KOMPAKTINIAI

DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu

DSC-QX30
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu nuotrauka

RMK

€ 310,00

(įsk. PVM)
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
DSC-QX30 „Lens-style“ fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai

Funkcijos

30x optinis priartinimas / 60x „Clear Image zoom“ – puikūs vaizdai stambiu planu

Užfiksuosite viską: pradedant plačiais kraštovaizdžiais, baigiant toli esančiais objektais – galingas 24 mm* ir teleobjektyvo 720 mm priartinimo diapazonas. Fotoaparato 60x „Clear Image zoom“ priartinimo funkcija skaitmeniniu būdu dukart padidina optinio objektyvo didinimo galimybes, o raiška visiškai nesumažėja, todėl galite užfiksuoti sklandžius, detalius kadrus bet kokiu atstumu.

Užsifiksuojantis automatinis fokusavimas ir ištisinis fotografavimas

Itin ryškios nuotraukos, kuriose vaizdas visada sufokusuotas. Užsifiksuojantis automatinis fokusavimas (AF) automatiškai pakoreguoja fokusavimo srities rėmelio dydį pagal fotografuojamo objekto pobūdį – todėl nuotraukos bus sufokusuotos bet kokiu atveju. Be to, „Lens-Style“ fotoaparatas gali nepertraukiamai fotografuoti didele sparta \iki 10 k./s, ir daryti raiškias 20 MP nuotraukos net fotografuojant greitą veiksmą.

Optinio „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo funkcija

Integruota optinė „SteadyShot“ technologija išlaiko vaizdą stabilų net sujudėjus rankoms. Kompensuodama nedidelius rankų sujudinimus, dėl kurių vaizdas gali susilieti ar būti iškraipytas, „SteadyShot“ užtikrina puikius fotografavimo rezultatus net esant prastam apšvietimui. Įjunkite aktyvų „SteadyShot“ režimą ir filmuokite aiškius bei nesulietus filmus.

Judesio grožis „Full HD“ 60p raiška

Sklandūs ir ryškūs vaizdo įrašai – net sukantis ir filmuojant judančius objektus. Filmuokite 60p režimu didžiausia fotoaparato raiška.

20,4 MP „Exmor®“ CMOS jutiklis detalioms nuotraukoms

Ryškios detalės nuotraukose net fotografuojant prieblandoje. Galinio apšvietimo „Exmor®“ CMOS jutiklis – didelė jautri sritis, kuri užfiksuoja daugiau šviesos bei detalių kiekviename kadre. Fiksuokite detalius vaizdus didele 20,4 MP raiška – nuostabios nuotraukos kiekvieną kartą.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Itin sparčiai veikiantis „Sony“ vaizdų apdorojimo modulis tiksliai atkuria tekstūras ir detales, kurios matomos plika akimi. Kartu su parengtinio LSI (didelio mastelio integravimo) funkcija, kuri paspartina apdorojimą, „BIONZ X™“ suteikia galimybę fiksuoti natūralesnes detales, tikroviškus vaizdus, ryškesnius atspalvius ir mažiau triukšmų – nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate.

„Sony“ G objektyvas – išskirtinės aparato veikimo galimybės

Šiame „Lens-style“ fotoaparate yra optimaliai sureguliuotas „Sony“ G objektyvas, modernus vaizdo jutiklis ir apdorojimo technologijos. Jums suteikiamos visos priemonės, užtikrinančios išskirtinę sufokusuoto vaizdo kokybę bei leidžiančios kurti gražius defokusuoto fono („bokeh“) vaizdus.

„Wi-Fi®“ suteikia galimybę išsilaisvinti iš laidų

Filmus ir kitą turinį lengvai perkelkite iš fotoaparato į „Android“ ar „iOS“ išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį – tereikia prisijungti prie „Wi-Fi®“. Tada savo vaizdo įrašus galėsite greitai įkelti į mėgstamas svetaines ir socialinius tinklus, kad juos pamatytų draugai ir šeimos nariai.

Intuityvus valdymas naudojant „Imaging Edge Mobile“

Išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverskite nuotolinio valdymo įrenginiu ir naudodamiesi programa „Imaging Edge Mobile“ patogiai valdykite fotoaparatą. Patogi naudotojo sąsaja suteikia galimybę viena ranka reguliuoti visus fotoaparato nustatymus, įskaitant išlaikymą, užrakto atleidimą ir priartinimą, todėl galėsite lengvai užfiksuoti grupines nuotraukas.

Sužinokite daugiau

Kitoks vaizdas naudojant įvairius objektyvus

Fotografuokite įvairiais kampais. Nustatykite savo „Lens-Style“ fotoaparatą anksčiau sunkiai pasiekiamose vietose, tada valdykite (priartinkite, komponuokite ir fotografuokite) savo mobiliuoju įrenginiu. Patogiai fotografuokite įvairiose situacijose – pasinaudokite papildomai įsigyjamu fotografavimo bet kokiu kampu komplektu (ADP-FSK1).

Pritvirtinkite fotoaparatą prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio

Išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paversti galingu fotoaparatu labai lengva: tiesiog pritvirtinkite „Lens-style“ fotoaparatą prie mobiliojo įrenginio ir pradėkite fotografuoti. Pritvirtinus jūsų įrenginys tampa fotoaparato korpusu: naudodamiesi jutikliniu ekranu galite fiksuoti vaizdus, retušuoti nuotraukas ir net dalintis jomis su draugais ir šeimos nariais sistemoje „Facebook®“ bei „Twitter™“.

Patogus saugojimas, perkėlimas ir dalinimasis

Savo nuotraukų niekada neprarasite – užfiksuotos nuotraukos automatiškai išsaugomos ir fotoaparate su objektyvu, ir išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Tiesiog įdiekite programą „Imaging Edge Mobile“ ir galėsite per „Wi-Fi“ eksportuoti nuotraukas iš fotoaparato į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Čia galėsite patogiai jas tvarkyti, redaguoti ir dalintis su draugais bei šeimos nariais arba įkelti į mėgstamas socialinių tinklų svetaines, kad pasidalintumėte su visu pasauliu.

Sužinokite daugiau

„Superior Auto“ atpažįsta fotografuojamą objektą

Lengvai fotografuokite bet kokiomis sąlygomis. Veikiant „Superior Auto“ režimui automatiškai atpažįstami įvairūs aplinkos tipai ir atitinkamai sureguliuojami fotoaparato nustatymai, kad kiekvienas kadras būtų puikus. Esant sudėtingoms sąlygoms, fotoaparatas suaktyvins tokias funkcijas kaip nepertraukiamas fotografavimas ir automatinis HDR, kad galėtumėte lengvai užfiksuoti vaizdą.

Pritvirtinkite prie trikojo ir prisitaikykite prie aplinkybių

Užtikrintai fiksuokite ilgo išlaikymo vaizdus ir jaudinančius kraštovaizdžius. Tiesiog pritvirtinkite „Lens-style“ fotoaparatą prie trikojo ir mėgaukitės stabilumu, kurio nepasieksite aparatą laikydami rankose. Sudėtingi kraštovaizdžiai, fotografavimas prieblandoje ir grupių nuotraukos – dabar viskas paprasčiau, nes „Lens-style“ fotoaparatą galite pritvirtinti prie trikojo.

Peržiūrėkite nuotraukas „TRILUMINOS™“ spalvomis

Peržiūrėkite nuotraukas ir vaizdo įrašus sodriomis, natūraliomis spalvomis dideliame ekrane. Šis „Lens-style“ fotoaparatas palaiko „Sony“ TRILUMINOS spalvų technologiją – mėgstamus vaizdus galite peržiūrėti natūraliomis spalvomis televizoriaus ekrane su TRILUMINOS ekranu. Dėl platesnės spalvų gamos atkuriamos nepakartojamos raudona, mėlyna ir žalia spalvos, kurios kraštovaizdžius paverčia tiesiog įspūdingais. Geriau atrodo ir veidai, nes natūraliai atkuriami veido odos atspalviai.

2 kartos „Live-View“ nuotolinio valdymo priedas keliems fotoaparatams valdyti

Valdykite iki penkių fotoaparatų, naudodami atskirai įsigyjamą „Live View Remote“. Patikrinkite matymo kampą ant riešo tvirtinamame spalviniame monitoriuje, kartu paleiskite ir sustabdykite filmavimą bei keiskite nustatymus vienu metu visuose įrenginiuose. Nereikalingi jokie laidai – naudokite integruotą „Wi-Fi®“.

Įvairūs vaizdo formatai suteikia lankstumo fotografuojant

Naudodami įvairius vaizdo formatus darykite išskirtines nuotraukas. Įprastas skaitmeninių nuotraukų formatas 3:2 ar 4:3 arba plačiaekranis 16:9 ar kvadratinis formatas – pasirinkite jums patinkantį nuotraukų formatą.

Specifikacijos

Užfiksuokite puikų kadrą, kad ir kokiu atstumu fotografuotumėte – DSC-QX30 su 30x optiniu priartinimu, optiniu „SteadyShot“ ir fiksuojamuoju AF. Dabar galite fiksuoti tokius judančius ar toli esančius objektus, kurių anksčiau negalėdavote užfiksuoti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.
  • 20,4 MP „Exmor R™“ CMOS jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • „Sony“ G objektyvas su 30x optiniu priartinimu (60x „Clear image zoom“ priartinimu)

  • „PlayMemories™“ fotoaparato programa išplečia kūrybines galimybes

  • Fotografuokite ir dalinkitės aukštos kokybės vaizdais iš savo „iOS“ ir „Android“ įrenginių

Jutiklio tipas
1/2,3 colio (7,82 mm) „Exmor R® CMOS“ jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
20,4 MP
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
ISO 80–12800

Kas sudaro komplektą

NP-BN įkraunamų maitinimo elementų pakuotė, USB mikrojungties laidas, Dirželis pakabinimui ant riešo, Išmaniojo telefono priedas, Greito paleidimo vadovas, Trumpoji instrukcija

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako