„PREMIUM“ KOKYBĖS KOMPAKTINIAI

RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis

DSC-RX100M4
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis nuotrauka

RMK

€ 950,00

(įsk. PVM)
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai
RX100 IV – įspūdingas greitis ir atmintis, 1,0 col. sluoksniuotasis CMOS jutiklis vaizdai

Funkcijos

„ZEISS® Vario-Sonnar® T*“ objektyvas užtikrina aukštą kokybę

Didelio skersmens „ZEISS Vario-Sonnar® T*“ 24–70 mm F1.8–2.8 objektyvu galite fiksuoti plačiakampius iki 24 mm vaizdus. Maksimali F2.8 šviesumo diafragma teleobjektyvo nustatymu padeda apsisaugoti nuo fotoaparatų sujudinimų ir objekto liejimo, todėl galėsite užfiksuoti nuostabių kadrų (pvz., portretų) su gražiu foniniu defokusavimu. ZEISS T* danga mažina dvejinimą ir atspindžius.

20,1 (efektyvaus) MP 1.0 tipo „Exmor RS®“ CMOS jutiklis

Pirmasis pasaulyje 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS vaizdo jutiklis su DRAM lustu leidžia fiksuoti iki 40x sulėtintą vaizdą ir naudoti iki 1/32 000 itin greitai veikiantį užraktą. Didesnė grandinė užtikrina didesnį signalų apdorojimo našumą ir daugiau nei penkis kartus spartesnį duomenų nuskaitymą nei įprastuose modeliuose.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Skaitmeniniai fotoaparatai užfiksuotą šviesą jutikliais paverčia skaitmeniniu vaizdu. Kadangi modulis, kuris atlieka šį pakeitimą, yra toks svarbus kaip ir objektyvas ar jutiklis, RX100 IV yra didelės spartos BIONZ X procesorius, kuris padeda užfiksuoti natūraliai detalius, tikroviškus vaizdus, aiškesnius tonų perėjimus ir sumažina triukšmų fotografuojant ar filmuojant.

Net 40x sulėtintas vaizdas

Naudodami režimų ratuką pasirinkite HFR – lengvai kurkite stipriai sulėtintus filmus, kuriuose galima užfiksuoti net menkiausius judesius. Pasirinkite fotografavimo spartą kadrais: 960/1 000 kadr./sek., 480/500 kadr./sek. arba 240/250 kadr./sek. (NTSC/PAL) ir pritaikykite ją prie judančio objekto greitį. Veikiant kokybės pirmumo režimui vaizdo kokybė 240/250 kadr./sek. sparta beveik prilygsta „Full HD“, o esant 480/500 kadr./sek. – HD kokybei. Paleidimo pabaigoje režimu vaizdus pradėti fiksuoti galite 2 ar 4 sekundėmis anksčiau nei paspaudžiamas filmavimo mygtukas MOVIE, todėl galite lengvai užfiksuoti lemiamą akimirką.

1/32 000 sek. greičio užraktas su apsauga nuo iškraipymo

Iki 1/32 000 sek. greičiu veikiantis užraktas su apsauga nuo iškraipymo mažina vaizdo iškraipymus, kurių atsiranda dėl banguojančio užrakto efekto. Išskirtinai greitai veikiantis užraktas suteikia galimybę daryti nuotraukas su foniniu defokusavimu naudojant didelį diafragmos nustatymą net esant ypač ryškiai šviesai (maks. EV19 ).

Iki 16 kadr./sek. nepertraukiamas fotografavimas su mažesniu ekrano pritemimu

Dėl naujo itin spartus vaizdo jutiklio – nepaisant didelės 20,1 MP raiškos pikseliais – fotoaparate duomenys nuskaitomi sparčiau, todėl lengviau pasiekti 16 kadr./sek nepertraukiamo fotografavimo greitį. Tai jums suteikia galimybę užfiksuoti lemiamas akimirkas ir veido išraiškas.

Ryškus XGA OLED „Tru-Finder“ įkvepiančiam fotografavimui

Didelio kontrasto įtraukiamo elektroninio vaizdo ieškiklio (EVF) raiška atitinka 2 359 tūkst. taškų. Įspūdinga raiška ir savaiminis apšvietimas suteikia galimybę atvaizduoti net menkiausias detales ir palengvinti komponavimą. EVF okuliaras yra padengtas ZEISS T* danga, kad būtų sumažinta nepageidaujamų atspindžių ir galėtumėte matyti ryškesnį vaizdą iki pat kampučių.

Valdymo žiedas pažengusiems fotografams

Patogus ant objektyvo įrengtas valdymo žiedas suteikia galimybę naudotis profesionaliu rankiniu valdikliu, kuriuo galite pasirinkti užrakto greitį, diafragmą ir kitus kurti padėsiančius nustatymus — tai dar vienas dalykas, dėl kurio šis fotoaparatas idealiai tiks rimtiems fotografams.

180˚ kampu pakreipiamas LCD ekranas suteikia lankstumo komponuojant

Didelės raiškos 3,0 colių pakreipiamas ekranas puikiai tiks asmenukėms ir vaizdo komponavimui iš aukštai ar žemai. Juo galite pasinaudoti fotografuodami iš aukštai ar žemai, kad būtų lengviau užfiksuoti kūrybiškas kompozicijas.

Greitas AF veikimas padės užfiksuoti lemiamas akimirkas

Fotoaparate panaudotas spartus išmanusis AF su sparčiai veikiančiu, itin tiksliu kontrasto aptikimo automatiniu fokusavimu. Patobulinta α7 serijos aparatuose naudota AF sistema vaizdą fokusuoja atlikdama kuo mažiau objektyvo judesių, numatydama AF diapazoną ir paspartindama objektyvo variklio veikimą, taigi paspartėja sistemos veikimas, o jūs galite užfiksuoti daugiau įsimintinų akimirkų.

Tiesioginis 4K filmavimas fotoaparatu

Naudojantis RX100 IV galite užfiksuoti itin tikslius 4K formato filmus . Be to, įspūdingai tikslius 4K vaizdus su slopinamu muaro efektu ir sujudinimų poveikiu galima fiksuoti duomenis nuskaitant be pikselių kvantavimo ar eilučių praleidimų.

Junkitės prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vienu prisilietimu

Naudodamiesi atsisiųsta „Imaging Edge Mobile“ programa ir integruotuoju „Wi-Fi“ ir NFC™ (artimojo lauko ryšys) iškart perkelsite nuotrauką arba filmą į „Android™“ išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį tiesiog prilietę jį fotoaparatu. Vienu palietimu galima suaktyvinti „Smart Remote Embedded“ ir nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą iš mobiliojo įrenginio – paleisti ar sustabdyti filmavimą.

Sužinoti daugiau

„PlayMemories Camera Apps“ (PMCA) palaikymas

Įsigykite fotoaparatą, kuris laikui bėgant tik tobulėja. Rinkitės iš vis platesnio „PlayMemories Camera Apps“ programų asortimento, kuris padės valdyti nuotoliniu būdu, taikyti nuotraukų ir vaizdo įrašų efektus bei dar daugiau. Jas įdiegti labai paprasta naudojantis kompiuteriu ar per fotoaparato „Wi-Fi®“ ryšio funkciją.

Išsami informacija

Platus ISO jautrumų pasirinkimas leidžia fiksuoti beveik bet kur

Jautrumas siekia net ISO 12800, todėl vaizdai bus ryškesni, net kai tamsu. Automatinio ISO režimas tinkamiausią nustatymą nustatys automatiškai, o rankiniu būdu galėsite pasirinkti net ISO 80 jautrumą. Be to, fotoaparate galite nustatyti mažesnį užrakto greičio apribojimą, kai įjungiamas automatinio ISO nustatymas.

Patogus pritaikomas mygtukas

Naudodami pritaikomą (C) mygtuką galite užprogramuoti vieną iš 40 galimų funkcijų ir geriau pritaikyti fotoaparatą savo fotografavimo stiliui. Šiam mygtukui priskyrę dažnai naudojamą funkciją ar pageidaujamą nustatymą juo galite greitai pasinaudoti. Pasirinktą funkciją galėsite greitai pasiekti, todėl naudojimasis fotoaparatu bus spartesnis ir intuityvesnis.

Dvigubas įrašymas – fotografuokite filmuodami

Fotografuokite 17 MP raiška filmuodami. Šiuo fotoaparatu galite fotografuoti ir užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukas net filmuodami. Nauja automatinė dvigubo įrašymo funkcija leidžia fotoaparatu automatiškai fotografuoti, kai filmuojate. Pasirinkite automatinio dvigubo įrašymo funkcijos dažnį – pasirinkite nustatymą dažnas / standartinis / retas.

Patobulintos įvairios užrakto funkcijos

Patobulintos su užraktu susijusios funkcijos. Pavyzdžiui, automatinio laikmačio funkcija dabar palaiko ir fotografavimą serijomis, todėl ją galėsite naudoti ir tada, kai užrakto mygtuko negalėsite paspausti patys. Fotografavimo serijomis kadrų skaičius padidintas iki devynių.

Ryškus stebėjimas

Pavyzdžiui, šią funkciją, kuri padidina vaizdo šviesumą, galima priskirti pritaikomam mygtukui, kad būtų lengviau ją pasiekti fotografuojant žvaigždėtą dangų ar kitas scenas tamsoje.

Pagalbinės MF priemonės ir paryškinimo funkcijos tikslesniam fokusavimui

Šios funkcijos leidžia tiksliai sureguliuoti ir nustatyti pageidaujamą fokusavimą. Pagalbinė rankinio fokusavimo (MF) priemonė padidina fokusuojamas sritis, kad jas galėtumėte sureguliuoti tiksliau, o išryškinimo funkcija pasirinkta spalva paryškina ryškiausias ar geriausiai sufokusuotas sritis, kad būtų lengviau pasitikrinti, ar reikia fokusuoti papildomai.

Fiksuojamasis AF – daugiau fotografavimo galimybių

Tiesiog paspauskite užrakto mygtuką iki pusės, kad suaktyvintumėte fiksuojamąjį AF . Jis automatiškai sureguliuos numatomą AF kadro dydį pritaikydamas jį prie objekto dydžio, taip pagerindamas sekimo veikimo ir išnaudodamas visas vaizdų fiksavimo galimybes.

Rinkitės profesionalų kokybės XAVC S ar AVCHD filmus

XAVC S formatas, ypač rimtiems vaizdo grafams, suteikia galimybę pasinaudoti menku glaudinimu ir užfiksuoti aukštos kokybės filmus beveik be jokių triukšmų, net jei scenose gausu judančių objektų. Be to, AVCHD formato įrašus lengva redaguoti ar bendrinti. Šiame fotoaparate naudojamas 4K kodekas, palaikantis 4K filmavimą iki 100 Mbps sparta, be to, galite filmuoti ir „Full HD“ raiška.

Įvairios filmavimo funkcijos pravers ir profesionalams

Galite naudotis įvairiomis filmavimo funkcijomis, tarp kurių rasite vaizdo profilio (kuri filmo veikėjus nustato pakeisdama pagrindinius parametrus, pvz., chromogeninius efektus ir perėjimų reguliavimą), „S-Log2“ gamos (išplečia dinaminį įrašo diapazoną, kad nebūtų spindinčių išryškintų ar užjuodintų sričių), TC/UB, įrašymo valdymo, dvigubo įrašymo ir kitos funkcijos.

„Remote Camera Control“ palaikymas

Fotoaparatą prijungę prie kompiuterio per USB jungtį galite pasinaudoti „Remote Camera Control“ programa ir iš kompiuterio juo fotografuoti arba keisti nustatymus. Jums tereikia atsisiųsti jūsų kompiuteriui tinkamą „Remote Camera Control“ programos versiją.

„Capture One“ (skirta „Sony“)

„Capture One Express“ (skirta „Sony“) yra nemokama programinė įranga, skirta paversti RAW duomenis aukštos kokybės vaizdais. „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) galima įsigyti, jei reikia tokių suderinamų funkcijų, kaip vietinis reguliavimas ir fotografavimas susiejus su kompiuteriu.

Sužinoti daugiau

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Fotografuokite geriau naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas. Naudokite funkciją „Remote“ (nuotolinis valdymas), kad valdytumėte fotografavimą nuotoliniu būdu; Su „Viewer“ (žiūryklė) galėsite greitai peržiūrėti, vertinti ir pasirinkti nuotraukas iš didelių vaizdų bibliotekų; „Edit“ (redagavimas) leis RAW duomenis paversti aukštos kokybės nuotraukomis, kurias galėsite perduoti. Naudokitės „Sony“ RAW failų pranašumais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Sužinoti daugiau

Specifikacijos

RX100 IV yra tiesiog sukurtas rimtiems fotografams – naujasis sluoksniuotasis CMOS jutiklis su atmintimi leidžia užfiksuoti stipriai sulėtintus vaizdus, naudotis 1/32 000 itin greitai veikiančiu užraktu, 4K funkcija ir dar daugiau. Dėl unikalaus funkcijų derinio šis fotoaparatas idealiai tiks tiems, kurie ieško antro aparato, papildysiančio modelius su keičiamaisiais objektyvais.
  • 20,1 MP8 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS vaizdo jutiklis su DRAM lustu

  • „ZEISS® Vario-Sonnar® T“* 24–70 mm objektyvas su F1.8–2.8 diafragma

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • Iki 40x sulėtintas vaizdas

  • Užraktas su apsauga nuo iškraipymo – 1/32 000 itin greitai veikiantis užraktas

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) „Exmor RS®“ CMOS jutiklis, vaizdo formatas 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
20,1 MP
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO 125–12 800, pasirenkama apatinė / viršutine riba), 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO80/100), keleto kadrų triukšmų sumažinimas: Automatinis (ISO 125–12800), 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Kas sudaro komplektą

NP-BX1 įkraunamų maitinimo elementų pakuotė, Kintamosios srovės adapteris AC-UB10C/UB10D, USB mikrokabelis, Dirželis pakabinimui ant riešo, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako