KOMPAKTINIAI

HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu

DSC-HX350
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu nuotrauka

RMK

€ 450,00

(įsk. PVM)
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
HX350 kompaktinis fotoaparatas su 50x optiniu priartinimu vaizdai
Priartinkite stipriau

Pritraukite siužetą kiek norite arčiau naudodami 50 kartų optinį priartinimą (100 kartų „Clear Image Zoom“), kuris naudojamas ir veikia kaip DSLR fotoaparatuose. Nesvarbu, ar jūsų objektas šalia, ar toli, kartu veikiančių 20,4 MP „Exmor R®“ CMOS jutiklio ir BIONZ X™ vaizdo apdorojimo procesoriaus galia, greitis ir tikslumas užtikrina neįtikėtinai detalias nuotraukas.

„Exmor R®“ CMOS jutiklis
20,4 MP „Exmor R™“ CMOS jutiklis

Išryškinkite detales net esant silpnam apšvietimui. Foninio apšvietimo 20,4 MP „Exmor R®“ CMOS jutiklis turi plačias priėmimo ribas ir užfiksuoja daugiau šviesos bei detalių kiekviename kadre.

BIONZ X vaizdo procesorius
BIONZ X™ vaizdo procesorius

Tikslesnis spalvų perteikimas, geresnis triukšmo sumažinimas ir greitesnis serijų režimas fotografuojant su BIONZ X vaizdo procesoriumi – jis 3 kartus galingesnis, nei mūsų ankstesnis BIONZ procesorius, ir užtikrina aukštesnę kokybę.

ZEISS® objektyvas
ZEISS® objektyvas

Išskirtinis 50 kartų optinis priartinimas. ZEISS® kokybė užtikrina nuostabias nuotraukas su gausiomis detalėmis ir puikiu kontrastiškumu. Stabilizuojama optiniu „SteadyShot™“.

Priartinkite aiškų vaizdą
50 k. optinis priartinimas
50 k. optinis priartinimas

Atstumas ne problema. Pritraukite viską galingu 50 kartų optiniu priartinimu – kiekvienas kadras bus ryškus ir aiškus. Optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja fotoaparato virpesius net naudojant maksimalų priartinimą.

Sekite veiksmą
Sekite veiksmą

Niekada nepraleiskite puikios nuotraukos. Užsifiksuojantis automatinis fokusavimas automatiškai pakoreguoja kadro dydį pagal jūsų fotografuojamą objektą, kad būtų gautas aiškus ir tikslus rezultatas.

Fotografuokite kaip profesionalas

Paprastai naudojami valdikliai ir ergonomiška rankena suteikia DLSR pojūtį ir išvaizdą. Patogiai išdėstyti ir lengvai pasiekiami mygtukai bei funkcijos – visiškai kaip profesionaliame fotoaparate.

Režimų mygtukas
Režimų mygtukas

Režimų perjungimo disku galite pasirinkti diafragmos arba išlaikymo prioritetą. Nykščiu valdydami patogų diską galite greitai ir paprastai rankiniu būdu pasirinkti ir valdyti norimą režimą.

LCD ekranas
LCD ekranas

Žiūrėkite nuotraukas, rodomas šviesiame ir aiškiame 921 tūkstančio taškų raiškos „Xtra Fine LCD WhiteMagic™“ 7,5 cm (3 colių) ekrane.

Elektroninis vaizdo ieškiklis
Elektroninis vaizdo ieškiklis

Nesivarginkite komponuodami kadrus ir gaukite norimą rezultatą. 201 000 taškų raiškos elektroninis vaizdo ieškiklis tiesiogiai perteikia aiškų vaizdą su 100 % matymo lauku – idealiai tinka komponuojant, fokusuojant ir peržiūrint nuotraukas esant įvairiems nustatymams.

Atskleiskite savyje režisierių

Suteikite savo filmams kinematografinės kokybės. Tiesiog spustelėkite atskirą filmavimo mygtuką, ir pradėkite filmuoti ryškius ir aiškius „Full HD“ filmus. Optinis „SteadyShot“ išmanusis aktyvus režimas užtikrins jūsų vaizdo įrašo stabilumą ir pašalins virpesius net kai einate ar priartinate vaizdą.

„Full HD“
„Full HD“

Įrašykite aiškius, sklandžius „Full HD“ filmuotus vaizdus pasirinktu kadrų dažniu – net 24p (24 k./s) – sukurdami kino filmo efektą.

AVCHD
AVCHD

Jeigu norite aukštesnės filmavimo kokybės, išbandykite AVCHD progresyvųjį formatą, kuris užtikrins ryškius, profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus.

Žiūrėkite kiekvieną triuką ir perėjimą

Šaunūs efektai, perteikiantys šuolius, trasą ir t. t. su „Motion Shot Video“. Užfiksuoto objekto judėjimas rodomas serija vienas ant kito uždėtų vaizdų viename fone.

Žiūrėkite kiekvieną triuką ir perėjimą
Jokių suliejimų
Jokių suliejimų

Išmanusis aktyvusis režimas su 5 ašių vaizdo stabilizavimu ir pažangia kadrų analizės technologija kompensuoja fotoaparato judėjimą filmuojant, kad būtų mažesnis suliejimas, kuris dažnai atsiranda filmuojant be stovo.

„Picture Effect“

Įkvėpkite nuotraukoms naują gyvenimą, naudodami integruotą nuotraukų efekto technologiją. Tai didelis režimų pasirinkimas – jums net nereikės atsisiųsti nuotraukų redagavimo programinės įrangos.

„Picture Effect“
Žiūrėkite nuotraukas 4K raiška

Prijunkite fotoaparatą prie 4K „Ultra HD“ televizoriaus ir galėsite matyti savo nuotraukas išskirtiniu aiškumu dideliame ekrane. Kiekvienas jūsų matomas atspalvis bus perteiktas ryškiai ir tikroviškai su TRILUMINOS™ spalvomis.

iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 20,4 MP „Exmor R® CMOS“ jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • „ZEISS® Vario-Sonnar® T*“ objektyvas su 50x optiniu priartinimu

  • „Full HD“ filmavimo funkcija – nuostabūs vaizdo įrašai

  • Optinis „SteadyShot“ ir optinio „SteadyShot“ išmanusis aktyvusis režimas

Jutiklio tipas
1/2.3 tipo (7,82 mm) „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 20,4 megapikselio
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO80-3200, pasirenkama su viršutine / apatine riba), 80/100/125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200, kelių kadrų NR: automatinis (ISO80-3200), 100/200/400/800/1600/3200/6400 /12 800

Kas sudaro komplektą

NP-BX1 įkraunamų maitinimo elementų pakuotė, Kintamosios srovės adapteris (AC-UUD12), USB mikrojungties laidas, Dirželis pakabinimui ant peties, Jungties dangtelis, Objektyvo dangtelis, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako