KOMPAKTINIAI

HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu

DSC-HX60 / DSC-HX60V
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu nuotrauka

Be GPS

DSC-HX60

RMK

€ 420,00

(įsk. PVM)

Su GPS

DSC-HX60V

RMK

€ 440,00

(įsk. PVM)
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
HX60 / HX60V kompaktinis fotoaparatas su 30x optiniu priartinimu vaizdai
Galingas priartinimas, visiška kontrolė

Šiuo kompaktišku skaitmeniniu fotoaparatu galite priartinti ir fotografuoti išskirtiniu tikslumu. Mėgaukitės plačiu vaizdo patobulinimo technologijų asortimentu, įskaitant 30 kartų optinį priartinimą, 20,4 MP „Exmor R® CMOS“ jutiklį ir vaizdo stabilizavimą – užtikrinančiu sklandų, tikslų ir detalų tiek artimų, tiek nutolusių siužetų vaizdą.

„Exmor R® CMOS“ jutiklis
20,4 MP „Exmor R® CMOS“ jutiklis

Išryškinkite detales net esant silpnam apšvietimui. Foninio apšvietimo 20,4 MP „Exmor R® CMOS“ jutiklis turi plačias priėmimo ribas ir užfiksuoja daugiau šviesos bei detalių kiekviename kadre.

BIONZ X vaizdų procesorius
BIONZ X vaizdų procesorius

Tikslesnis spalvų perteikimas, geresnis triukšmo sumažinimas ir greitesnis serijų režimas fotografuojant su BIONZ X vaizdo procesoriumi – jis 3 kartus galingesnis, nei mūsų ankstesnis BIONZ procesorius, ir užtikrina aukštesnę kokybę.

„Sony“ G serijos objektyvas
„Sony“ G serijos objektyvas

G tipo objektyvuose įdiegta daugybė modernių optinių „Sony" technologijų, kurios užtikrina ryškų vaizdą ir švelniai išfokusuotą foną.

Išlaikykite stabilumą ir priartinkite
30x optinis priartinimas
30x optinis priartinimas

„Sony“ G serijos objektyvas su 30 kartų optiniu priartinimu puikiai tinka priartinti fotografuojant gamtoje, saulėlydžius ir t. t.

Optinis „SteadyShot“
Optinis „SteadyShot“

Objektyvas juda giroskopiškai ir kompensuoja rankoje laikomo fotoaparato judesius, todėl nuotraukos bus neįtikėtinai ryškios visame fokusavimo diapazone.

Automatinio fokusavimo užfiksavimo funkcija
Sekite veiksmą

Niekada nepraleiskite puikios nuotraukos. Užsifiksuojantis automatinis fokusavimas automatiškai pakoreguoja kadro dydį pagal jūsų fotografuojamą objektą, kad būtų gauti geriausi rezultatai.

Įženkite į kitą fotografijos lygį
Režimų mygtukas
Rankiniai valdikliai

Režimų perjungimo disku galite pasirinkti diafragmos arba išlaikymo prioritetą ir keisti nustatymus, kad atitiktų jūsų pageidavimus. Valdykite šviesos kiekį ekspozicijos kompensavimo disku.

Kelių sąsajų jungtis
Kelių sąsajų jungtis

Naudokitės plačiu savo fotoaparato priedų asortimentu – išorinėmis blykstėmis, studijiniais mikrofonais, elektroniniais vaizdo ieškikliais ir t. t. Šie priedai, maitinami iš priedų jungties, pagerins jūsų fotografavimą.

Rankena
Ergonomiška rankena

HX60 maloniai jaučiasi rankose – tai dėl kompaktiško dizaino ir patogios rankenos, palengvinančios fotografavimą kiekvienoje situacijoje.

Iššokanti blykstė
Iššokanti blykstė

Jeigu fotografuojate tamsoje, iššokanti blykstė fotoaparato viršuje užtikrins šviesius ir ryškius rezultatus.

Puikus nuotraukų atkūrimas kelionėje

Iškart peržiūrėkite nuotraukas ir filmuotą medžiagą integruotame 7,6 cm (3 colių) LCD ekrane. Vaizdas ekrane bus šviesus ir aiškus, tiksliai toks, kokį matote.

7,6 cm (3 colių) LCD ekranas
Atskleiskite savyje režisierių

Suteikite savo namų filmams kinematografinės kokybės. Tiesiog spustelėkite atskirą filmavimo mygtuką, ir pradėkite filmuoti ryškius ir aiškius „Full HD“ filmus. Išmanusis aktyvus režimas užtikrins jūsų vaizdo įrašo stabilumą ir pašalins virpesius net kai einate ar priartinate vaizdą.

24p „Full HD“ filmavimas
„Full HD“

Filmuokite „Full HD“ raiška, kurdami aiškius sklandžius vaizdo įrašus – galite filmuoti 24p kadrų dažniu, tikra kino filmų raiška.

AVCHD
AVCHD

Jeigu norite aukštesnės filmavimo kokybės, išbandykite progresyvųjį AVCHD formatą, kuris užtikrins ryškius, profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus.

Žiūrėkite kiekvieną triuką ir perėjimą

Šaunūs efektai, perteikiantys šuolius, trasą ir t. t. su „Motion Shot Video“. Užfiksuoto objekto judėjimas rodomas serija vienas ant kito uždėtų vaizdų viename fone.

Motion Shot Video
Kurkite, prisijunkite ir dalykitės

Kas gali būti smagiau, nei daryti puikias nuotraukas – tai galimybė jomis dalytis. Naudodami integruotas „Wi-Fi®“ ir NFC funkcijas, galite per sekundę pasidalyti geriausiomis nuotraukomis. O valdyti visada galėsite išmaniojo telefono programėle.

„Wi-Fi®“ ir NFC
Dalykitės su „Wi-Fi®“ ir NFC

Naudodami NFC ryšiui su „Wi-Fi®“ sukurti, galite dalytis nuotraukomis ir vaizdo įrašais su draugais ir šeima.

Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo programėlė
Naudokite savo išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą

Keiskite nustatymus, priartinkite vaizdą ir, svarbiausia, fotografuokite naudodami išmaniojo telefono nuotolinio valdymo programėlę.

Kurkite naudodami vaizdų efektų režimą

Įkvėpkite nuotraukoms naują gyvenimą, naudodami integruotą nuotraukų efekto technologiją. Tai didelis režimų pasirinkimas – jums net nereikės atsisiųsti nuotraukų redagavimo programinės įrangos.

„Picture Effect“
Žiūrėkite nuotraukas 4K raiška

Prijunkite HX60 prie 4K „Ultra HD“ televizoriaus ir galėsite matyti savo nuotraukas išskirtiniu aiškumu dideliame ekrane. Kiekvienas jūsų matomas atspalvis bus perteiktas ryškiai ir tikroviškai su TRILUMINOS™ spalvomis.

Sekite kelionę

Su HX60V galėsite sužinoti, kur esate ir kur buvote. Integruotas GPS sužymės visas jūsų nuotraukas ir vaizdo įrašus keliaujant.

Integruotas GPS
iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 20,4 MP „Exmor R®“ CMOS jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • „Sony“ G objektyvas su optiniu 30x / 60x „Clear image zoom“ priartinimu

  • Fiksuojamasis automatinis fokusavimas – išlaikykite objektų fokusavimą

  • „PlayMemories Camera Apps“ suteikia daugiau galimybių kurti

Jutiklio tipas
1/2.3 tipo (7,82 mm) „Exmor R® CMOS“ jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
20,4 MP

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius, Kintamosios srovės adapteris, USB mikrojungties laidas, Dirželis pakabinimui ant riešo, Jungties dangtelis, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako