HX95

Galingas priartinimas ir pažangios funkcijos

Nepaisant itin kompaktiško dydžio, su HX95 visuomet galėsite mėgautis aukštos kokybės vaizdais. Charakteristikos apima 24–720 mm priartinimą, 4K vaizdo įrašus, greitą ir tikslų AF ir didelio kontrasto OLED elektroninį vaizdo ieškiklį.

KOMPAKTINIAI

Kompaktinis fotoaparatas HX95 su 24–720 mm priartinimu

DSC-HX95
Kompaktinis fotoaparatas HX95 su 24–720 mm priartinimu nuotrauka

RMK

€ 540,00

(įsk. PVM)
Viskas, kas svarbiausia, tepa jūsų delne

24–720 mm ZEISS® priartinimo objektyvas ir 4K įrašai

Mažiausią pasaulyje fotoaparatą HX95 su 24–720 mm priartinimo geba galite pasiimti visur, kur tik vyksta veiksmas. „ZEISS® Vario-Sonar T“* 24–720 mm objektyvas ir aukštos klasės funkcijos, pvz., greitas išmanusis AF ir jautrus akių aptikimo AF, užtikrina išskirtinius rezultatus bet kokiomis sąlygomis.

Įspūdingas priartinimo diapazonas
Įspūdingas priartinimo diapazonas
Aiškūs ir gražūs vaizdai
Aiškūs ir gražūs vaizdai
Greitai veikiantis AF
Greitai veikiantis AF
Universalumas
Universalumas
Įspūdingas priartinimo diapazonas
Mažiausias pasaulyje kompaktinis fotoaparatas
su 24–720 mm priartinimo geba

Su didelės didinimo gebos „ZEISS® Vario-Sonnar T*“ objektyvu

Šis kompaktiškas fotoaparatas siūlo platų priartinimo diapazoną – nuo plačiakampio 24 mm iki 720 mm teleobjektyvo, o „Clear Image Zoom“ priartinimo funkcija leidžia efektyviai išlaikyti didelę raišką padidinus objektą net iki 1440 mm.

Optinis „SteadyShot“ užtikrina aukštos kokybės vaizdus

[1] „SteadyShot“ išjungtas [2] „SteadyShot“ įjungtas

Optinis „SteadyShotTM“ užtikrina aukštos kokybės vaizdus

HX95 pažangūs algoritmai ir itin našus giroskopinis jutiklis padeda kompensuoti fotoaparato sujudinimo poveikį, todėl gausite geresnės kokybės vaizdus net tada, kai fotografuojate laikydami fotoaparatą rankose labai priartinę vaizdą.

Su „Zoom Assist“ lengva komponuoti judančius objektus

„Zoom Assist“ leidžia greitai komponuoti judančius objektus fotografuojant teleobjektyvo diapazonu. Priskirkite šiai funkcijai mygtuką, kurį paspaudus fotoaparatas trumpam atitolins vaizdą, kad galėtumėte rasti savo objektą ir greitai perkomponuoti.

Su „Zoom Assist“ lengva komponuoti judančius objektus
Aiškūs ir gražūs vaizdai
Didelės raiškos 4K vaizdo įrašai ir aukštos kokybės nuotraukos

Pažangi vaizdo apdorojimo technologija užtikrina išskirtinę vaizdo įrašų ir nuotraukų vaizdo kokybę. Nesvarbu, ar norite fotografuoti natūralius portretus ar ryškius vaizdus, net esant prastam apšvietimui gausite gražių vaizdų, atspindinčių jūsų fotografavimo sąlygas.

Puikus tekstūros atkūrimas
Puikus tekstūros atkūrimas

Vaizdo apdorojimo technologija užtikrina didelę raišką ir mažą triukšmo lygį

Galinio apšvietimo „Exmor RTM“ CMOS jutiklis, 18,2 megapikselio efektyvioji raiška ir pažangi BIONZ XTM vaizdo apdorojimo sistema sumažina triukšmo lygį, nustačius didelį ISO jautrumą, pvz., ISO 6400 (išplėstinis). Subtilios tekstūros atkuriamos tiksliai ir net prastai apšviestose vietose galima gauti geros kokybės vaizdų. Be to, užtikrinamas geresnis spalvų atkūrimas, ypač žmogaus odos atspalvių.

Itin detalūs 4K vaizdo įrašai

4K vaizdo įrašai (QFHD: 3840 x 2160) – visų pikselių nuskaitymas be kvantavimo

Fotoaparatas įrašo apytiksliai 1,6 karto daugiau informacijos, nei reikia 4K vaizdo išvesčiai, todėl vaizdai yra išskirtinės raiškos, sumažinamas muaro efektas ir virpėjimas. Vaizdo įrašuose taip pat tiksliai atkuriama tekstūra ir smulkios detalės, kurios nebūtų matomos „Full HD“ formatu.

Greitai veikiantis AF
Nepraleiskite svarbiausių akimirkų

Greitas AF ir nepertraukiamas fotografavimas 10 kadrų per sekundę greičiu (maks.) padeda sekti greitai judančius objektus, todėl lengviau užfiksuoti svarbiausius momentus. 

Greito išmaniojo AF greitis – 0,09 sekundės
Greito išmaniojo AF greitis – 0,09 sekundės

HX95 erdvinio subjekto aptikimo algoritmas ir greita objektyvo pavara padeda užfiksuoti net trumpalaikius momentus. Algoritmas numato fokusavimo tašką, tada laikant iki pusės paspaustą užrakto mygtuką AF greitai sufokusuoja objektą.

Akių aptikimo AF funkcija ir tobuli portretai
Akių aptikimo AF funkcija ir tobuli portretai

Akių aptikimo AF funkcija automatiškai aptinka ir sufokusuoja pagrindinių objektų akis. Ši funkcija puikiai veikia net ir sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, kai objektas žiūri žemyn arba kai veidai yra prastai apšviesti arba apšviesti iš nugaros.

Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 10 kadr./sek. greičiu
Nepertraukiamas fotografavimas iki 10 kadr./sek. greičiu

Nepertraukiamai fotografuokite vaizdus iki 155 kadrų

Sekdami greitai judantį veiksmą, įvertinsite įspūdingas fotoaparato nuolatinio fotografavimo galimybes. Be to, nepertraukiamai fotografuojant užfiksuotus vaizdus galima rodyti, šalinti ir apsaugoti grupėmis.

Universalumas
Patogios fotografavimo funkcijos

Kompaktiškame fotoaparate rasite nemažai paprastų naudoti funkcijų, kurios sukurtos taip, kad fotografuoti būtų lengviau ir patogiau. 

180° pakreipiamas LCD ekranas tobuloms asmenukėms
180° pakreipiamas LCD ekranas tobuloms asmenukėms

3.0 tipo „Extrafine“ 922 tūkst. taškų raiškos LCD ekraną galima pasukti į viršų maždaug 180°, todėl galėsite greitai peržvelgti kadrą fotografuodami autoportretus ar bendras nuotraukas su draugais.

Paprasta bendrinti belaidžiu ryšiu naudojant programą „Imaging Edge Mobile“
Naudojant „Imaging Edge Mobile“ lengva bendrinti be laidų

Išmaniuoju telefonu arba planšete nuotoliniu būdu valdykite fotoaparato užraktą, priartinimą ir kitas operacijas, belaidžiu ryšiu perkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus. O „Bluetooth®“ ryšiu prisijungę prie išmaniojo telefono, galite automatiškai nuotraukoms priskirti fotografavimo vietos geografinę žymę.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Techniniai duomenys ir funkcijos

HX95 – mažiausią pasaulyje kompaktišką fotoaparatą su 24–720 mm didinimo geba – patogu nešiotis. Funkcijos: 4K vaizdo įrašymas, „Fast Intelligent AF“, „Eye AF“ ir optinio „SteadyShot“TM funkcija, taip pat tikslaus kontrasto OLED „Tru-Finder“TM, ir 180° kampu pakreipiamas patogus ekranas.
  • „ZEISS® Vario-Sonnar T“* 24–720 mm kintamo židinio nuotolio objektyvas

  • 4K vaizdo įrašymas su visų pikselių nuskaitymu

  • Labai tikslus, greitas išmanusis AF bei akių aptikimo AF

  • Įtraukiamas „OLED Tru-Finder™“ – ryškesnės peržiūros, daugiau galimybių

  • 180° pakreipiamas LCD ekranas palengvina asmenukių kadravimą

Jutiklio tipas
1/2.3 tipo (7,82 mm) „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 18,2 megapikselio
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO 80–3 200, pasirenkama su viršutine / apatine riba), 80 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 (išplečiama iki ISO 6 400), kelių kadrų NR: automatinis (ISO 80–3 200, toks pat, kaip pasirinktas automatinio režimo diapazonas), 100 / 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 / 6 400 / 12 800

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius NP-BX1, kintamosios srovės adapteris, USB mikrojungties laidas, riešo dirželis, naudotojo vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako