukite profesionaliu valdymu naudodami rankinio valdymo žiedą ir kelių sąsajų jungtį (MI), kad ateityje galėtumėte išplėsti galimybes naudodami įvairius pažengusiems fotografams skirtus priedus. Lengvas magnio lydinio pagrindas ir dulkėms / drėgmei atspari valdymo detalių (valdiklių ir mygtukų) konstrukcija – geriausias pasirinkimas fotografuojant lauke esant ekstremalioms sąlygoms.

Junkitės prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vienu prisilietimu

Naudodamiesi atsisiųsta programa „Imaging Edge Mobile“, integruotu „Wi-Fi“ ir NFC™ (artimojo lauko ryšio technologija) iškart perkelsite nuotrauką arba filmą į „Android™“ išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tiesiog prilietę jį fotoaparatu. Vienu palietimu galima suaktyvinti „Smart Remote Embedded“ ir nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą iš mobiliojo įrenginio – paleisti ar sustabdyti filmavimą.

Sužinoti daugiau

„PlayMemories Camera Apps“ palaikymas (PMCA)

Džiaukitės fotoaparatu, kuris laikui bėgant darosi vis funkcionalesnis. Rinkitės iš vis platesnio „PlayMemories Camera Apps“ programų asortimento , kuris padės valdyti nuotoliniu būdu, taikyti nuotraukų ir vaizdo įrašų efektus bei dar daugiau. Jas įdiegti labai paprasta naudojantis kompiuteriu ar per fotoaparato „Wi-Fi®“ ryšio funkciją.

Išsami informacija

Rinkitės profesionalų kokybės XAVC S ar AVCHD filmus

Tikriems vaizdo grafams XAVC S formatas užtikrina aukštos kokybės filmų suglaudinimą ir minimalų triukšmą net ir scenose, kuriose daug judėjimo. Lengvas redagavimas ir bendrinimas naudojant AVCHD formatą. Šiame fotoaparate naudojamas 4K kodekas, kuris palaiko 4K , filmų įrašymą iki 100 Mbps ir papildomai įgalina „Full HD“ vaizdų įrašymą.

Įvairios filmavimo funkcijos pravers ir profesionalams

Galite naudotis įvairiomis filmavimo funkcijomis, tarp kurių rasite vaizdo profilio (kuri filmo veikėjus nustato pakeisdama pagrindinius parametrus, pvz., chromogeninius efektus ir perėjimų reguliavimą), „S-Log2“ gamos (išplečia dinaminį įrašo diapazoną, kad nebūtų spindinčių išryškintų ar užjuodintų sričių), TC/UB, įrašymo valdymo, dvigubo įrašymo ir kitos funkcijos.

Platus ISO jautrumų pasirinkimas leidžia fiksuoti beveik bet kur

Jautrumas siekia net ISO 12800, todėl vaizdai bus ryškesni, net kai tamsu. Automatinio ISO režimas tinkamiausią nustatymą nustatys automatiškai, o rankiniu būdu galėsite pasirinkti net ISO 80 jautrumą. Be to, fotoaparate galite nustatyti mažesnį užrakto greičio apribojimą, kai įjungiamas automatinio ISO nustatymas.

Patogus pritaikomas mygtukas

Naudodami pritaikomą (C) mygtuką galite užprogramuoti vieną iš 40 galimų funkcijų ir geriau pritaikyti fotoaparatą savo fotografavimo stiliui. Šiam mygtukui priskyrę dažnai naudojamą funkciją ar pageidaujamą nustatymą juo galite greitai pasinaudoti. Pasirinktą funkciją galėsite greitai pasiekti, todėl naudojimasis fotoaparatu bus spartesnis ir intuityvesnis.

Dvigubas įrašymas – fotografuokite filmuodami

Fiksuokite 17MP nuotraukas įrašydami filmą. Šiuo fotoaparatu galite fiksuoti puikias ir kokybiškas nuotraukas, net kai įrašote filmą. Integravus naują automatinę dvigubo įrašymo paleidimo funkciją, įrašant filmą fotoaparatu galima automatiškai fiksuoti nuotraukas. Pasirinkite aukštą / standartinį / žemą automatinio dvigubo įrašymo paleidimo dažnį.

Patobulintos įvairios užrakto funkcijos

Patobulintos su užraktu susijusios funkcijos. Pavyzdžiui, automatinio laikmačio funkcija dabar palaiko ir fotografavimą serijomis, todėl ją galėsite naudoti ir tada, kai užrakto mygtuko negalėsite paspausti patys. Fotografavimo serijomis kadrų skaičius padidintas iki devynių.

Ryškus stebėjimas

Funkcija, kuria, pvz., padidinamas vaizdo ryškumas, gali būti priskirta pritaikomam mygtukui, kad galėtumėte ją lengvai pasiekti fotografuodami žvaigždėtą dangų arba kitokias tamsias scenas.

Pagalbinės MF priemonės ir paryškinimo funkcijos tikslesniam fokusavimui

Šios funkcijos leidžia tiksliai sureguliuoti ir nustatyti pageidaujamą fokusavimą. Pagalbinė rankinio fokusavimo (MF) priemonė padidina fokusuojamas sritis, kad jas galėtumėte sureguliuoti tiksliau, o išryškinimo funkcija pasirinkta spalva paryškina ryškiausias ar geriausiai sufokusuotas sritis, kad būtų lengviau pasitikrinti, ar reikia fokusuoti papildomai.

Fiksuojamasis AF – daugiau fotografavimo galimybių

Tiesiog paspauskite užrakto mygtuką iki pusės ir įjunkite fiksavimo AF . AF kadro dydis nustatomas automatiškai, kad atitiktų fotografuojamo objekto dydį, būtų geresnės sekimo charakteristikos ir kad išnaudotumėte kiekvieną fotografavimo galimybę.

„Remote Camera Control“ palaikymas

Fotoaparatą prijungę prie kompiuterio per USB jungtį galite pasinaudoti „Remote Camera Control“ programa ir iš kompiuterio juo fotografuoti arba keisti nustatymus. Jums tereikia atsisiųsti jūsų kompiuteriui tinkamą „Remote Camera Control“ programos versiją.

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Fotografuokite geriau naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas. Naudokite funkciją „Remote“ (nuotolinis valdymas), kad valdytumėte fotografavimą nuotoliniu būdu; Su „Viewer“ (žiūryklė) galėsite greitai peržiūrėti, vertinti ir pasirinkti nuotraukas iš didelių vaizdų bibliotekų; „Edit“ (redagavimas) leis RAW duomenis paversti aukštos kokybės nuotraukomis, kurias galėsite perduoti. Naudokitės „Sony“ RAW failų pranašumais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Sužinoti daugiau

Specifikacijos

Panaudojus naująjį CMOS jutiklį su atmintimi, kuris išsiskiria 4K, 1/32 000 itin didelio greičio užraktu, laibai sulėtintu vaizdu ir kt., RX10 II puikiai tiks rimtiems fotografams, kurie fotografuoja keliaudami. Objektyvas su didele diafragma, plačios mastelio keitimo galimybės ir kitos svarbios funkcijos yra perimtos iš RX10.
  • 20,2 MP 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS vaizdo jutiklis su DRAM lustu

  • „ZEISS® Vario-Sonnar® T“* 24–200 mm objektyvas su 2.8 diafragma

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • 4K , „Ultra HD“ – keturis kartus detalesnis vaizdas nei „Full HD“

  • Iki 40 k. sulėtintas vaizdas

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 mm x 8,8 mm) „Exmor® RS“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
20,2 MP
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis: (ISO 100–12 800, pasirenkama apatinė / viršutine riba), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO64/80); Keleto kadrų triukšmų sumažinimas: Automatinis (ISO 100–12800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Kas sudaro komplektą

Įkraunamos baterijos pakuotė NP-FW50, Kintamosios srovės adapteris (AC-UB10C/UB10D), USB mikrokabelis, Dirželis pakabinimui ant peties,Objektyvo dangtelis, Jungties dangtelis, Objektyvo gaubtas, Okuliaro taurė, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka